3 polecane mopy parowe – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Klaudia

W opiniach klientów przewija się stwierdzenie, że mop parowy jest jednym z najbardziej praktycznych sprzętów, który odmienia sprzątanie w domu. Który model jednak wybrać, aby zapewnić sobie maksymalną satysfakcję z zakupu? Sprawdź rekomendacje naszych zadowolonych klientów. 

Mop parowy jest lekki i zwrotny, dzięki czemu łatwo i szybko wyczyścisz każdą przestrzeń

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie 3 modele mopów parowych są polecane przez klientów,

- czym kierować się przy zakupie mopa parowego.

Polecane modele mopów parowych

Przy pomocy dobrze dobranego mopa parowego możesz czyścić różne powierzchnie – także podłogi drewniane i paneleJeśli planujesz zakup mopa parowego, to warto zapoznać się wcześniej z opiniami innych klientów. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko parametrami, ale także szczegółami konstrukcji i załączonymi końcówkami. Dzięki opiniom innych klientów poznasz wszystkie aspekty, które mogą wpłynąć na komfort sprzątania w Twoim domu.

Jednym z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych sprzętów w swojej kategorii jest mop parowy Ariete Steam Mop 4164 10w1. Jak każde takie urządzenie – umożliwia on wyczyszczenie i odświeżenie powierzchni płaskich w domu bez użycia detergentów. Wystarczy sama gorąca para wodna, która nie tylko czyści, ale również dezynfekuje powierzchnię, usuwając bakterie i inne drobnoustroje. Model ten posiada niemałą moc 1500 W, dzięki czemu szybko nagrzewa wodę w pojemniku (0,35 litra) i jest natychmiast gotowy do pracy, co nie uszło uwadze zadowolonych klientów. Jak sugeruje nazwa, jest to uniwersalny mop parowy, wielofunkcyjny i praktyczny dzięki podręcznemu oczyszczaczowi parowemu oraz licznym końcówkom. W zestawie znajdziesz dodatki do mycia dywanów oraz odświeżania materiałów – np. obicia kanapy. Liczni zadowoleni użytkownicy chwalą również końcówkę do szyb, dzięki której przy użyciu pary możesz wyczyścić lustra i okna. Jak powiadają klienci, jest to przydatny produkt za rozsądną cenę.

Dzięki podręcznemu oczyszczaczowi wyczyścisz zabrudzoną przestrzeń w kuchni oraz łazience.Bardzo dobrze oceniany jest również model Dirt Devil Aqua Clean DD302-0. Także i ten model oferuje szeroki wachlarz zastosowań. Zaletą urządzenia są liczne końcówki oraz ręczny oczyszczacz parowy. Jak podkreślają klienci – dzięki regulacji pary możliwe jest także czyszczenie paneli podłogowych. W skład zestawu wchodzą końcówki, które umożliwią dokładniejsze czyszczenie, np. w łazience fug czy przestrzeni w toalecie, jak i w kuchni, gdzie dokładnie doczyścisz zabrudzoną płytę grzewczą. Dysza kątowa ułatwi pozbycie się brudu z każdego kąta i zakamarka. Urządzenie umożliwia również odświeżenie dywanów i wykładziny, tak by pozbyć się plam oraz wydobyć oryginalny kolor. Dzięki dużej mocy (1600 W) urządzenie jest gotowe do pracy już 20 sekund po włączeniu. Dużą zaletę, podkreślaną przez klientów, stanowi także długość kabla – ma 8 metrów, co przyspiesza sprzątanie większych powierzchni.

Trzeci z bardzo dobrze ocenianych modeli również należy do kategorii urządzeń wielofunkcyjnych. Model Morphy Richards 9 w 1 720020 znajdzie wiele zastosowań w każdym domu. Śmiało możesz go wybrać, jeśli tak jak innym klientom zależy Ci na dyszy podłogowej i regulacji pary wodnej, dzięki którym szybko i skutecznie wyczyścisz zabrudzenia z każdej wodoodpornej powierzchni. Jak podkreślają użytkownicy, model ten zastępuje kilka domowych urządzeń. W świetle ich opinii sprzęt ten dobrze domywa wszystkie kąty i zakamarki. Jest to możliwe dzięki wielu końcówkom oraz, jak w przypadku poprzednich modeli, także dzięki odczepianej parownicy ręcznej.

 

  • 419 zł
  • 479 zł
  • 589 zł
  • 349 zł
  • 469 zł

Czym kierować się przy zakupie mopa parowego

Jak informują opinie klientów, duże znaczenie ma wielofunkcyjność urządzenia. Pamiętaj, żeby podczas zakupu mopa parowego sprawdzić także jego moc– im jest większa, tym lepiej. Ważna jest także pojemność pojemnika na wodę – większa ilość wody oznacza dłuższe sprzątanie, ale także cięższe urządzenie. Jeśli sprzątasz duże powierzchnie, możesz wziąć pod uwagę długość kabla. Więcej o parametrach urządzenia znajdziesz w tekście Moc, pojemność, zasilanie – jak wybrać mop parowy.

PAMIĘTAJ

Jeśli nie planujesz mycia parą okien, piekarnika czy dywanów, a więc nie zależy Ci na dużej wielofunkcyjności urządzenia, to wybierz prosty model mopa, bez dodatkowych końcówek. Dzięki temu nie zapłacisz niepotrzebnie za niewykorzystywane przez siebie dodatki.

60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link