Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Pranie parowe

Dotyczy:
Pralki

Pralka posiada programy prania z funkcją pary wodnej. W wyniku połączenia gorącego powietrza z wodą powstaje para wodna, która równomiernie nasącza ubrania.

Dzięki zastosowaniu tej technologii można prać ograniczając do minimum stosowanie detergentów oraz odświeżać ubrania bez użycia środków piorących. Para wodna usunie z ubrań nie tylko brud, ale także bakterie i roztocza. Zmniejszenie ilości dodawanych do prania środków chemicznych oraz dezynfekcja to doskonałe rozwiązanie dla alergików i małych dzieci. Mniejsze zużycie środków piorących to również mniejsze koszty i ochrona środowiska. Ponadto dzięki zastosowaniu pary wodnej ubrania są mniej pogniecione, a co za tym idzie łatwiejsze do uprasowania.

Wybierając pralkę z funkcją pary wodnej zadbasz jednocześnie o środowisko, domowy budżet i zdrowie.

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację