Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Zdalne sterowanie w suszarkach

Dzięki specjalnej aplikacji zainstalowanej w smartfonie lub tablecie możesz kontrolować pracę suszarki, włączać lub wyłączać program i funkcje dodatkowe. Niektórzy producenci umożliwiają zdalne instalowanie dodatkowych programów niewystępujących standardowo w poszczególnych modelach. 
 
W zależności od modelu suszarki do korzystania ze zdalnego sterowania może być potrzebny smartfon z funkcją NFC lub sieć bezprzewodowa. Jeśli zamierzasz korzystać z tej funkcji dokładnie sprawdź przed zakupem urządzenia, jakie należy spełnić wymagania, aby móc zdalnie sterować interesującą Cię suszarką.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację