Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

DirectDrive - LG

Dotyczy Towarów marek:
LG
DirectDrive to silnik bezpośredniego napędu. Tradycyjnie silnik pralki położony jest po prawej stronie bębna i łączy się z nim za pomocą koła pasowego oraz paska napędu. Taki układ jest przyczyną hałasu oraz wibracji. Może również powodować częste usterki. W silniku DirectDrive napęd połączony jest bezpośrednio z bębnem, co znacznie redukuje hałas i wibracje oraz obniża koszty eksploatacji. Silnik DirectDrive jest także mniejszy od tradycyjnego, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie większego bębna i zwiększenie tym samym pojemności pralki.


Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację