Odkurzacz bezprzewodowy – opinie naszych klientów

Autor: Anna

Zwrotne, lekkie, zajmujące mało miejsca. To nie wszystkie zalety, jakie posiada odkurzacz bezprzewodowy – opinie naszych klientów mówią same za siebie. Szukasz wygodnego odkurzacza? Sprawdź, czy model pionowy jest dla Ciebie.

Odkurzacz bezprzewodowy opinie ma bardzo dobre – większość klientów potwierdza, że sprzęt sprawdza się jako dodatkowa pomoc w szybkim sprzątaniu, a także jako główny odkurzacz w domu.

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie opinie ma odkurzacz bezprzewodowy,
- jak radzi sobie odkurzacz pionowy w małym mieszkaniu,
- jak wypada odkurzacz pionowy przy tradycyjnym.

Brak worka i akumulator, czyli najważniejsze plusy odkurzaczy bezprzewodowych

Choć odkurzacze bezprzewodowe posiadają wszystkie cechy idealnego sprzętu do niewielkiego mieszania, to wciąż nie są tak popularne, jak modele tradycyjne. Odkurzacze pionowe – bo o nich mowa – zazwyczaj nie mają worków. Brud magazynowany jest w osobnym pojemniku, opróżnianym po sprzątaniu.
Główną zaletą odkurzaczy pionowych jest oczywiście brak kabla. Większość modeli posiada akumulator do ładowania, który zapewnia urządzeniu moc podczas sprzątania. Sama konstrukcja pionowych odkurzaczy oraz brak przewodu sprawiają, że jest on wyjątkowo lekki i zwrotny. Nie bez powodu odkurzacz pionowy opinie ma dobre także wśród osób z problemami zdrowotnymi i tych, którzy nie mają wiele sił na sprzątanie. Narzekasz na częsty ból pleców i nie chcesz przeciążać kręgosłupa? Dzięki sprzętowi w formie pionowej możesz poodkurzać całe mieszkanie bez schylania się.
Opinie o odkurzaczach bezprzewodowych potwierdzają, że sprzęt radzi sobie na wszystkich typach powierzchni, zarówno na dywanach i wykładzinach, jak i na panelach czy płytkach.
W sprzęcie tym nie ma elastycznej rury, która umożliwia dotarcie do każdego zakamarka. W przypadku opisywanego modelu, aby usunąć kurze ze wszystkich kątów, lawiruje się całym odkurzaczem. O
pinie o odkurzaczach bezprzewodowych i ich zwrotności nie są przesadzone. Jak przekonują klienci, np. w przypadku Philips SpeedPro Max FC6822/01 – jest to sprzęt zwinny, zwrotny i łatwy w prowadzeniu po powierzchni.
Nie musisz także obawiać się o uniwersalność odkurzacza. Modele bez kabla dobrze radzą sobie zarówno na płytkach i panelach, jak i na wykładzinie oraz innych powierzchniach spotykanych w domach.
Jeśli cenisz sobie bezprzewodowy odkurzacz, to pamiętaj, że inne rodzaje sprzętu także zostały uwolnione od kabli. Mowa tu np. o żelazkach bezprzewodowych, o których przeczytasz w tekście Jakie żelazko kupić?
Polecane odkurzacze pionowe
  • 1 264 zł
  • 699 zł
  • 669 zł
  • 849 zł
  • 1 669 zł

Małe mieszkanie a odkurzacz pionowy – opinie

Odkurzacze bezprzewodowe wybierane są przede wszystkim przez osoby, które nie mają wielkich powierzchni do sprzątania. Jak przekonują zadowoleni klienci, np. w przypadku odkurzacza akumulatorowego Hoover Rhapsody RA22PTG 011, na jednym ładowaniu można bez problemu odkurzyć całe mieszkanie. Poszczególne modele różnią się między sobą czasem potrzebnym do całkowitego naładowania sprzętu. Przed zakupem wybranego odkurzacza sprawdź dane producenta dotyczące tego, jak długo wytrzymuje on na maksymalnie naładowanym akumulatorze.
W małym mieszkaniu szkoda tracić przestrzeń na przechowywanie odkurzacza o wielkich gabarytach. Dlatego warto postawić na model pionowy. Stoi on ukryty za drzwiami, nie zajmując cennego miejsca. Jak przekonują zadowoleni klienci – zawsze gotowy do pracy, bez ceremoniału rozkładania rur i kabli. Wystarczy go włączyć, aby w minutę wciągnąć rozsypaną kaszę w kuchni lub posprzątać piasek z podłogi w przedpokoju.

Niektóre modele odkurzaczy bezprzewodowych zawierają wbudowane odkurzacze ręczneTradycyjne kontra pionowe – opinie o odkurzaczach bezprzewodowych

Jeśli chodzi o odkurzacz bezprzewodowy, opinie właścicieli zwierząt także potwierdzają jego funkcjonalność. Dlatego też model pionowy bywa często wykorzystywany jako dodatkowy sprzęt, który umożliwia szybkie posprzątanie powierzchni. Każdy właściciel domowego pupila wie, że zwierzęta zostawiają w domu dużo nieestetycznej sierści. Szybki w obsłudze odkurzacz pozwala na codzienne, łatwe pozbywania się niechcianych śladów zwierzaka z otoczenia, o czym opowiadają właściciele psów, kotów i królików, którzy zdecydowali się na model Bosch BBHMOVE6N.
Duża część klientów poleca także modele posiadające wbudowane odkurzacze ręczne, jak w przypadku Philips PowerPro Duo FC6171/01. Wystarczy jeden ruch, by odczepić niewielkie urządzenie, którym ekspresowo usuniesz okruszki z blatu kuchennego albo posprzątasz w samochodzie. 
 

CZY WIESZ, ŻE…

Na rynku dostępne są także odkurzacze bezprzewodowe uzupełnione o funkcję zmywania podłogi na mokro. Dzięki temu nie tylko oczyścisz podłogę z kurzu, ale także łatwiej pozbędziesz się plam. Odkurzacz bezprzewodowy Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01 umożliwia jednoczesne odkurzanie i zmywanie podłóg w mieszkaniu (zbiornik wodny przewidziany jest na powierzchnię do 50 m²).


60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link