Data publikacji: 20 lipca 2018
Autor: Klaudia
ARTYKUŁ - RECENZJA PRODUKTOWA

Pralko-suszarki – poznaj opinie naszych klientów

Poleć znajomemu Drukuj

Niewielka łazienka lub ograniczony budżet nie pozwalają Ci na zakup suszarki automatycznej? Pralko-suszarka może okazać się dobrym rozwiązaniem Twojego problemu. To kompaktowy sprzęt, łączący funkcje dwóch urządzeń. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem pralko-suszarki, opinie jej posiadaczy rozwieją Twoje wątpliwości. Sprawdź, czy zdaniem naszych klientów warto kupić pralkę z funkcją suszenia!

Mężczyzna ładuje pranie do pralko-suszarki

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie są opinie temat pralko-suszarki wyrażają posiadacze tego sprzętu,
- jaka zdaniem klientów jest najlepsza pralko-suszarka.

Pralko-suszarki – opinie naszych klientów

Kobieta wkłada ubrania do pralko-suszarkiPralko-suszarka to praktyczne urządzenie, które mieści się w niemal każdej łazience. Dzięki niemu możesz zapomnieć o wieszaniu prania, co pozwala zaoszczędzić czas i przestrzeń w mieszkaniu. Z tych powodów pralki z funkcją suszenia stały się bardzo popularnym wyborem. Zastanawiasz się, czy w Twoim domu sprawdzi się pralka z suszarką? Opinie klientów, którzy kupili u nas to urządzenie, mogą okazać się bardzo przydatne!

Posiadacze pralko-suszarek w większości są zadowoleni z zakupu i pozytywnie oceniają obie funkcje urządzenia. Urządzenie warte swojej ceny. Użytkujemy je od ponad miesiąca i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Dobrze pierze i wiruje, a także suszy. – pisze Ryful, który kupił w naszym sklepie model AEG L9WBC61B. Zwraca uwagę, że jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale też ekonomiczne: Na rachunku za energię i wodę praktycznie nie widzimy różnicy w stosunku do poprzedniej pralki.

WARTO WIEDZIEĆ

Porównując pobór energii pralko-suszarki ze zwykłą pralką lub wolnostojącą suszarką elektryczną, weź pod uwagę, że przy urządzeniach typu 2 w 1 najczęściej podaje się zużycie dla pełnego cyklu, obejmującego program prania i suszenia.

Z wyboru pralko-suszarki zadowolony jest także posiadacz urządzenia LG F4J6TG0W: Jest to sprzęt 2 w 1, z tego też powodu miałem obawy, jak to będzie się sprawdzać w praktyce. Sprawuje się bardzo dobrze. Bardzo dobre efekty prania i suszenia.

Czym powinna się charakteryzować dobra 
pralka z suszarką? Opinie klientów wskazują na takie cechy tego sprzętu, jak dokładność suszenia, długość programów czy poziom hałasu:
Polecam. Sprzęt mamy stosunkowo niedługo, ale dopiero teraz zobaczyłem, że pranie nie musi być męczące. Poprzednia pralka potrafiła pracować na zwykłym programie 4,5 godziny... W tym wypadku po 1,15 jest po robocie. – pisze Mateusz w recenzji pralko-suszarki Samsung WD80J5A10AW.

Ładowanie prania do pralko-suszarkiArek, posiadacz urządzenia Hoover WDXOA4 465AHC, wskazuje na kilka wad tego modelu – przesuwanie pralko-suszarki i hałas podczas wirowania:
 Pralka pomimo wypoziomowania strasznie waliła i przesuwała się podczas wirowania. Po zareklamowaniu przyjechał pan z serwisu (...). Podregulował nóżki, czyli wykręcił bardziej przednie w celu delikatnego odchylenia pralki w tył.

Zastanawiasz się, czy ubrania po suszeniu będą wymagały prasowania? Użytkownicy wskazują, że odzież nie będzie pognieciona i będzie nadawać się do założenia bezpośrednio po wyjęciu z bębna, o ile nie przeładujesz pralki. Zazwyczaj jednak przyda się szybkie prasowanie.

Fajny produkt. Dzięki możliwości ustawiania obrotów wirówki, czasu suszenia oraz po kilku eksperymentach tymi funkcjami można wyjmować pranie dobrze wyprane i niewymięte
 – chwali pralkę
 Indesit IWDE 7105 B EU użytkownik Andrzejmary.
Proponowane produkty:
Candy GVSW 40464TWHC <%– –%>
Candy GVSW 40464TWC <%– –%>
Indesit Innex XWDE861480XSPL <%– –%>
Candy CSWS 596D/5-S <%– –%>
Hoover WDWT 4138AHC <%– –%>

Najlepsza pralko-suszarka – które modele są najlepiej oceniane?

Chcesz kupić pralko-suszarkę, ale nie wiesz, który model wybrać? Przeczytaj, co o danym urządzeniu myślą inne osoby. Nasi klienci oceniają zakupione produkty, dzięki czemu w sklepie internetowym możesz łatwo sprawdzić, jak sprawdziła się dana pralko-suszarka. Ranking 10 najlepszych pralko-suszarek to z kolei zestawienie urządzeń z naszej oferty, które wyróżniają się najlepszymi parametrami.


20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest
Poleć znajomemu
Drukuj

Porady dotyczące wyboru sprzętu


Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego, jak wybrać i co wybrać. Kupno pralki, telewizora czy laptopa stanie się łatwiejsze dzięki zawartym tutaj informacjom i poradom. Także porady video! Wybierz odpowiednią kategorię tematyczną i dowiedz się więcej przed dokonaniem zakupu.
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij
Ostatnio
dodane artykuły
Sprawdź, dlaczego warto kupić nawigację samochodową z TMC!
Zobacz więcej   
Sprawdź, jaką przekątną ekranu powinna mieć najlepsza nawigacja samochodowa!
Zobacz więcej   
Sprawdź, co lepiej sprawdzi się w trasie – GPS czy smartfon!
Zobacz więcej   

Znajdź nas