Myszy bezprzewodowe do 150 zł – ranking 2019

Autor: Joanna

Zapoznaj się z najnowszym rankingiem myszek bezprzewodowych, by poznać najlepsze modele do 150 zł. Każdy z nich wykorzystuje inną technologię działania. Raz jest to BlueTrack Technology do używania myszy bezprzewodowej na różnorodnych powierzchniach, innym razem przekazywanie sygnału nanoodbiornikiem czy dioda świetlna. Zwróć uwagę na specyfikacje i kup najlepszą myszkę w RTV EURO AGD.

ranking myszek bezprzewodowych do 150 zł w rtv euro agd

LISTING PRODUKTÓW

6. Microsoft Designer Bluetooth Mouse

5. Microsoft Sculpt Mobile Mouse

4. Logitech M535

3. Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600

2. Dell WM514

1. Logitech M280

6. Microsoft Designer Bluetooth Mouse

OCENA PRODUKTU: 8/10

myszka bezprzewodowa Microsoft Designer Bluetooth MouseMicrosoft Designer Bluetooth Mouse to jeden z trzech modeli marki Microsoft ukazanych w rankingu myszek bezprzewodowych. Odznacza się wysoką estetyką – ma ultracienki profil, jest minimalistyczny i wykonany w eleganckim czarnym odcieniu. Mysz została zaprojektowana tak, by mogły z niej korzystać zarówno osoby lewo-, jak i praworęczne. Technologia Bluetooth Smart zapewnia natychmiastowe połączenie z wybranym urządzeniem elektronicznym, i to bez kabli bądź kluczy sprzętowych. Ponadto w myszy bezprzewodowej zastosowano technologię BlueTrack Technology. Odpowiada za przystosowanie do różnorodnych powierzchni, z wyłączeniem szklanych i lustrzanych. Microsoft Designer Bluetooth Mouse działa na jednym zestawie baterii dłużej niż popularne myszki bezprzewodowe, choć krócej niż pozostałe modele Microsoftu ukazane w rankingu. Dwie baterie wystarczą nawet na pół roku codziennej pracy. Pierwszy komplet dostajesz wraz z myszą. Wybierz ją, jeśli chcesz łatwo i wygodnie obsługiwać urządzenia z systemem operacyjnym Windows, Mac OS X, Android lub iOS.

PARAMETRY

Typ myszki: optyczna

Komunikacja z komputerem: Bluetooth

Rozdzielczość: brak danych

Liczba przycisków: 3

Zasięg: brak danych

PLUSY

+ nowoczesna technologia Bluetooth Smart 4.0

+ technologia BlueTrack Technology

+ wskaźnik baterii informuje o konieczności wymiany

+ konstrukcja dla osób lewo- i praworęcznych

+ minimalistyczny, ultracienki profil

MINUSY

− mniejsza precyzja i płynność ruchów względem innych modeli z rankingu

− krótszy czas pracy względem modeli o podobnej cenie

− mniejsza liczba przycisków – brak możliwości szybkiego przełączania widoków w nowych wersjach Windowsa

5. Microsoft Sculpt Mobile Mouse

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

myszka bezprzewodowa Microsoft Sculpt Mobile MouseMicrosoft Sculpt Mobile Mouse to mobilna myszka bezprzewodowa do pracy w domu, jak również zabierania w podróż. Ma standardowe rozwiązania: trzy przyciski, jedną rolkę. Warto jednak zaznaczyć, że rolka jest czterokierunkowa i służy do nawigacji w górę, w dół, w lewo i w prawo. Jednym z przycisków zaś jest przycisk „Windows”. Służy on do błyskawicznego przemieszczania się pomiędzy standardowym pulpitem a kafelkami systemu Windows 8 i nowszych wersji. Myszkę bezprzewodową Microsoft Sculpt Mobile Mouse podłącza się do komputera za pośrednictwem niewielkiego przekaźnika USB. Nieznacząco wystaje poza obudowę, dzięki czemu nie przeszkadza w pracy ani o nic nie zahacza. Użyta w myszce technologia BlueTrack Technology przyczynia się do rozszerzenia rodzajów powierzchni, na jakich sprawdzi się ten model. Dodatkowe atuty urządzenia to ergonomiczny kształt, niewielki rozmiar, możliwość stosowania przez osoby lewo- i praworęczne, a także bardzo długa żywotność baterii. Kolejne kupisz dopiero po 11 miesiącach od nabycia myszki bezprzewodowej.

PARAMETRY

Typ myszki: BlueTrack

Komunikacja z komputerem: bezprzewodowa

Rozdzielczość: brak danych

Liczba przycisków: 3

Zasięg: 5 m

PLUSY

+ miniaturowy przekaźnik USB do podłączania do komputera

+ 4-kierunkowe kółko przewijania

+ do 11 miesięcy pracy na baterii

+ myszka dla osób lewo- i praworęcznych

+ technologia Microsoft BlueTrack Technology

MINUSY

− zmniejszony zasięg względem innych modeli z rankingu

− mniejsza liczba przycisków względem rozbudowanych modeli – brak możliwości szybkiego przełączania widoków w nowych wersjach Windowsa

4. Logitech M535

OCENA PRODUKTU: 9/10

myszka bezprzewodowa Logitech M535Mysz bezprzewodowa o wysokiej funkcjonalności to Logitech M535. Ma ergonomiczny kształt i świetnie sprawdza się jako myszka dla osób, które lubią przeglądać internet i grać w podstawowe gry komputerowe. Daleki zasięg pracy umożliwia używanie jej jako kontrolera do telewizora z systemem Smart TV, jak również pracę z odległości, np. z kanapy albo łóżka. By korzystać z myszy, potrzebna jest tylko jedna bateria AA – pierwsza znajduje się w zestawie. Wystarczy Ci nawet na 10 miesięcy. Po tym czasie o niskim stanie naładowania powiadomi Cię dioda LED. Myszka bezprzewodowa Logitech M535 jest właściwa dla urządzeń z systemami: Windows 7, 8, 10 lub nowszym, Mac OS X 10.8 lub nowszym, Chrome OS, Android 5.0 lub nowszym. Bezprzewodową transmisję danych zawdzięcza modułowi Bluetooth 3.0. Ma nowoczesny i wrażliwy czujnik optyczny klasy laserowej. Świetnie sprawdzi się w podróży, np. jako akcesorium do ultrabooka. Wybierz model w kolorze, który będzie spójny z laptopem lub pozostałymi akcesoriami.

PARAMETRY

Typ myszki: optyczna

Komunikacja z komputerem: Bluetooth

Rozdzielczość: 1000 dpi

Liczba przycisków: 3

Zasięg: 10 m

PLUSY

+ miniaturowy przekaźnik USB do podłączania do komputera

+ 4-kierunkowe kółko przewijania

+ do 11 miesięcy pracy na baterii

+ myszka dla osób lewo- i praworęcznych

+ technologia Microsoft BlueTrack Technology

MINUSY

− mniejsza precyzja i płynność ruchów względem modelu laserowego

3. Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600

OCENA PRODUKTU: 9/10

myszka bezprzewodowa Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600Dobra myszka bezprzewodowa do użytku codziennego to model Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600. Zapewnia wygodę z uwagi na brak kabli, a jednocześnie dzięki nowoczesnemu modułowi Bluetooth 4.0 gwarantuje ciągłe i niezakłócone połączenie. Może być wykorzystywana jako myszka do pracy i rozrywki. Jest ergonomiczna, dopasowuje się do naturalnego ułożenia dłoni użytkownika. Mogą jej używać zarówno osoby lewo-, jak i praworęczne. Ma niewielkie wymiary i jest lekka – idealna do zabrania w podróż. Zastosowana technologia BlueTrack Technology sprawia, że myszką bezprzewodową Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 będziesz operować na różnych rodzajach powierzchni. Nie sprawdzi się jedynie na tych wykonanych z przejrzystego szkła oraz lustrzanych. Jest dostępna w trzech atrakcyjnych kolorach: czarnym, niebieskim i czerwonym, dzięki czemu dopasujesz ją do swojego laptopa. Możesz się nią posługiwać także podczas korzystania z telewizora z systemem Smart TV.

PARAMETRY

Typ myszki: BlueTrack

Komunikacja z komputerem: Bluetooth

Rozdzielczość: 1000 dpi

Liczba przycisków: 3

Zasięg: 10 m

PLUSY

+ długość działania baterii – do roku

+ możliwość korzystania na zróżnicowanych powierzchniach

+ 3 kolory do wyboru

+ ergonomiczny kształt

+ niewielki rozmiar

MINUSY

− krótsza żywotność baterii względem najlepszego modelu z rankingu

2. Dell WM514

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

myszka bezprzewodowa Dell WM514Jako myszka do codziennego użytku bardzo dobrze sprawdzi się model Dell WM514. Ma aż sześć funkcjonalnych przycisków, a do tego rolkę do przewijania widoku w górę i dół. Mysz jest zgodna z różnorodnymi systemami operacyjnymi. Wykorzystasz ją jako bezprzewodowy kontroler do laptopa, komputera stacjonarnego, tabletu czy telewizora z technologią Smart TV. Konieczna będzie jedynie obecność złącza USB w tych urządzeniach, aby podłączyć przekaźnik sygnału. Możesz używać jej na odległość – do 10 metrów. Wymaga zasilania za pomocą dwóch popularnych baterii AA, które kupisz poza zestawem. Z uwagi na ergonomiczny kształt myszka bezprzewodowa Dell WM514 bardzo dobrze leży w ręce i nie powoduje zmęczenia nawet przy wielogodzinnej pracy. Jest bardzo elegancka i stylowa – możesz potraktować ją jako akcesorium służbowe. Przyciski boczne wykorzystasz do sprytnego nawigowania widokiem, przemieszczania się pomiędzy panelami funkcji w systemie Windows 8 albo aplikacjami, np. na telewizorze.

PARAMETRY

Typ myszki: laserowa

Komunikacja z komputerem: bezprzewodowa

Rozdzielczość: 1000 dpi

Liczba przycisków: 6

Zasięg: 10 m

PLUSY

+ duża liczba przycisków

+ zgodność z wieloma systemami operacyjnymi

+ zasilanie za pomocą popularnych baterii AA

+ ergonomiczny kształt

+ współpraca z komputerem, ale także tabletem czy telewizorem

MINUSY

− mniejsza rozdzielczość względem najlepszego modelu z rankingu

1. Logitech M280

OCENA PRODUKTU: 10/10

myszka bezprzewodowa Logitech M280W rankingu myszek bezprzewodowych nie mogło zabraknąć modelu Logitech M280. To doskonałe urządzenie dla osób, które pracują przy komputerze często, ponieważ ma wyprofilowany kształt zapewniający wygodę użytkowania i przedłużony czas baterii. Dzięki jednemu paluszkowi AA możesz używać myszki przez nawet 18 miesięcy! Pierwszą baterię znajdziesz w zestawie. Inne plusy urządzenia to daleki zasięg, wygoda z uwagi na brak przewodu, trzy funkcjonalne klawisze czy oryginalny design. Ponieważ zaawansowana technologia optycznego śledzenia Logitech przekłada się na precyzję i szybkość reagowania, myszka bezprzewodowa Logitech M280 posłuży Ci do wykonywania skomplikowanych prac audio-wideo oraz grania w podstawowe gry. Do komputera bądź telewizora z systemem Smart TV podepniesz ją za sprawą niewielkiego przekaźnika sygnału – nanoodbiornika. Transmisja będzie płynna i stabilna, a odbiornik nie przeszkodzi w korzystaniu nawet z mniejszego modelu laptopa.

PARAMETRY

Typ myszki: optyczna

Komunikacja z komputerem: bezprzewodowa

Rozdzielczość: 1000 dpi

Liczba przycisków: 3

Zasięg: 25 m

PLUSY

+ bardzo daleki zasięg

+ kształt wyprofilowany do prawej dłoni

+ dłuższa żywotność baterii względem myszek ukazanych w rankingu – do 18 miesięcy

+ płynne i precyzyjne śledzenie ruchów

+ zasilanie pojedynczą baterią AA – pierwsza w zestawie

MINUSY

− brak

Podsumowanie

Poszukujesz myszy bezprzewodowej do wykorzystywania w biurze lub podróży? W niniejszym rankingu zaprezentowaliśmy modele, wśród których na pewno znajdziesz jeden dla siebie. Zwróciliśmy uwagę na różnice w rozdzielczości czy typie urządzenia, a także przedstawiliśmy główne zalety, inne dla każdego modelu. Raz jest to wydłużony czas baterii, innym razem możliwość używania na różnorodnych powierzchniach czy większa liczba przycisków. Obejrzyj wszystkie modele myszek bezprzewodowych dostępne w RTV EURO AGD, by zyskać większy wybór.

Jeżeli przygotowałeś mniejszy budżet na zakup akcesoriów do komputera, zapoznaj się z dwoma innymi rankingami opracowanymi przez naszych specjalistów:

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link