Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wyświetlacz Super AMOLED

Ekrany AMOLED są stworzone z materiałów organicznych (tzw. Polimerów przewodzących) do podświetlania obrazu. Dzięki tej technologii każdy piksel świeci się oddzielnie, co sprawia, że obraz ma maksymalny kontrast (możliwość wyświetlenia idealnej czerni), a ekran pobiera znacznie mniej energii. 
Super AMOLED jest to rozwinięcie technologii AMOLED, polegające przede wszystkim na połączeniu panelu dotykowego ze szkłem pokrywającym ekran. Dzięki temu Super AMOLED jest jaśniejszy, odbija mniej promieni słonecznych (więc wyświetlane treści są dużo lepiej widoczne w jasnych warunkach), a także zużywa mniej energii.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów