Najlepsze głośniki komputerowe 2.1 – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Karolina

Zestawy głośników 2.1 oprócz dwóch głośników zawierają również subwoofer, który wzmacnia niskie tony. Dzięki temu pozwalają one wydobyć pełnię brzmienia z muzyki słuchanej na komputerze lub też z dźwięków gier komputerowych. Które głośniki multimedialne 2.1 wybrać? Sprawdź modele najlepiej oceniane przez naszych klientów – pomoże Ci to podjąć dobrą decyzję!

zestaw głośników do komputera 2.1

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. które głośniki komputerowe Logitecha cieszą się popularnością wśród naszych klientów
 2. czy warto kupić głośniki do komputera Creative’a
 3. które zestawy głośników do komputera innych marek są najlepsze

Głośniki komputerowe Logitecha – poznaj najlepiej oceniane zestawy

Spośród zestawów głośników do komputera 2.1 w naszej ofercie jedną z marek cieszących się największą popularnością jest Logitech. To właśnie głośniki multimedialne tego producenta uplasowały się na pierwszym miejscu – mowa o głośniki do komputera 2.1modelu Logitech Z533, o którym możemy przeczytać, że wyróżnia się czystym i mocnym brzmieniem, a jakość dźwięku pozostaje taka sama mimo upływu lat. Co więcej, użytkownicy wskazują na świetny stosunek ceny do funkcjonalności tego zestawu głośników i polecają go niezdecydowanym.

Innymi godnymi uwagi głośnikami komputerowymi tej marki są Logitech Z 313. Zestaw jest chwalony przede wszystkim na wyjątkowo czysty dźwięk i bardzo niską cenę. Łatwa instalacja, dobrej klasy subwoofer czy też spora głośność tych głośników multimedialnych sprawiły, że to jeden z wyżej ocenianych produktów tego typu. Warto również zwrócić uwagę na zestaw głośników Logitech Z337, o których wysokiej klasie świadczy chociażby komentarz użytkownika XYZ:

Głośniki naprawdę dobre, jakość dźwięku powala nawet przy małej głośności. Świetna jest opcja regulacji basów. Design bardzo fajny, głośniki zawsze prezentują się super, pasują do każdego wnętrza. Przez miesiąc użytkowania tylko raz nie nawiązałem połączenia Bluetooth między głośnikami a urządzeniem.

CZY WIESZ, ŻE...

Coraz częściej głośniki komputerowe są wyposażone w technologię Bluetooth, co znacząco zwiększa ich funkcjonalność – pozwala np. rozstawić je z dala od komputera i ogranicza bałagan związany z plączącymi się kablami.

 • 48,89 zł
 • 39,99 zł
 • 259 zł
 • 44,99 zł
 • 319 zł

Które głośniki do komputera Creative’a wybrać?

Drugą marką, która cieszy się ogromnym zaufaniem naszych klientów, jest Creative. Poznaj trzy zestawy głośników do komputera, które użytkownicy ocenili najlepiej:

 • Creative Inspire A120 2.1 – kosztujące niespełna 130 zł głośniki multimedialne zyskały sporą rzeszę fanów właśnie przez wzgląd na niską cenę zakupu. Ładne brzmienie uzupełniają dość silne basy, czyniąc ten zestaw głośników godnym uwagi produktem budżetowym.
 • Creative Inspire T3300 2.1 – nieco droższy, ale wciąż rozsądny cenowo zestaw głośników do komputera, ceniony głównie za bardzo wygodne sterowanie, kompaktowe rozmiary i doskonałą głośność. Głośniki zdają egzamin podpięte nie tylko do komputera, ale nawet do telewizora czy konsoli.
 • Creative Sound Blaster X Kratos S3 – te głośniki multimedialne wyróżnia nowoczesny design i świetne brzmienie niskich tonów. Warto wspomnieć o tym, że zestaw głośników samoczynnie wyłącza się, gdy nie jest używany, i włącza, gdy uruchamiana jest muzyka.

Głośniki komputerowe 2.1 innych marek – które wybrać?

Nasi klienci oprócz głośników do komputera Logitecha i Creative’a docenili także zestawy innych marek. Jednym z nich jest Genesis Helium 600, który do tej pory otrzymał same Logitech Z533pozytywne opinie. Głośniki multimedialne są bowiem proste w instalacji, wygodne w sterowaniu, a zarówno wysokie, jak i niskie tony są świetnej jakości. Podobnie komentowany jest zestaw głośników Tracer Code, o którym można przeczytać:

Głośniki są dość wydajne. Dźwięk jest wyrazisty i czysty. Design nienaganny – wykończenia z drewna podkreślają urok. Jednym słowem za tą cenę nie łatwo o równy temu sprzęt.

Jeśli szukasz głośników komputerowych odpowiadających Twoim oczekiwaniom, sprawdź również nasz poradnik: Czym różnią się głośniki gamingowe od standardowych.

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny