Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zasilanie - pielęgnacja twarzy

Urządzenia do pielęgnacji mogą mieć zasilanie: akumulatorowe, bateryjne lub sieciowe.

Zasilanie akumulatorowe – urządzenie ładowane jest za pomocą dołączonej ładowarki. Po naładowaniu się akumulatora możesz swobodnie korzystać z urządzenia bez plączącego się kabla. Nie musisz także pamiętać o wymianie baterii.
 
Zasilanie bateryjne – urządzenie zasilane jest bateriami. Urządzenie zasilane bateriami nie ma plączącego się kabla. Takie urządzenie możesz zabrać ze sobą wszędzie. Jeżeli wybierasz się w dłuższą podróż pamiętaj jedynie, aby przed wyjazdem wymienić baterie. Informacje na temat rodzaju i ilości baterii niezbędnych do zasilania konkretnego urządzenia znajdziesz na naszej stronie w danych technicznych. 
 
Zasilanie sieciowe – urządzenie może być używane wyłącznie w trakcie podłączenia do sieci. Zaletą takiego zasilania jest to, że nie musisz pamiętać o wymianie baterii i ładowaniu akumulatora. 
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację