Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zasilanie - pielęgnacja twarzy

Urządzenia do pielęgnacji mogą mieć zasilanie: akumulatorowe, bateryjne lub sieciowe.

Zasilanie akumulatorowe – urządzenie ładowane jest za pomocą dołączonej ładowarki. Po naładowaniu się akumulatora możesz swobodnie korzystać z urządzenia bez plączącego się kabla. Nie musisz także pamiętać o wymianie baterii.
 
Zasilanie bateryjne – urządzenie zasilane jest bateriami. Urządzenie zasilane bateriami nie ma plączącego się kabla. Takie urządzenie możesz zabrać ze sobą wszędzie. Jeżeli wybierasz się w dłuższą podróż pamiętaj jedynie, aby przed wyjazdem wymienić baterie. Informacje na temat rodzaju i ilości baterii niezbędnych do zasilania konkretnego urządzenia znajdziesz na naszej stronie w danych technicznych. 
 
Zasilanie sieciowe – urządzenie może być używane wyłącznie w trakcie podłączenia do sieci. Zaletą takiego zasilania jest to, że nie musisz pamiętać o wymianie baterii i ładowaniu akumulatora. 
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów