XBOX GAME PASS

Uzyskaj dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier i stale dodawanych nowych tytułów. Graj bezpośrednio na konsoli lub komputerze PC, w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate i na urządzeniach mobilnych z systemem Androidem za pośrednictwem chmury (beta). Ponadto ciesz się wszystkimi korzyściami członkostwa w EA Play z Xbox Game Pass Ultimate bez dodatkowych kosztów. 

GOLD

Ultimate

 • Dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę, komputer PC oraz urządzenia mobilne z systemem Android
 • EA Play odblokowuje bibliotekę najlepszych tytułów Electronic Arts, ekskluzywne nagrody i treści tylko dla członków na konsolach i komputerach PC
 • Graj w gry Xbox na telefonie komórkowym z systemem Android lub tablecie za pośrednictwem aplikacji Xbox Game Pass
 • Dostępne są bezpłatne korzyści dla subskrybentów, takie jak dodatkowa zawartość do gier, przedmioty konsumpcyjne i oferty partnerów
 • Ekskluzywne zniżki dla członków, oferty i bonusy

W zestawie także 

XBOX LIVE GOLD 
z konsolowym trybem gry wieloosobowej online, Deals with Gold, Games with Gold 

Konsola

 • Dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę
 • Wyjątkowe rabaty i oferty dla subskrybentów

PC

 • Dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na komputery PC
 • Wyjątkowe rabaty i oferty dla subskrybentów

ODKRYJ SWOJĄ NOWĄ ULUBIONĄ GRĘ

GRAJ W PONAD 100 WYSOKIEJ JAKOŚCI GIER

XBOX LIVE GOLD W RAMACH SUBSKRYPCJI XBOX GAME PASS ULTIMATE

EA Play

Członkostwo EA Play w ramach Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass na PC

GRAJ NA SWOICH URZĄDZENIACH
Z Xbox Game Pass Ultimate możesz grać bezpośrednio na konsoli, komputerze PC i na urządzeniach mobilnych z systemem Androidem za pośrednictwem chmury (beta).

NOWE GRY DODAWANE PRZEZ CAŁY CZAS
W tym także premiery

WYJĄTKOWE ZNIŻKI CZŁONKOWSKIE

BONUSY

Korzystaj z bezpłatnych bonusów, w tym dodatków do gry, materiałów eksploatacyjnych i ofert partnerskich dzięki Xbox Game Pass Ultimate. 

ALWAYS SOMETHING NEW TO PLAY, SOMETHING FOR EVERYONE

ZAWSZE JEST COŚ NOWEGO DO GRANIA — KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE 

Graj w nowe tytuły Xbox Game Studios, takie jak Halo Infinite w dniu premiery, a także ostatnie hity, na przykład Minecraft Dungeons i Bleeding Edge. Ogromna różnorodność gier z każdego gatunku i wciąż dodawane nowe gry sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.   

GRAJ NA SWOICH URZĄDZENIACH

W ramach subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate możesz pobierać gry i grać w nie bezpośrednio na konsoli Xbox, komputerze PC z systemem Windows 10 lub na telefonie komórkowym albo tablecie z systemem Android za pośrednictwem chmury (beta) i z użyciem aplikacji mobilnej Xbox Game Pass.

Pobierz aplikację Xbox Game Pass na urządzenie z systemem Android i zacznij grać już dziś.

JAK TO DZIAŁA 

Pobierz aplikację Xbox Game Pass na urządzenie z systemem Android i zacznij grać już dziś.

 1. Wybierz plan i zostań członkiem Xbox Game Pass.
 2. Przeglądaj bibliotekę ponad 100 wysokiej jakości gier (Xbox Game Pass na PC i gra na urządzeniach z systemem Android wymaga pobrania aplikacji Xbox). 
 3. Pobierz i zagraj w Twoją następną ulubioną grę.
* Ważne informacje: 
 • Zrealizuj kod na stronie microsoft.com/redeem. Graj na Xbox Series X|S, Xbox One i urządzeniach z systemem Windows 10. Usługa nie jest obsługiwana w systemie Windows 10 w trybie S ani na urządzeniach ARM. Maksymalny okres 36 miesięcy aktywnej subskrypcji na danym koncie w danym momencie. Katalog gier zmienia się wraz z upływem czasu, w zależności od regionu i platformy. Jeśli Twoje członkostwo zostanie zakończone lub gra zostanie usunięta z katalogu, zakupione treści w grze będą wymagały osobnego zakupu tej gry. Wymaga pobrania treści (konieczne są znaczna ilość pamięci, szerokopasmowe połączenie internetowe; obowiązują opłaty usługodawcy internetowego.) i posiadania konta Microsoft. Może wymagać dodatkowego sprzętu i subskrypcji. Gra w trybie wieloosobowym online między konsolami Xbox różnych generacji nie jest obsługiwana w niektórych grach. Usługa, funkcje i wymagania mogą ulec zmianie lub zostać wycofane. Oferta podlega postanowieniom Umowy o świadczeniu usług firmy Microsoft (microsoft.com/msa). Z wyjątkiem sytuacji określonych przez prawo, kody nie podlegają zwrotowi.
 • Halo Infinite: oczekiwana premiera w roku 2021. 
 • Xbox Game Pass na Console: Do gry w trybie wieloosobowym online wymagane jest konto Xbox Live Gold (sprzedawane osobno).
 • Xbox Game Pass Ultimate: Zawiera Xbox Game Pass na Console, na PC i Xbox Live Gold. Obecnie członkostwa Gold, Game Pass na Console lub PC i/lub subskrypcje EA Play zostaną przekonwertowane na Ultimate przy użyciu współczynnika konwersji; konwersje są ostateczne.
 • Szczegółowe informacje na temat wymagań systemowych można znaleźć pod adresem xbox.com/gamepass i ea.com/ea-play/terms oraz ea.com/ea-play. Logo EA jest znakiem towarowym Electronic Arts Inc.