Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AGD - Dni AMICA 0524- belka mobi 396x116
AGD - Electrolux_KPE 0524 - baner główny belka 1024x85

Lodówki Bosch (27)

Lodówka Bosch KGN392LCF Pełny No Frost 203cm Szuflada z kontrolą wilgotności Stalowy
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.):  203 x 60 x 66,5 cm
 • Pojemność chłodziarki / zamrażarki:  260 l / 103 l
 • Roczne zużycie energii:  162 kWh = 124,74 zł rocznie
 • Poziom hałasu:  35 dB
 • 144,95
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  144,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Lodówka Bosch KGN392XCF Pełny No Frost 203cm Szuflada z kontrolą wilgotności Dark Inox
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.):  203 x 60 x 66,5 cm
 • Pojemność chłodziarki / zamrażarki:  260 l / 103 l
 • Roczne zużycie energii:  162 kWh = 124,74 zł rocznie
 • Poziom hałasu:  35 dB
 • 149,95
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  149,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 20 z 27 produktów

Lodówki Bosch w RTV Euro AGD

Od zawsze lodówki Bosch są kupowane chętnie – a wybór jest prosty. Niemiecki producent nie rozpieszcza liczbą modeli, w sprzedaży jest raptem kilka do kilkunastu. Najpopularniejsza konstrukcja: 2 m wysokości, zamrażarka na dole, pojemność obu komór 300 do 430 l. Każda lodówka Bosch należy do jednej z „parzystych” serii. Większość kupujących stawia na Serie 4 lub droższą 6.

Lodówki Bosch – Seria 4

Lodówka Bosch to lodówka porządna, wszystkie urządzenia mają pełny No Frost. To oznacza cyrkulację powietrza i w chłodziarce, i zamrażarce, dzięki czemu na wewnętrznych ścianach, szufladach oraz na samych produktach spożywczych nie osadza się szron. Jest on skraplany do pojemnika z tyłu urządzenia i odparowuje. System działa w dwóch oddzielnych obiegach, więc zapachy się nie przenikają. O równomierne rozprowadzenie zimnego powietrza na wszystkich poziomach dba wspomagany wentylatorem układ MultiAirflow, a stałą temperaturę zapewniają czujniki FreshSense, monitorujące temperaturę na zewnątrz oraz wewnątrz chłodziarki i zamrażarki. Nawet tanie lodówki Bosch mają też funkcje Supermrożenia oraz Superchłodzenia (do 2°C), przyspieszające te procesy..

Każda lodówka Bosch – producent używa fachowego, konkretnego nazewnictwa: „chłodziarko-zamrażarka” – ma na drzwiach elegancki panel dotykowy z wyświetlaczem LED. Kolor? Wszechobecna jest stal nierdzewna, ale znajdziesz też coś w bieli albo czerni. Czasem pojawia się powłoka chroniąca przed odciskami palców – prawdziwą zmorą (AntiFingerprint)!W Serii 6 mamy również ColorGlass, czyli błyszczące fronty ze szkła hartowanego. Wracając do Serii 4 i rozwiązań standardowych – to konstrukcje PerfectFit. Dzięki zaawansowanej technologii kondensatora postawisz urządzenie tuż przy ścianie, „na styk”, a do tego w pełni otworzysz drzwi. Warto wspomnieć o alarmie otwartych drzwi! Lodówki Bosch wewnątrz mają m.in. pojemnik Vita Fresh / Vita Fresh Plus – z regulacją wilgotności i temperatury. Zawsze jest też łatwo wysuwana szuflada EasyAccess! Widoczność zapewnia oczywiście energooszczędne oświetlenie LED.

Lodówki Bosch – Seria 6

Modele droższe są nie tylko bardziej estetyczne i bardziej ekologiczne, a często po prostu również większe (szerokość XXL, czyli ok. 70 cm). Mają też fajne rozwiania konstrukcyjne. W lodówkach Bosch Serii 6 – a właściwie w ich zamrażarkach – możesz np. wstawić półkę zamiast szuflady. Patent nazwany VarioZone pozwala na przechowywanie gabarytów, np. tortu. Seria szósta to także łączność z internetem. Moduł jest wbudowany albo trzeba go dokupić (co ciekawe, przystawka z modułem Wi-Fi ma formę kabla zasilania, kosztuje sporo, bo niemal 1000 zł). Najdroższe urządzenia mają w środku dwie kamery. Aplikacja Home Connect pozwala podejrzeć, co znajduje w lodówce Bosch, włączyć zdalnie Supermrożenie lub Superchłodzenie (przydatne przed przyniesieniem zakupów), a także wprowadzić terminy przydatności produktów do spożycia. 

Zainteresowanych ofertą innych marek zachęcamy do sprawdzenia lodówek Amica, Elektrolux, Beko, Whirpool, Siemens, Candy, Samsung i Haier.

Więcej