Sokowirówki – ranking

Autor: Sara

Jesteś miłośnikiem świeżo wyciskanych soków? Na pewno wiesz, że nie są one tanie. Ponadto trzeba je wypić niedługo po zakupie, a jeśli coś Ci przeszkodzi, napój nadaje się do wyrzucenia. Czy nie wygodniej i taniej byłoby robić własne soki w domu? Sprawdź przygotowany przez nas ranking sokowirówek i wybierz urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania!

ranking sokowirówek

LISTING PRODUKTÓW

Zelmer Julita 377

Zelmer JE1200

Philips HR1832/02

Bosch MES25A0

Philips HR1869/70

Zelmer JE1200

RAVEN ESO001

Zelmer ZJE0800L

Sokowirówka Zelmer Julita 377

Sokowirówka Zelmer Julita 377Ranking sokowirówek rozpoczynamy od modelu tradycyjnego – o prostej konstrukcji, ergonomicznym kształcie, estetycznym wyglądzie i podstawowych funkcjach. Sokowirówka Zelmer Julita 377 to urządzenie, które umożliwi Ci szybkie i wygodne wykonywanie pysznych i zdrowych soków z ulubionych owoców, a także warzyw. Napoje te będą lepsze od kupowanych w sklepach, bo bogatsze w witaminy i wartości odżywcze, a także znacząco tańsze w wykonaniu. Sokowirówka Zelmer Julita 377 pracuje z mocą 250 W, więc poradzi sobie także z nieco twardszymi owocami, np. niedojrzałymi gruszkami, jak i warzywami, np. marchewką, selerem, burakiem. Jednocześnie nie przyczyni się do wysokiego wzrostu rachunków za prąd. Sokowirówka jest łatwa w obsłudze. Bez trudu rozmontujesz ją na czas mycia, a potem ponownie złożysz. Pamiętaj jednak, że części nie nadają się do mycia w zmywarce. Jednorazowo wykonasz w niej ponad pół litra soku, a więc porcję idealną dla dwóch osób. Jest to urządzenie o zadowalającym stosunku ceny do jakości. Pracuje wydajnie, lecz dość cicho. Sprawdza się w małej kuchni.

PARAMETRY

Moc: 250 W

Liczba poziomów obrotów: 1

Pojemność pojemnika na miąższ: 0,8 litra

Pojemnik na sok: nie

Regulacja obrotów: nie

PLUSY

+ kompaktowy rozmiar

+ atrakcyjny wygląd i różne kolory

+ wyjmowany zbiornik na miąższ

+ bardzo atrakcyjna cena

+ w zestawie popychacz

MINUSY

− mniej funkcji względem droższych modeli ukazanych w rankingu sokowirówek

OCENA PRODUKTU: 8/10

Sokowirówka Zelmer JE1200

Sokowirówka Zelmer JE1200Sokowirówka Zelmer JE1200 to kolejne urządzenie odznaczające się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Mimo iż nie zapłacisz za nie wiele, zapewni Ci sporo użytecznych funkcji. Daje np. możliwość wkładania do tuby nieobranych produktów – zaoszczędzisz czas podczas robienia soku, a ponadto w skórce znajduje się mnóstwo witamin. Ponieważ w zestawie pojawiają się dwa niezbędne pojemniki – i na miąższ, i na sok – nie będziesz musiał kupować dodatkowego dzbanka, by podać świeży napój bliskim. Z kolei pojemnik na miąższ umożliwi rzadsze opróżnianie głównego zbiornika. Niektóre elementy sokowirówki Zelmer JE1200 można myć w zmywarce, więc zaoszczędzisz czas po wykonaniu napoju. Wykorzystaj dodany do zestawu popychacz, aby wszystkie cząstki owoców i warzyw zostały zmiksowane. Zadowoleni użytkownicy uważają tę sokowirówkę za „zgrabną” i „pracowitą”. Część wręcz podkreśla, że model Zelmer JE1200 sprawdził się w ich przypadku lepiej niż wyciskarka do soków wolnoobrotowa!
Przeczytaj artykuł: Wyciskarka czy sokowirówka? Które urządzenie do wyciskania soków wybrać?, by poznać różnice między tymi dwoma sprzętami o podobnym przeznaczeniu. Wybierz ten, który bardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

PARAMETRY

Moc: 500 W

Liczba poziomów obrotów: 2

Pojemność pojemnika na miąższ: 1,5 litra

Pojemnik na sok: tak

Regulacja obrotów: mechaniczna-skokowa

PLUSY

+ dobry stosunek ceny do jakości

+ oba pojemniki w zestawie

+ możliwość dozowania nieobranych produktów

+ separator piany

+ sokowirówka dostosowana do wykonywania większej ilości soku

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Sokowirówka Philips HR1832/02

Sokowirówka Philips HR1832/02W rankingu sokowirówek nie mogło zabraknąć cenionej i chętnie wybieranej wersji Philips HR1832/02. To wyjątkowe urządzenie z funkcją QuickClean, która umożliwia dokładnie wyczyszczenie w zaledwie minutę. Zastosowana w sokowirówce technologia mycia płucze elementy z większych zabrudzeń – te mniejsze usuniesz bez trudu samodzielnie, np. szczoteczką kuchenną. Jeśli nie przepadasz za sprzątaniem i lubisz jak najszybciej zasiąść do przygotowanego posiłku – bądź świeżo wyciśniętego i pełnego witamin soku – na pewno ucieszy Cię wiadomość, że niektóre elementy sokowirówki Philips HR1832/02 można bez problemu myć w zmywarce. W zestawie otrzymujesz nie tylko samo urządzenie, ale również dwa pojemniki: na miąższ oraz na sok. Nie musisz zatem brudzić dodatkowych naczyń, kupować dzbanków ani przelewać soku przed podaniem go gościom. Ponieważ zbiornik na miąższ jest wyjmowany, łatwo go opróżnić w trakcie robienia soku, by nie przerywać pracy. Sokowirówka Philips HR1832/02 jest mała i niepozorna, ale rewelacyjnie radzi sobie z owocami i warzywami.

PARAMETRY

Moc: 500 W

Liczba poziomów obrotów: 1

Pojemność pojemnika na miąższ: 1 litr

Pojemnik na sok: tak

Regulacja obrotów: nie

PLUSY

+ sokowirówka do soków w owoców i warzyw

+ szybkie czyszczenie QuickClean

+ funkcjonalne pojemniki w komplecie

+ wysoka moc pozwala wycisnąć sok z twardszych produktów

+ kompaktowy rozmiar

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 9/10

Sokowirówka Bosch MES25A0

Sokowirówka Bosch MES25A0Sokowirówka Bosch MES25A0 to model o wszystkich najważniejszych funkcjach, jakie powinna mieć nowoczesne urządzenie do robienia soków. Często spotykana w wyciskarkach do soków wolnoobrotowych blokada kapania jest obecna także tutaj. Dzięki niej ograniczysz czas sprzątania – wykonywanie pysznych witaminowych soków będzie schludne i higieniczne. Z kolei blokada przy nieprawidłowym złożeniu sprawia, że jeśli niedokładnie zamontujesz części sokowirówki, to ani nie wyrządzisz sobie krzywdy, ani nie zepsujesz urządzenia. Sokowirówka Bosch MES25A0 dostępna jest w komplecie z czterema użytecznymi elementami: niezbędnymi do wykonywania napojów pojemnikami (na miąższ i na sam sok), ale także dodatkami, np. popychaczem do produktów oraz szczoteczką ułatwiająca czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Dzięki zastosowanej w modelu Bosch MES25A0 mechanicznej, skokowej regulacji obrotów samodzielnie wybierasz odpowiednią prędkość do wkładanych owoców i warzyw. Soki wykonasz szybko i łatwo.

PARAMETRY

Moc: 700 W

Liczba poziomów obrotów: 2

Pojemność pojemnika na miąższ: 2 litry

Pojemnik na sok: tak

Regulacja obrotów: mechaniczna-skokowa

PLUSY

+ blokada kapania zapewnia większą higienę pracy

+ blokada przy nieprawidłowym złożeniu

+ podstawowe wyposażenie: pojemnik na miąższ, pojemnik na sok

+ dodatkowe wyposażenie: popychacz, szczoteczka

+ możliwość mycia elementów sokowirówki w zmywarce

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 10/10

Sokowirówka Philips HR1869/70

Sokowirówka Philips HR1869/70Sokowirówka Philips HR1869/70 to kolejny model dla osób, które od urządzenia do wyciskania soków oczekują jak najwięcej. Udogodnienia takie jak dołączony do zestawu wyjmowany zbiornik na miąższ, funkcja szybkiego czyszczenia QuickClean oraz znajdujący się w zestawie popychacz sprawiają, że soki przygotujesz nie tylko szybko, ale także higienicznie, a sprzątanie nie zajmie Ci wiele czasu. Zastosowana w sokowirówce Philips HR1869/70 mechaniczna regulacja obrotów umożliwia dobranie prędkości miażdżenia owoców i warzyw do ich twardości i wielkości. Zawsze wyciśniesz tyle soku, ile się da – uzyskasz napoje pełne witamin i minerałów. Wprowadzając je do codziennego menu, szybko ograniczysz wydatki na gotowe nektary w butelkach i kartonach. Mało tego, odczujesz poprawę samopoczucia i zdrowia! Przekonaj się, ile pozytywów niesie korzystanie z sokowirówki Philips HR1869/70.
Zapoznaj się też z przygotowanym przez nas rankingiem wyciskarek wolnoobrotowych do owoców, w którym zaprezentowaliśmy TOP 8 urządzeń.

PARAMETRY

Moc: 900 W

Liczba poziomów obrotów: 2

Pojemność pojemnika na miąższ: 1,6 litra

Pojemnik na sok: tak

Regulacja obrotów: mechaniczna-skokowa

PLUSY

+ idealna także do twardszych produktów

+ możliwość dostosowania prędkości do produktów

+ zbiornik na miąższ jest wyjmowany

+ blokada kapania

+ szybkie czyszczenie QuickClean

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 10/10

Sokowirówka Zelmer JE1200

Sokowirówka Zelmer JE1200Sokowirówka Zelmer JE1200 to urządzenie w atrakcyjnej cenie, które jednak dzieli nowoczesne funkcje dodatkowe z modelami droższymi. Pozwala na przykład na dozowanie nieobranych produktów, dzięki czemu zaoszczędzisz czas podczas przygotowywania soku, zwłaszcza jeśli wykonujesz większe ilości, np. dla gości podczas letniego przyjęcia. Dołączony do kompletu pojemnik na sok sprawia, że nie musisz szukać dzbanka. Z kolei popychacz ułatwi Ci wkładanie do sokowirówki większe bądź twardsze kawałki owoców i warzyw. Części sokowirówki Zelmer JE1200 możesz umyć w zmywarce. Ponieważ pojemnik na miąższ jest wyjmowany, usuniesz z niego nawet najdrobniejsze zabrudzenia i zapobiegniesz gniciu czy pleśnieniu. Użytkownicy zapewniają, że z kilograma marchwi zrobi się w niej ok. 0,7 litra soku, owoce i warzywa można wrzucać w całości, a po jabłkach zostają suche wióry i dużo soku.

PARAMETRY

Moc: 500 W

Liczba poziomów obrotów: 2

Pojemność pojemnika na miąższ: 1,5 litra

Pojemnik na sok: tak

Regulacja obrotów: mechaniczna-skokowa

PLUSY

+ świetna sokowirówka do owoców i warzyw

+ możliwość dozowania nieobranych produktów

+ separator piany

+ w zestawie pojemnik na sok oraz popychacz

+ sam dobierasz prędkość do rodzaju produktów

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Sokowirówka RAVEN ESO001

Sokowirówka RAVEN ESO001Szukasz urządzenia o wysokiej mocy i możliwości dobierania prędkości miażdżenia produktów do twardości bądź wielkości owoców i warzyw? Sokowirówka RAVEN ESO001 sprawdzi się pod tym względem świetnie. Jest bardzo estetyczna, elegancka i odznacza się klasycznym wyglądem. Warto zwrócić uwagę na jej trwałe wykonanie: np. sitko zostało wytworzone ze stali nierdzewnej, więc nie uszkodzi się ani podczas robienia soków, ani mycia. Ponadto zapewnia ono szybkie i dokładne ścieranie warzyw i owoców. Sokowirówka RAVEN ESO001 wchodzi w zestaw ze wszystkimi elementami, które będziesz wykorzystywać podczas robienia pysznych i bogatych w witaminy koktajli. Są to pojemnik na miąższ, pojemnik na sok oraz popychacz. Szeroki otwór wsadowy w sokowirówce RAVEN ESO001 umożliwia wkładanie większych części owoców i warzyw, a niektórych nawet w całości. Dzięki blokadzie kapania będziesz miał mniej sprzątania po przygotowaniu napoju.

PARAMETRY

Moc: 850 W

Liczba poziomów obrotów: 2

Pojemność pojemnika na miąższ: brak danych

Pojemnik na sok: tak

Regulacja obrotów: mechaniczna-skokowa

PLUSY

+ w zestawie z sokowirówką pojemniki: na miąższ i na wykonany sok

+ blokada kapania

+ wyjmowany zbiornik na miąższ

+ popychacz jako dodatek do kompletu

+ estetyczny wygląd i trwałe wykonanie

MINUSY

− brak

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Sokowirówka Zelmer ZJE0800L

Sokowirówka Zelmer ZJE0800LNajlepszą sokowirówką w rankingu jest model Zelmer ZJE0800L. W małej kuchni i do wykonywania prostych soków z popularnych owoców, np. jabłek, sprawdzi się sokowirówka Zelmer ZJE0800L. Jest dostępna w dwóch atrakcyjnych kolorach: biało-limonkowym oraz beżowym. W komplecie znajdują się wyjmowany pojemnik na miąższ oraz popychacz, więc wykonanie soku będzie łatwe i szybkie. Możesz go wlać do dzbanka, ale także prosto do szklanek – jak wolisz. Sokowirówka Zelmer ZJE0800L jest właściwym rozwiązaniem dla małej rodziny, pary lub dla singla. Umożliwia błyskawiczne wykonywanie napojów pełnych witamin i wartości odżywczych. Urządzenie jest łatwe do utrzymania w czystości. Nie hałasuje podczas robienia soku, więc sprawdzi się w bloku lub wynajmowanym mieszkaniu – nie będzie przeszkadzało sąsiadom ani współlokatorom. Nie zajmie też wiele miejsca na wspólnym blacie roboczym. Sokowirówka Zelmer ZJE0800L to świetny model na start, by przekonać się, jak często będziesz wykonywał soki oraz z jakich owoców smakują Ci najlepiej. To także ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

PARAMETRY

Moc: 250 W

Liczba poziomów obrotów: 1

Pojemność pojemnika na miąższ: 0,8 litra

Pojemnik na sok: nie

Regulacja obrotów: nie

PLUSY

+ atrakcyjny i nowoczesny wygląd

+ popychacz jako dodatek do zestawu

+ pojemnik na miąższ jest wyjmowany, a więc łatwy do wymycia

+ sokowirówka bardzo łatwa w obsłudze

+ urządzenie idealne do małej kuchni

MINUSY

− mniej funkcji względem droższych modeli ukazanych w rankingu sokowirówek

OCENA PRODUKTU: 8/10

Podsumowanie

W rankingu sokowirówek przedstawiliśmy Ci TOP 8 urządzeń do wyciskania pysznych i zdrowych soków z warzyw oraz owoców na wysokich obrotach. Nie są to jednak wszystkie modele, jakie oferujemy – pozostałe znajdziesz tutaj. Porównaj ich parametry, funkcje oraz ceny, by wybrać sokowirówkę, która posłuży Ci na lata. Wprowadź do codziennej diety domowe soki bez polepszaczy i odczuj różnicę w samopoczuciu i zdrowiu. Zadbaj też o najbliższych – należy im się to, co najlepsze!
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link