Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Funkcje dodatkowe chłodziarek do wina

Chłodziarki do wina wyposażone zostały w funkcje zwiększające komfort korzystania z urządzenia oraz poprawiające jakość przechowywania wina.

Najważniejsze z nich to:
  • filtr przeciwzapachowy - Eliminuje niekorzystne zapachy przedostające się do wnętrza chłodziarki i wpływające negatywnie na aromat wina.
  • oświetlenie wewnętrzne - Zapewnia lepszą widoczność butelek, a tym samym szybsze odnajdywanie właściwego rodzaju wina.
  • przezroczyste drzwi - Ułatwiają podgląd wnętrza chłodziarki, dzięki czemu nie trzeba otwierać drzwi, aby sprawdzić zawartość.
  • zamknięcie na klucz - Zabezpiecza dostęp do wina niepowołanym osobom. Funkcja przydatna zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację