Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Rodzaje uchwytów do telefonów

  • Uniwersalne - najpopularniejsze uchwyty uniwersalne pasujące do wielu modeli i marek urządzeń mobilnych.
  • Dedykowane - uchwyty specjalnie zaprojektowane do konkretnego modelu lub linii urządzeń. Z reguły nie można w nim zamontować innych niż dedykowane urządzeń.
  • Uchwyty rowerowe - dedykowane osobom poruszającym się na rowerach i posiadają uchwyt przystosowany do montażu na ramie rowerowej.
  • Uchwyt magnetyczne - specjalny rodzaj uchwytu, z reguły montowany na kratce nawiewu, w którym telefon zaczepiany jest za pomocą dedykowanej wkładki magnetycznej. Pozwala na komfortowy montaż i demontaż telefonu w każdej chwili.
  • Uchwyt elastyczne - uchwyt z długim, elastycznym ramieniem, pozwalającym na indywidualne dostosowanie położenia telefonu.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację