Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania w ekspresach

Automatyczny program czyszczący obieg kawy i odkamieniający. Zapewnia zawsze świeży i doskonały smak napoju. Usuwa kamień powstający w trakcie użytkowania ekspresu.
Czytaj więcej
Automatyczny program czyszczący obieg kawy i odkamieniający. Zapewnia zawsze świeży i doskonały smak napoju. Ogranicza osadzanie się kamienia powstającego w trakcie użytkowania ekspresu.

Ekspres sam uruchomi czyszczenie. W zależności od modelu czyszczenie może odbywać się po włączeniu ekspresu, po zaparzeniu kawy lub przed wyłączeniem się urządzenia.
 
Automatyczny program czyszczący nie zastępuje okresowego czyszczenia i odkamieniania ekspresu niezbędnego do prawidłowego działania urządzenia.
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację