Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
Drugi produkt 33% taniej - 070624 - belka 1024x85
Strona 2

Krajalnica Domo DO522S

5.0 10 opinii nr kat. 1262788
Krajalnica Domo DO522S
  • Moc: 200 W
  • Zakres krojenia: 0 - 15 mm
  • Wykonanie noża: stal nierdzewna
  • Wyposażenie: dociskacz, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
54900
Raty

RRSO 0%

27,45 zł x 20 rat 0%

Krajalnica Domo DO1950S
  • Moc: 100 W
  • Zakres krojenia: 0 - 30 mm
  • Wykonanie noża: stal nierdzewna
  • Wykonanie podstawy: aluminum
  • Wyposażenie: instrukcja obsługi w języku polskim, taca
65900
Raty

RRSO 0%

32,95 zł x 20 rat 0%

Zobaczyłeś 35 z 35 produktów

Krajalnice – dla wyższego komfortu prac kuchennych

Krajalnica usprawni przygotowywanie rozmaitych posiłków w Twoim gospodarstwie domowym. Nadaje się do krojenia bochenków chleba i innych produktów spożywczych, które trzeba pociąć w plastry. Jeśli jeszcze brakuje tego urządzenia w Twoim mieszkaniu, koniecznie zajrzyj do tego działu – przygotowaliśmy tutaj urządzenia wielu producentów o różnych parametrach technicznych – sprawdź!

Do czego wykorzystać krajalnicę?

Krajalnica okazuje się niezastąpiona przy krojeniu chleba – zarówno, jeśli zdarzy Ci się kupić niepokrojony bochen w piekarni, jak i wtedy, gdy sam go upieczesz. Odkrawając od niego tyle kromek, ile potrzebujesz, zapobiegasz zeschnięciu się pozostałej części bochenka – na dłużej zachowuje on świeżość. Krajalnica świetnie nadaje się także do krojenia w plastry serów, wędlin, a nawet warzyw – robienie z nią kanapek to zadanie łatwe i zajmujące bardzo mało czasu.

Jakie funkcje powinna posiadać krajalnica?

Nadrzędną kwestią podczas korzystania z krajalnicy powinno być bezpieczeństwo – posługując się urządzeniem z ostrym i wprowadzonym w ruch nożem, należy zachować maksimum ostrożności. W niektórych modelach znajdziesz specjalne ochraniacze na palce lub dociskacze, które stanowią dla Ciebie bezpośrednią ochronę. Zwróć także uwagę na możliwość regulacji grubości ciętych plastrów – dzięki niej możesz dostosować krajalnicę do krojenia chleba, sera czy wędliny. Warto, aby krajalnica posiadała także przyssawki, które sprawią, że nie będzie się przesuwała w czasie pracy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz krajalnicę idealną do Twojej kuchni. Zobacz także inne drobne urządzenia AGD.
Więcej