Najlepsze telewizory 3D – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Ola

Telewizory 3D pozwolą Ci na oglądanie trójwymiarowych filmów w domowym zaciszu. Dzięki nim Twoje kino domowe stanie się bogatsze i jeszcze bardziej zbliżone do możliwości pełnoprawnych sal kinowych. Jaki telewizor 3D kupić, by być zadowolonym z jego funkcjonalności? Sprawdź, które modele najchętniej polecali nasi klienci!

Dowiedz się, jaki telewizor 3d kupić

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. czy warto wybrać telewizor 3D w technologii polaryzacyjnej
  2. które telewizory 3D w technologii aktywnej zostały docenione
  3. który telewizor 3D został najlepiej oceniony przez naszych klientów

Czy warto kupić telewizor 3D w technologii polaryzacyjnej?

Do telewizora 3D potrzebne są specjalne okularyZacznijmy od wyjaśnienia, czym jest polaryzacyjna technologia 3D, zwana również technologią pasywną. Do telewizorów 3D tego typu dołączane są oprawki, w których zamontowano szkła z filtrami odpowiadającymi za przekazywanie do oka odpowiednich obrazów wyświetlanych na TV 3D również przez dwa różne filtry polaryzacyjne. To bardzo prosta metoda otrzymywania trójwymiaru, przez co cechująca się dość słabą jakością końcową obrazu.

Spośród telewizorów 3D tego typu godny wyróżnienia jest model Panasonic TX-55AX900E. Tego zdania są również nasi klienci, którzy oceniali go najwyższą liczbą gwiazdek. Możemy się o nim dowiedzieć, że wbrew temu, co się mówi o jakości obrazu trójwymiarowego w technologii pasywnej, jest on naprawdę ostry, płynny i wyraźny. Nie brakuje wśród naszych klientów entuzjastów, którzy wypowiadali się na temat TV 3D bardzo pochlebnie:

Brak słów. Nareszcie telewizor dorównuje plazmie. Nie istnieje lepszy telewizor pod względem jakości obrazu. Już seria 650 daje perfekcyjny obraz, zwłaszcza z tunerów SAT, np. NC+. Brak słów. Jakość nie do pobicia żadną inną marką.

CZY WIESZ, ŻE...

Niektóre telewizory 3D, tak jak powyżej prezentowany model, mają możliwość uzyskania obrazu trójwymiarowego z dowolnego obrazu 2D dzięki specjalnemu konwerterowi.

TV 3D aktywne – jaki telewizor 3D będzie najlepszy?

Telewizor 3D Smart TV Panasonic TX-65EX780EW przypadku telewizorów 3D w technologii aktywnej cała magia dzieje się w specjalnych, dołączonych do zestawów okularach. Wymagają one zatem zasilania akumulatorowego lub bateryjnego, a co więcej, potrzebują stałej i nieprzerwanej łączności z odbiornikiem. Spośród takich telewizorów 3D nasi klienci dobrze ocenili następujące modele:

  • Panasonic TX-55CR850E Curved – doceniany przez użytkowników nie tylko za technologię 3D, ale i za jakość obrazu 4K oraz zakrzywiony ekran. W tym TV 3D świetnie działa również funkcja Smart TV, zapewniając bezproblemowy dostęp do aplikacji i przeglądarki. Warto w jego przypadku przytoczyć również wypowiedź Aleksandra:

Telewizor ma dużo bajerów, przez co obraz jest bajkowy. Dźwięk super, obsługa tv bezproblemowa. Nie wiesza się. Jestem fanem zakrzywionych modeli, wydają mi się dużo dokładniejsze od klasycznych ekranów.

  • Sony KDL-65W855C – bardzo duży ekran tego telewizora 3D jest zaletą wskazywaną przez wielu użytkowników. Doceniany jest również za wysoką funkcjonalność i bardzo dużą liczbę dostępnych opcji, a także za dobre odwzorowanie czerni i świetną płynność ruchu.
  • Panasonic TX-65EX780E – to kolejny telewizor 3D w technologii aktywnej, o którym jednak więcej przeczytasz w kolejnym akapicie.

Jaki telewizor 3D kupić? Poznaj najlepszy model zdaniem naszych klientów!

Za najlepszy telewizor 3D uznany został wcześniej już wspomniany Panasonic TX-65EX780E. W recenzjach możemy przeczytać, że jakość obrazu jest powalająca, a odwzorowanie czerni wyjątkowo dobre jak na matrycę LCD. Płynność ruchu w połączeniu z rozdzielczością 4K dają niezwykłe wrażenia z oglądania filmów wysokiej jakości, a funkcja 3D określona została jako świetna. Najlepszym podsumowaniem zadowolenia naszych klientów jest recenzja użytkownika Ja:

Telewizor wart swej ceny. Obraz w HD super, ale jeśli masz tylko naziemną TV, to raczej bym odradzał. Dźwięk jak na TV całkiem niezły, no i filmy w 3D rewelacja. Gdybym miał wybierać jeszcze raz, to tylko EX780A.

Chcesz dowiedzieć się więcej o telewizorach 3D? Koniecznie zajrzyj do naszego poradnika: Telewizor 3D – czym jest i czy warto go wybrać.

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów