Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Picture Mastering Index

Współczynnik Picture Mastering Index to określenie opisujące płynność i jakość wyświetlanego ruchomego obrazu z połączenia technologii zastosowania procesora, panelu LED, skanowania podświetlenia oraz innych współczyników, zwiększające płynność ruchu obiektów na ekranie telewizora. Im wyższy wskaźnik PMI (zakres od 200 do 2700) tym obraz o większej wyrazistości perfekcyjnie odtwarzający dynamiczne sceny akcji.

* Optymalizacja ruchu obrazu danego producenta zwiększa płynność obrazu ale nie jest to natywna częstotliwość odświeżania matrycy (50 Hz, 100 Hz lub 200 Hz)
* Nie należy porównywać optymalizacji ruchu pomiedzy producentami

Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację