Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Latarki - zasilanie

Latarki mogą być zasilane baterią (AA, AAA, LR14 czy LR20) lub akumulatorem. Latarki bateryjne są tańsze, ale droższa jest ich eksploatacja. Warto więc pomyśleć nad tym, czy nie zainwestować więcej na start i zdecydować się na zakup wersji akumulatorowej, co zapewni znacznie mniejsze koszty jej utrzymania. Latarki z akumulatorem mogą wyróżniać się większą mocą niż latarki zasilane bateriami. Warto również zwrócić uwagę na czas pracy urządzenia na jednym komplecie baterii lub po naładowaniu akumulatora. Im będzie dłuższy, tym lepiej.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację