Najlepiej opiniowane żelazka

Autor: Barbara

Dla Pauliny, 30-letniej dentystki, prasowanie nigdy nie było ulubionym obowiązkiem. Niestety, jest to czynność, którą wykonuje każdej niedzieli. By wreszcie ją ułatwić, postanowiła zainwestować w naprawdę dobre żelazko, które – ma nadzieję – pozwoli jej szybciej i sprawniej uporać się ze stosem ubrań.

 

Philips Azur GC 4410/02

Pierwszy model, który powinien zainteresować Paulinę to Philips Azur GC4410/02. Jest to żelazko, które już po kilkunastu sekundach po włączeniu gotowe jest do efektywnej pracy. Sprawia to, że już na wstępie Paulina zyskuje cenne minuty, które będzie mogła przeznaczyć na bardziej przyjemne czynności. Co więcej, żelazkocechuje się wyjątkową łatwością w prasowaniu pogniecionych ubrań, a dzięki zastosowaniu końcówki stożka parowego Steam Tip para dociera do najtrudniej dostępnych miejsc.

Dodatkową zaletą żelazka jest moc 2400W, która umożliwia ciągłe wytwarzanie dużej ilości pary. Żelazko Philips Azur GC4410/02 to również system antywapienny oraz funkcja samoczyszczenia. Dzięki nim, sprzęt w pełnej czystości i sprawności posłuży Paulinie przez długie lata.

Oprócz właściwości żelazka, Paulina zwróciła również uwagę na pozytywne opinie dotyczące urządzenia, które bez wątpienia mają dla niej ogromne znaczenie przy podjęciu decyzji zakupowej sprzętów AGD.

Żelazko rewelacja - szybko się nagrzewa, ładnie prasuje, sterowanie parą też jest ok i w tym bardzo pomaga. Jestem bardzo zadowolony i szczerze - nie jest potrzebne mi droższe.

 

Bezawaryjne, świetne się prasuje dzięki nie dużej wadze, grzanie bardzo szybkie, wystarczająco długi kabel, na prawdę warte polecenia porządne żelazko za nieduże pieniądze.

 

Kup żelazko Philips Azur GC 4410/02 w naszym sklepie!
 

 

 

Żelazko Tefal Ultimate Anticalc FV9650

Drugim modelem, który powinien zainteresować Paulinę to żelazko Tefal Ultimate Anticalc FV9650. Urządzenie posiada pionowy wyrzut pary oraz spryskiwacz wody. Poza tym wyposażone jest w funkcję samoczyszczenia i system antywapienny. Tym, co jednak wyróżnia ten sprzęt jest blokada kapania, dzięki której podczas prasowania z żelazka nie wycieknie woda; to z kolei zapobiega zabrudzeniu świeżo wypranych ubrań.

Dodatkowo funkcja „strażaka” sama wyłącza żelazko, kiedy to nie jest używane przez dłuższy czas. Paulina ponadto zauważyła, że urządzenie jest proste w utrzymaniu czystości


 
Kup żelazko Tefal Ultimate Anticalc FV9650Wśród opinii na temat żelazka Paulina przeczytała m.in.:

 

Jestem posiadaczką niniejszego żelazka od 2 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, żelazko rewelacja. Rozprasowuje wszystkie zagniecenia na listeczek, para szybka i duża. A najlepsze jest to, że już nie muszę sprawdzać czy je na pewno wyłączyłam czy nie. Polecam!

Żelazko spełniło moje oczekiwania. Jest pod każdym względem wspaniałe. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

Żelazko super , łatwo się prasuje, bez wysiłku prostuje wszystkie zagniecenia, gorąco polecam!

 

Bosch Sensixx'x DA50 EditionRosso TDA503011P

Trzecim modelem godnym polecenia Paulinie jest Bosch Sensixx'x DA50 EditionRosso TDA503011P. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkowo dużą mocą (3000W) co pozwoli Paulinie na szybkie i skuteczne prasowanie. Co więcej, posiada ono ceramiczną stopę, a także blokadę kapania. Żelazko Bosch to również dodatkowe uderzenia pary o mocy 200g/min. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyprane tkaniny zostaną dokładnie zwilżone co ułatwia ich rozprasowanie.
 
Tak jak poprzednie żelazka, model Bosch posiada system antywapienny oraz funkcję samoczyszczenia. Wyposażony jest także w pionowy wyrzut pary umożliwiający odświeżenie wiszących materiałów. Paulina znajdzie w nim również funkcję automatycznego wyłączenia oraz długi przewód pozwalający na prasowanie w dowolnym miejscu pokoju. Wygodę prasowania zapewni Paulinie również ergonomiczny design urządzenia – lekki i komfortowy w trzymaniu uchwyt, a także dość duże i łatwe w operowaniu przyciski.

Kup żelazko Bosch Sensixx'x DA50 EditionRosso TDA503011P

Opinie na temat żelazka tylko potwierdziły wysoką jakość urządzenia:
 
Świetne żelazko, dobrze prasuje i nie pali niczego. Para jest genialna do firan itp. POLECAM każdej gospodyni :))

Rewelacja!!!! Najlepsze żelazko jakie do tej pory użytkowała. Godne polecenia
 
Bardzo dobry wybór. Ogromna moc przez co bardzo szybko się nagrzewa. Wyrzut pary potężny. Funkcja "Secure" działa super, po 30 sekundach odłącza żelazko. super się nim prasuje, jest rewelacyjne 
 
Ostatecznie, Paulina zdecydowała się na model trzeci - Bosch Sensixx'x DA50 EditionRosso TDA503011P. O danym wyborze przeważyło dodatkowe uderzenie pary o mocy 200 g/min.
 
 

FAQ

 
Czym wyróżnia się żelazko parowe? Żelazko parowe to doskonałe rozwiązanie przy bardzo pogniecionych ubraniach. Za sprawą wydzielanej pary, włókna znajdujące się w tkaninie ulegają rozszerzeniu, co w efekcie ułatwia ich wyprasowanie - bez użycia dodatkowej siły.
 
Na co wpływa moc żelazka? Moc żelazka przekłada się m.in. na szybsze nagrzewanie, co z kolei pozwala na szybsze przystąpienie do prasowania. To także szybkie zmniejszenie temperatury na niższą wartość oraz wspomaganie przy wydzielaniu pary.
 

Polecane żelazka
  • 449 zł
  • 259 zł
  • 399 zł
  • 249 zł
  • 499 zł

60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link