liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

AKC - Gerlach - co tydzień nowe promocje - 0224 - belka mobile 396x116
Euro Super Days - 0224 - belka 1024x85-vs. 2

Noże kuchenne (175)

Strona 12
Nóż Fiskars Hard Edge 1051760 21,6 cm
  • Typ noża:  do mięsa
  • Ostrze / rękojeść:  stal nierdzewna / tworzywo sztuczne
  • Przeznaczenie:  do mięsa

Warianty produktu

Typ noża:  Do mięsa 21,6 cm
Do pieczywa 21,8 cm,  Do skrobania 8,8 cm,  Santoku 16 cm,  Szefa kuchni 20 cm
Nóż Fiskars Hard Edge 1054945 21,8 cm
  • Typ noża:  do pieczywa
  • Ostrze / rękojeść:  stal nierdzewna / tworzywo sztuczne
  • Przeznaczenie:  do pieczywa

Warianty produktu

Typ noża:  Do pieczywa 21,8 cm
Do mięsa 21,6 cm,  Do skrobania 8,8 cm,  Santoku 16 cm,  Szefa kuchni 20 cm
Zobaczyłeś 175 z 175 produktów

Noże kuchenne – wygoda codziennego gotowania

Ostre noże wysokiej klasy zmieniają jakość codziennego przygotowywania posiłków – szczególnie jeśli posiadasz modele odpowiednie do krojenia różnego rodzaju pożywienia. Dlatego też w tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie noże kuchenne, z którymi zyskasz możliwość podszkolenia swoich kucharskich umiejętności. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Noże kuchenne – dostępne rodzaje

Podstawowym rodzajem noży kuchennych są te do obierania i krojenia. Świetnie sprawdzają się w przypadku warzyw i owoców – dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale radzą sobie ze ściąganiem cienkich skórek i krojeniem żywności na drobne cząstki. Potrzebny Ci będzie także duży nóż do mięsa o sporej powierzchni, który nadaje się nawet do przekrajania mięsa o dużej ilości włókien. Noże do serów doskonale radzą sobie z nabiałem, a ponieważ najczęściej zakończone są specyficznym widelczykiem, pozwalają także na wygodne przenoszenie plastrów na talerzyk. Noże do filetowania umożliwiają natomiast wygodne oddzielanie mięsa od kości lub ości, czyniąc to zadanie naprawdę prostym. Niezwykle ważne w kuchni jest także krojenie pieczywa – aby zrobić to maksymalnie precyzyjnie wykorzystaj do tego także specjalny nóż kuchenny.

Zestawy noży kuchennych w RTV Euro AGD

W tym dziale znajdziesz noże kuchenne dostępne pojedynczo oraz w zestawach. Jeśli dopiero zaczynasz wyposażać swoją kuchnię, zdecyduj się właśnie na taki komplet, który zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie przygotowywania posiłków – zarówno tych podstawowych, jak i bardziej skomplikowanych. Szczególną popularnością cieszą się noże kuchenne w blokach – poza doskonałą funkcjonalnością wyróżniają się bowiem również efektownym wyglądem, więc stanowią ciekawy dodatek do nowoczesnej kuchni. Sprawdź także wybór naszych urządzeń AGD do kuchni!
Więcej
Ostatnia strona