liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

AD - Krups - nawet 4 kg kawy za 4 zł - ekspresy - 0224 - belka mobi
Raty - To się opłaca - do 40 rat 0 % - 0224- belka 1024x85

Ekspresy do kawy automatyczne (184)

Ekspres Saeco GranAroma SM6580/00
 • Typ ekspresu:  automatyczny
 • Młynek:  ceramiczny
 • Dostępne napoje:  Americano, Café au lait, Café Crema, Caffe Latte, Cappuccino, czarna kawa, Espresso, Espresso Lungo , Espresso Macchiato, gorąca woda, gorące mleko, Latte Macchiato, Ristretto, spienione mleko, Włoskie Cappuccino
 • Ciśnienie / Moc :  15 barów / 1500 W

Warianty produktu

Outlet od

2 970 zł

 • Euro Super Days
  2 99900
 • 99,97
  × 30 rat 0%

  Do czerwca nie płacisz!

  99,97
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do czerwca nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 199 zł Cena bez kodu: 3 299 zł

 • Outlet: 2 970 zł
Ekspres DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.S
 • Typ ekspresu:  automatyczny
 • Młynek:  stalowy
 • Dostępne napoje:  Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Cortado, czarna kawa, Doppio, Espresso, Espresso Doppio, Espresso Macchiato, Flat White, gorąca woda, gorące mleko, herbata czarna, kawa z mlekiem, Latte Macchiato, Long coffee, spienione mleko
 • Ciśnienie / Moc :  19 barów / 1450 W

Warianty produktu

Outlet od

3 468 zł

 • DEFAULT
  3 79000
  Sugerowana cena producenta: 3 999 zł
 • 189,50
  × 20 rat 0%

  Do czerwca nie płacisz!

  189,50
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do czerwca nie płacisz!
 • Outlet: 3 468 zł
Zobaczyłeś 15 z 184 produktów

Ekspresy automatyczne w RTV Euro AGD

Ekspresy ciśnieniowe to szeroki wybór różnorodnych urządzeń, dzięki którym szybko i łatwo przyrządzisz aromatyczną kawę i nie tylko. Wśród wszystkich modeli znajdują się m.in. takie wyposażone w spieniacze mleka, dotykowe ekrany czy możliwość mielenia ziaren. Niektóre z nich są w stanie przyrządzać nawet dwie kawy jednocześnie. Wiele z nich umożliwia także szybkie zaparzenie wody na herbatę. Specjalne systemy odkamieniania pozwalają na zachowanie sprzętu w czystości, dzięki czemu ekspresy automatyczne działają przez lata i są bezpieczne dla użytkowników. W nowoczesnych modelach możliwe jest połączenie urządzeń z aplikacjami mobilnymi, co pozwala m.in. na zdalne uruchomienie ekspresu czy zaprogramowanie własnych przepisów na napoje.

Ekspres automatyczny – rodzaje kawy

Ekspresy do kawy automatyczne występują w różnych wersjach, dzięki czemu modele odpowiednie dla siebie znajdą miłośnicy wielu technik parzenia kawy. Jednymi z popularniejszych urządzeń są także ekspresy kolbowe. Za ich pomocą można przygotować esencjonalną kawę z charakterystyczną pianką. Wśród najczęściej występujących rodzajów kaw, które można zrobić za pomocą ekspresów automatycznych, wyróżnia się: espresso, espresso macchiato, cappuccino, doppio, lungo czy latte macchiato. Można tworzyć także napoje o dowolnych proporcjach, a także przygotowywać samo gorące mleko czy wrzącą wodę. Sporo modeli daje możliwość doboru stopnia zmielenia ziaren czy ustawienia poziomu intensywności smaku.

Przeznaczenie ekspresów automatycznych

Ekspresy automatyczne wykorzystuje się nie tylko w kawiarniach, ale także w mieszkaniach, biurach czy innych miejscach pracy. Mnogość różnorodnych modeli pozwala dopasować urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkowników. Na rynku są dostępne modele z wbudowanymi systemami spieniania mleka, a także bez nich. Można kupić ekspresy, które robią tylko jedną, a także dwie kawy jednocześnie. Niektóre modele mogą mieć wbudowane młynki, a inne wymagają używania jedynie kawy sypanej czy takiej zamkniętej w kapsułkach. W nowoczesnych modelach spotkać można także opcję przygotowywania kawy mrożonej. Wszystkie te funkcje mają wpływ na ostateczny smak i aromat kawy.

Zalety ekspresów automatycznych

Któż z nas nie lubi zapachu aromatycznej kawy o poranku? Kopniak energetyczny to zdecydowanie największa zaleta, jaką dają ekspresy automatyczne. Ceni się je też za to, jak szybko są w stanie przygotować gorący kubek napoju. Proces robienia kawy w takim urządzeniu jest znacznie krótszy niż osobne mielenie ziaren, parzenie wody w czajniku i ręczne spienianie mleka. Ekspres automatyczny daje możliwość błyskawicznego przygotowania kawy niczym z profesjonalnej kawiarni. Coraz większą popularnością cieszą się ekspresy do zabudowy, które można idealnie wkomponować w wystrój kuchni, przez co nie zajmują miejsca na blacie. Nowoczesne ekspresy umożliwiają tworzenie profili użytkowników, dzięki czemu każdy domownik może zaprogramować swój ulubiony napój, a następnie szybko go przygotować zawsze wtedy, gdy ma na to ochotę.

Ceny automatycznych ekspresów do kawy

Ekspresy automatyczne różnią się zarówno funkcjami czy rodzajami przygotowywanych kaw, jak i cenami. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami mogą być ogromne. Ekspres do kawy automatyczny można kupić już za tysiąc złotych, ale znajdą się także modele za kilkanaście tysięcy. Tańszą alternatywą ekspresów automatycznych są ekspresy na kapsułki. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tym przypadku podczas długotrwałego użytkowania koszty kawy mogą okazać się znacznie wyższe. Kapsułki są bowiem mniej ekonomiczną opcją niż kawa ziarnista czy mielona sprzedawana na kilogramy. Pamiętaj też, że aby cieszyć się wspaniałym smakiem kawy, nie musisz kupować od razu najdroższych modeli. Tańsze urządzenia także są w stanie przygotować Twój ulubiony napój w doskonały sposób.
Więcej
Ostatnia strona