Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Automatyczny system dozowania detergentów

Dotyczy:
Pralki

Jeżeli detergentu jest za mało, zabrudzenia i plamy mogą nie zostać usunięte do końca. Zbyt dużo środka piorącego to dodatkowe cykle prania i płukania zwiększające zużycie prądu oraz wody, a także ryzyko, że na ubraniach pozostaną ślady detergentu. Dzięki automatycznemu systemowi dozowania detergentu pranie jest czyste, a Ty oszczędzasz wodę, energię i środki piorące.

W zależności od rodzaju i wielkości wsadu oraz stopnia jego zabrudzenia system dozuje odpowiednią ilość detergentu.

Nie musisz do każdego prania odmierzać i dodawać do pralki środka piorącego. W zależności od modelu pralki uzupełniony zbiornik wystarczy na kilkanaście do dwudziestu cykli prania. 

 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację