Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AGD - Beko - lodówski - kpe do 400 zł - 0524 - belka mobi 396x116 lodówki
AGD - LG - 2 raty gratis - pralki, lodówki - 0524- belka 1024x85 lodówka

Lodówki AEG (1)

Chłodziarka do wina + zamrażarka AEG RCB732E7MB Inteligentny No Frost 186cm Komora świeżości Czarny Inox
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.):  186 x 59,5 x 65 cm
 • Pojemność chłodziarki / zamrażarki:  230 l / 101 l
 • Roczne zużycie energii:  250 kWh = 192,50 zł rocznie
 • Poziom hałasu:  38 dB
 • 159,95
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  159,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 1 z 1 produktów

Lodówki AEG – co warto o nich wiedzieć?

W ofercie AEG znajdziemy lodówki do zabudowy oraz modele wolnostojące o różnych gabarytach. Dostępne są zarówno chłodziarko-zamrażarki dwudrzwiowe, jak i egzemplarze jednodrzwiowe. Lodówki AEG to urządzenia o wysokiej klasie energetycznej. Producent zadbał, aby w ofercie pojawiły się modele oznaczone symbolami A+ i A++, które realnie przyczynią się do oszczędności na zużyciu prądu. Urządzenia zostały wyposażone w wiele przydatnych funkcji, jak m.in. rewolucyjny system No Frost, gwarantujący odpowiednią wentylację lodówki, a w efekcie – brak szronu na żywności oraz ściankach chłodziarki i zamrażalnika, nawet przy ich częstym otwieraniu. W poszczególnych modelach znajdziemy także opcję wewnętrznej cyrkulacji powietrza, a nawet takie udogodnienia, jak komora świeżości, która znacznie przedłuża przydatność produktów do spożycia, nie mrożąc ich.

Przykłady lodówek AEG wartych uwagi?

RCB83326MX to lodówka AEG godna polecenia. Model ten będzie doskonałym wyborem praktycznie do każdej kuchni. Urządzenie ma wymiary 184 x 59,5 x 64,7 cm. Pojemność znajdującej się u góry chłodziarki wynosi 214 litrów, zaś zamrażarki umiejscowionej na dole – 94 litry. To bezszronowa lodówka AEG do zabudowy z systemem No Frost, dzięki któremu możemy zapomnieć o rozmrażaniu urządzenia. Model ten produkowany jest w klasie energetycznej A++, dzięki czemu pobiera niewiele energii, co przekłada się na niższe rachunkach za prąd. Jego roczne zużycie wynosi 237 kWh, co w przypadku lodówki o takich wymiarach jest dobrym wynikiem. Na uwagę zasługuje niski poziom hałasu – 43 dB. Dzięki możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi, lodówkę możemy postawić praktycznie w każdej kuchni i w każdym miejscu, np. blisko ściany lub mebli. Producent wyposażył lodówkę w funkcję Multi Airflow. Możemy więc być pewni, że chłodne powietrze rozchodzi się po całym wnętrzu urządzenia równomiernie. Dzięki temu przechowywane produkty spożywcze dłużej pozostają świeże i utrzymują walory smakowe. Dużą zaletą jest też obecność wspomnianej wcześniej komory świeżości, w której możemy trzymać takie wrażliwe produkty, jak choćby wędliny czy sery.

Godnym polecenia jest również model RTB51411AX. To mała lodówka AEG, idealna do kuchni o niewielkim metrażu. Wymiary urządzenia wynoszą 85 x 55 x 61,2 cm. Jest to urządzenie jednodrzwiowe, w którym chłodziarka ma pojemność 115 litrów, a zamrażarka 18 litrów. Nie jest to urządzenie o wysokim poziomie hałasu (tylko 41 dB). Nie wykorzystuje technologii No Frost, jak większość tak małych lodówek. Producent wyposażył ją za to w opcję zmiany kierunku otwierania drzwi.
Więcej