Co jest ważne przy wyborze odpowiedniego depilatora?

Autor: Józef

Aby kupić odpowiedni depilator należy zadać sobie kilka podstawowych pytań:  Jaki jest mój próg bólu? Czy mam problem z wrastającymi włoskami? Czy przeszkadza mi, że muszę powtarzać depilację, co 3-4 tygodnie? Co jest dla mnie najważniejsze w urządzeniu? Czy nasadka do miejsc delikatnych jest mi potrzebna? Czy będę korzystać z głowicy golącej?


Kup depilator Philips już teraz!

Efekt, który utrzymuje się przez kilka tygodni

Depilacja mechaniczna pozwala skutecznie usunąć niechciane włoski niezależnie od ich grubości i koloru nawet te o długości 0,5 mm. Po depilacji efekt jedwabiście gładkich nóg utrzymuje się nawet do 4 tygodni. Regularna depilacja pozwala ograniczyć liczbę odrastających włosków o 50%*, powodując jednocześnie, że stopniowo stają się one cieńsze i słabsze. Depilatory marki Philips z serii SatinPerfect wyposażone są w delikatne ceramiczne dyski depilujące, które usuwają włoski bez naciągania skóry.

Wybrane depilatory Philips przeznaczone do użytku na sucho i na mokro umożliwiają komfortowe usuwanie włosków pod prysznicem lub w trakcie kąpieli. Zaletą depilacji na mokro jest wygoda i łatwość wykonania zabiegu oraz redukcja bólu.

Wybrane modele depilatorów Philips SatinSoft wyposażone są dodatkowo w praktyczną szczoteczkę peelingującą. Regularne złuszczanie i nawilżanie pozwala na dłużej zachować perfekcyjną gładkość skóry.

Złuszczanie naskórka zapobiega również wrastaniu odrastających włosków, ponieważ usunięcie z powierzchni skóry obumarłych komórek naskórka umożliwia prawidłowy wzrost cienkich włosków. Regularne wykonywanie peelingu między zabiegami depilacji pozwala skutecznie pozbyć się kłopotu. Dodatkowo zawsze po depilacji należy bardzo dobrze nawilżyć skórę.

Ważnym elementem depilatorów jest system aktywnego masażu, który odpręża skórę podczas zabiegu i minimalizuje uczucia dyskomfortu czy bólu. Dodatkowo niektóre depilatory posiadają głowicę golącą, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia dokładne golenie.

*Źródło (Artykuł naukowy): Roersma & Veldhuis, “Proposal and evaluation of a Monte Carlo model of hair regrowth following plucking”, 2001

Odkryj piękno swojej skóry

Seria Satinelle Advanced


 

Depilatory Philips Satinelle Advanced usuwają nawet cienkie, krótkie włoski, jednocześnie chroniąc skórę. Tryb pracy na sucho i na mokro zapewnia swobodę komfortowej depilacji pod prysznicem.

Dodatkowe funkcje:

 • Zasilanie akumulatorowo-sieciowe, dzięki czemu możesz używać depilatora w dowolnym miejscu.

 • 2 rodzaje prędkości, dzięki czemu możesz wybrać tą, która będzie dla Ciebie bardziej odpowiednia.

 • Głowica depilująca zbudowana z dysków, które dzięki dużej ilości punktów gwarantują skuteczną i szybką depilację.

 • System masażu, dzięki któremu nieprzyjemne uczucie wyrywania włosków zostanie zminimalizowane.

 • Głowica goląca, którą wykorzystasz w miejscach, w których nie chcesz depilować.

 • Działa jak tradycyjna elektryczna golarka - obcina włosy, zamiast je wyrywać. Możliwość używania depilatora na sucho i na mokro, dzięki czemu możesz depilować się także pod prysznicem.

 • Łatwe utrzymywanie depilatora w czystości, dzięki możliwości mycia go pod wodą.
 • Praktyczne etui do łatwego i wygodnego przechowywania. Przyda się także podczas podróży. 


Depilując się, nie musisz już płakać z bólu – wystarczy wybrać depilator Philips Satinelle Advanced, który zapewni komfortowe usuwanie włosków. Pierwszy zabieg depilacyjny jest zazwyczaj dość bolesny, dlatego też warto wybrać depilator z ceramicznymi dyskami. Chwyta on więcej włosków na raz, dzięki czemu depilacja staje się szybsza i dokładniejsza. Wyprofilowana głowica dostosowuje się do kształtu naszego ciała a nasadka do miejsc delikatnych pozwala na depilację miejsc najbardziej uciążliwych i wrażliwych. Philips z myślą o swoich klientkach stworzył również funkcję „na mokro”, która umożliwia depilację podszas brania prysznica czy kąpieli. Obudowa depilatora jest całkowicie wodoodporna, dzięki czemu depilacja jest bezpieczna nawet pod dużym strumieniem wody. Co więcej, funkcja „na mokro” sprawia, że depilacja staje się mniej bolesna.

 

 

Seria Satinelle

 

To podstawowa seria depilatorów Philips dla osób, które rozpoczynają przygodę z depilacją. Depilator Philips Satinelle HP6420 posiada w zestawie małą szczoteczkę do czyszczenia.

 • Delikatne dyski depilujące usuwają włoski bez pociągania za skórę.

 • Dwa ustawienia szybkości — delikatna depilacja i maksymalna wydajność.

 • Szczoteczka do czyszczenia służy do usuwania włosów z dysków depilujących.

 • Możliwość mycia głowic zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie.

 • Profilowany, ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodną obsługę.

 • Głowica goląca z grzebieniem do przycinania włosków.Po każdorazowej depilacji włoski stają się słabsze i wolniej odrastają. Depilator Sentinelle potrafi chwytać nawet te najkrótsze włoski, nie podrażniając przy tym poważnie skóry i nie narażając jej na pociągnięcia. Urządzenie jest wyposażone w dwustopniową regulację prędkości, dzięki czemu można dostosować jego pracę do indywidualnych potrzeb klientek oraz rodzaju depilowanych włosków i wrażliwości skóry na ból. Zestaw jest wyposażony w szczoteczkę, która ułatwia czyszczenie i usuwanie włosów z dysków depilujących pozostawiając depilator w higienicznym stanie. Depilator Satinelle zapewnia łagodne i skuteczne usuwanie włosków dając możliwość cieszenia się jedwabiście gładkim ciałem.

 


 

Zobacz pełną ofertę depilatorów Philips w naszym sklepie!


Technologia fotodepilacji – efekt gładkiej skóry nawet do 8 tygodni *

*w zależności od indywidualnej szybkości odrostów włosów

Teraz dzięki Philips Lumea jeszcze więcej kobiet może cieszyć się jedwabiście gładką skórą bez ograniczeń i bez wrastających włosków. Firma Philips oferuje dwa urządzenia z technologią fotodepilacji (IPL – Intensywne światło pulsacyjne) – Lumea SC2005 i Lumea Essential SC1995. Teraz jeszcze więcej kobiet będzie może wypróbować innowacyjną technologię depilacji w domu, która pozwala bezpiecznie, bezboleśnie i łatwo pozbyć się niechcianych włosków na całym ciele poniżej linii szyi i zapobiec ich odrastaniu.

 • Linia Philips Lumea oferuje optymalnie skuteczną technologię IPL przeznaczoną do zastosowań domowych, która zapobiega odrastaniu włosów – kobiety mogą cieszyć się idealnie gładką skórą przez wiele tygodni a nawet miesięcy.

 • Brak wymiennych lamp, co oznacza brak ukrytych kosztów.

 • Produkt został wyposażony w specjalne bardzo duże okienko głowicy wielkości 4 cm2, dzięki czemu depilacja trwa jeszcze krócej.

 • Kobiety mają do dyspozycji 5 regulowanych ustawień energii świetlnej, co pozwala im dostosować intensywność światła do odcienia skóry – dzięki temu Philips Lumea świetnie sprawdza się u większości pań.

 • Wszystkie modele z serii Philips Lumea wyposażono w zintegrowany filtr UV, który chroni skórę przed wpływem promieni ultrafioletowych i gwarantuje łagodną depilację, na którą kobiety mogą zawsze liczyć.

 • Posiada specjalny czujnik, który zapala lampkę gotowości, gdy urządzenie przylega odpowiednio do skóry – wtedy jest ono gotowe do użycia.

 • Philips Lumea to elegancki, kobiecy i ergonomiczny design z działaniem bezprzewodowym oraz Lumea Essential z działaniem na kabel.

 • Urządzenia można bez obaw używać do usuwania owłosienia z obszarów poniżej linii szyi: nóg, pach, okolic bikini, ramion czy brzucha.

 • Model Philips Lumea SC2004 posiada system Slide&Flash, co przyspiesza wykonywanie zabiegu.

LUMEA to urządzenie, które pokocha każda kobieta. Zestaw do depilacji światłem potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na całym ciele. Istotne jest, aby stosować je regularnie na początku, co tydzień lub dwa tygodnie aż do momentu, kiedy włoski przestaną szybko odrastać i wystarczy robić serię zabiegów raz lub dwa razy w roku. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia.

Urządzenie skutecznie działa na włosach o naturalnych kolorach, takich jak: ciemny blond, brązowy i czarny. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi są bezpieczne i bezbolesne — można je stosować również na wrażliwej skórze i delikatnych częściach ciała. Jednak najważniejszą zaletą tego urządzenia jest bezbolesna i bezpieczna depilacja. Usuwanie włosków jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Brzmi idealnie? Teraz depilacja przestanie kojarzyć się wielu osobom z nieziemskim bólem nie do zniezienia.


Wybór depilatora nie jest łatwym zadaniem. Każda z nas marzy o tym, aby mieć gładką skórę na całym ciele.  Metod jest naprawdę dużo. Niestety, często dają krótkotrwały efekt i są kosztowne. Dlatego najprostszym i najlepszym rozwiązaniem na pozbycie się uciążliwych włosków jest depilacja depilatorem lub fotodepilacja, która daje efekty nawet do 8 tygodni*.

*w zależności od indywidualnej szybkości odrostów włosów

 

Zobacz pełną ofertę depilatorów Philips w naszym sklepie!

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link