Brakuje jakichś informacji?

Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Active Motion

Aby jeszcze bardziej ulepszyć odtwarzanie dynamicznych scen w obrazach i filmach, firma Sharp połączyła technologię podwajania klatek obrazu z technologią sterowania podświetleniem o podwójnej lub poczwórnej prędkości Active Motion. Wykorzystanie szybkiego sterowania jasnością pikseli (symulowanie częstości odświeżania 100, 200, 400, 600 lub 800) zmniejsza percepcję złudzeń optycznych, umożliwiając wyświetlanie wyraźnego i bardziej stabilnego obrazu.

* Optymalizacja ruchu obrazu danego producenta zwiększa płynność obrazu ale nie jest to natywna częstotliwość odświeżania matrycy (50 Hz, 100 Hz lub 200 Hz)
* Nie należy porównywać optymalizacji ruchu pomiedzy producentami
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację