Najlepsze myszki Bluetooth do laptopa i tabletu

Autor: Zosia

Myszka Bluetooth to jeden z ważniejszych zakupów, ponieważ przełoży się na komfort pracy z laptopem czy tabletem. Bezprzewodowy sprzęt do komputera jest rozwiązaniem preferowanym przez wielu użytkowników, bo niesie ze sobą wysoki stopień wygody. Jest to szczególnie ważne przy wielu godzinach spędzanych na rozgrywce lub pracy. Myszka do komputera nie jest czymś o niskim znaczeniu dla satysfakcji związanej z użytkowaniem technologii, wręcz przeciwnie. W związku z tym warto poświęcić trochę czasu na dokonanie jak najlepszego wyboru.

Kobieta korzystająca z myszki Bluetooth

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. jakie myszki bezprzewodowe są dobre
  2. dlaczego warto kupić myszkę Bluetooth

Myszki Bluetooth – najlepsze modele

Dwie myszki Bluetooth

Zakup myszki bezprzewodowej może się okazać trudny, ponieważ wybór jest niezwykle duży. W związku z tym przedstawiamy listę najlepszych myszek Bluetooth, które sprawdzą się zarówno w laptopach, jak i w tabletach czy komputerach osobistych. Parametry myszek mają wpływ na jakość i komfort pracy. Wybrane przez nas modele pochodzą z różnych przedziałów cenowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowana przez nas lista pozwoli na zaoszczędzenie czasu i ułatwi przejście przez proces zakupowy związany z wyborem konkretnego sprzętu.

Microsoft Bluetooth to dobry model laserowej myszki z niższej półki cenowej. Sensor jest oparty na technologii BlueTrack. Oznacza to, że działa bardzo dokładnie i może sprawnie pracować na sporej ilości zróżnicowanych powierzchni. Kolejną cenioną przez wielu zaletą jest fakt, że myszki BlueTrack mają niską wrażliwość na kurz i zanieczyszczenia. Ten konkretny model myszki charakteryzuje się czułością o wartości 1000 DPI. Skrót pochodzi od anglojęzycznego określenia dots per inch. Samo pojęcie ma związek z tak zwaną rozdzielczością myszki, czyli ilością punktów, jakie pokona kursor myszy, który zostanie przesunięty o jeden cal. Typem podłączenia jest oczywiście Bluetooth, czyli bardzo praktyczna technologia, która sprawia, że myszka działa sprawnie, bez jakichkolwiek zakłóceń i utrudnień w pracy. Jest to minimalistyczny model o trzech przyciskach oraz ergonomicznej konstrukcji, co przekłada się na zmniejszenie potencjalnych kontuzji nadgarstka.

Natec Falcon to myszka ze średniej półki cenowej, która ma optyczny sensor, zasilanie wbudowanym akumulatorem oraz zasięg do 10 m. Ten sprzęt jest przykładem produktu o bardzo przemyślanym kształcie, ponieważ dłoń leży tu wygodnie i nie ma mowy o dyskomforcie. Myszka Bluetooth Natec Falcon ma aż sześć przycisków, dzięki czemu realizowanie złożonych zadań staje się znacznie łatwiejsze, jako że wszystko jest dosłownie pod ręką i nie trzeba sięgać dłonią do klawiatury. Na koniec warto podkreślić świetną czułość o wartości 3200 DPI. Takie myszki są idealne między innymi do grania w wymagające gry, gdzie liczy się szybki czas reakcji, a każde opóźnienie może oznaczać różnicę między wygraną a porażką.

Logitech G604 Lightspeed to przykład urządzenia stworzonego dla bardziej wymagających użytkowników. Każdy, kto potrzebuje myszki Bluetooth wysokiej jakości, prawdopodobnie będzie zainteresowany tym modelem. Jest to sprzęt z aż piętnastoma programowalnymi elementami sterującymi. Oznacza to, że użytkownik może samodzielnie przypisywać powiązania klawiszy z przyciskami na myszce. Efektem jest możliwość skrócenia czasu wydawania poleceń w grach i tym samym zyskanie przewagi nad swoimi przeciwnikami. Logitech G604 Lightspeed to urządzenie, które sprawdzi się podczas zwykłej pracy biurowej, lecz pełnię potencjału tego sprzętu można wykorzystać przede wszystkim w grach. Znajduje się tu bezprzewodowa łączność LIGHTSPEED z odświeżaniem położenia co 1 ms oraz łączność Bluetooth. Takie możliwości zadowolą nawet najbardziej wymagających graczy. Co ciekawe, jest tu czujnik HERO 16K, który pozwala na uzyskanie dokładności śledzenia ruchu 1:1. Dzięki temu, że znalazło się dla niego miejsce, maksymalna czułość myszki może mieć wartość aż 16000 DPI.

Polecane myszy komputerowe
  • 199,99 zł
  • 79,99 zł
  • 129,99 zł
  • 159,89 zł
  • 106,19 zł

Dlaczego warto kupić myszkę Bluetooth?

Osoba pracująca z myszką Bluetooth

Myszki Bluetooth są dziś niezwykle popularne, a ilość dostępnych konfiguracji wydaje się ogromna. Każdy znajdzie parametry techniczne, które spełnią jego oczekiwania, choćby były bardzo wysokie. Mając laptopa albo tablet, warto kupić myszkę Bluetooth, ponieważ ułatwi ona pracę lub czerpanie przyjemności z rozrywki elektronicznej. Niezależnie od tego, czy chcemy grać w gry, czy też odpalać różnego rodzaju programy do edycji tekstu czy przeglądać strony internetowe, warto mieć pod ręką dobrą mysz Bluetooth. Cena i parametry techniczne to bezproblemowe aspekty, które można dopasować do swoich preferencji.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów