Najlepsze stacje pogody – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Sara

Dzięki dobrej stacji pogody zawsze będziesz wiedział, jaka temperatura panuje wewnątrz mieszkania, a jaka na zewnątrz. Niektóre modele umożliwią Ci także sprawdzenie ciśnienia, prędkości wiatru czy wilgotności powietrza. Przekonaj się, jaką stację pogody kupić, poznając opinie osób, które korzystają z tych urządzeń. Dowiedz się, jakie aspekty w nich cenią.

bezprzewodowa stacja pogody

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. które stacje pogody Meteo są chętnie wybierane
  2. która bezprzewodowa stacja pogody jest najlepsza
  3. jaką stację pogody kupić do zaawansowanych pomiarów

Które stacje pogody Meteo są chętnie wybierane?

dobra stacja pogody do domuWśród stacji pogodowych dostępnych w RTV EURO AGD popularnością cieszą się przede wszystkim modele marki Meteo. Użytkownicy cenią np. Meteo SP0, czyli tradycyjną stację pogodową zasilaną przewodowo. Służy do podstawowego pomiaru temperatury zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kupujący jako główne zalety wymieniają niską cenę i uniwersalne zastosowanie. Ponieważ sonda znajduje się na końcu długiego przewodu, stacja pogodowa Meteo SP0 nie musi stać bezpośrednio przy oknie. Ważne też, że niska cena nie wiąże się z gorszym wykonaniem. Urządzenie jest trwałe.
Meteo SP50 to dobra stacja pogodowa dostępna w dwóch kolorach: klasycznym białym i eleganckim czarnym. Użytkownicy jako jej największe zalety wskazują kompaktowy rozmiar i lekkość. Niektórzy wykorzystują stację także jako zegarek, np. w kuchni. Kolejne plusy to niska cena, czytelny wyświetlacz, łatwa obsługa i estetyka wykonania.
Pochlebne opinie zyskuje również nieco bardziej rozbudowana stacja pogodowa Meteo ZP16. Ma nowoczesne funkcje takie jak prognozowanie pogody czy wskaźnik komfortu. Użytkownicy doceniają dokładne odczyty wartości pomiarowych, łatwą obsługę i atrakcyjną cenę.

Która bezprzewodowa stacja pogody jest najlepsza?

Jeśli poszukujesz bezprzewodowej stacji pogody, zwróć uwagę na model TechniSat iMeteo 2CE. Użytkownicy cenią ją za dobrą komunikację z zewnętrznym czujnikiem temperatury i wilgotności. To z kolei zapewnia właściwe pomiary. Stacja jest mała i ładnie wygląda – oto kolejne zalety pojawiające się w komentarzach.
Nieco droższa od powyższego wariantu jest bezprzewodowa stacja pogody TechniSat Meteo 1CE. Ma rozbudowaną funkcjonalność – pokazuje m.in. ciśnienie i wilgotność powietrza. Użytkownicy cenią jej design oraz stosunek jakości do ceny. Marcinus napisał o niej tak:
Trafiłem na ten model stacji pogody całkiem przypadkowo, ale nie zawiodłem się ani trochę. Ładny design, solidnie zrobiona, bogaty wyświetlacz pokazujący wiele parametrów pogodowych […] włącznie z trendami zmian pogody, ładne błękitne podświetlenie. Stacja pogody naprawdę godna polecenia.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ BEZPRZEWODOWĄ STACJĘ POGODY?

Bezprzewodowa stacja pogody to urządzenie, które można oddalić od okna na większą odległość – nie ogranicza jej długość przewodu. Nie musisz się martwić, że z parapetu strąci ją kot czy pies. Nie będziesz też miał problemu z szybkim otwieraniem okna. Po ustawieniu obok łóżka bezprzewodowa stacja pogody posłuży Ci jako zegar i budzik, na blacie kuchennym zaś jako timer.

Polecane stacje pogody
  • 54,99 zł
  • 169,99 zł
  • 89,99 zł
  • 169,99 zł
  • 109,99 zł

Jaką stację pogody kupić do zaawansowanych pomiarów?

stacja pogody Meteo SP0Przekonaj się, na jakie parametry zwracać uwagę, by wybrać dobrą stację pogody o szerokiej funkcjonalności – nie tylko do pomiaru temperatury. Poznaj też dwa modele, które zebrały wiele dobrych opinii wśród użytkowników RTV EURO AGD.
Stacja pogody Meteo SP67 jest modelem dla osób chcących poznawać mniej popularne parametry, np. fazy księżyca. Użytkownicy cenią w niej efektowny wygląd, poprawne wyniki, możliwość zawieszenia na ścianie, tryb stałego podświetlania i łatwość obsługi.
Z kolei Meteo SP68 to stacja pogody wykonana z mocnego tworzywa i trwała. Ma wiele rozszerzeń, w tym prognozę pogody opartą o pomiar ciśnienia, tendencję wzrostu bądź spadku temperatury czy informację o fazie księżyca. Poza szeroką funkcjonalnością użytkownicy wskazują na możliwość potraktowania stacji pogody Meteo PS68 zarówno jako bezprzewodowej, jak i przewodowej.
Obejrzyj wszystkie stacje pogody dostępne w RTV EURO AGD. Znajdź taką, która odpowiada Ci pod względem liczby i różnorodności funkcji. Zamontuj ją przy oknie lub w innym miejscu. Upewnij się, że otrzymujesz właściwe pomiary.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link