Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
Mistrzowskie okazje 0524 belka 1024x85 f1

Węże do gazu (20)

Wąż do gazu HILLMANN AWG002 1m
  • Przeznaczenie:  gazowe płyty do zabudowy, kuchnie gazowe, piekarniki gazowe
  • Rodzaj gazu:  gaz ziemny
  • Długość:  1 metr
  • Końcówka:  krótka prosta

Warianty produktu

Długość:  1 metr
0,75 metra,  1,5 metra,  2 metry

Outlet od

89 zł

  • Outlet: od 89 zł
Wąż do gazu HILLMANN AWG003 1,5m
  • Przeznaczenie:  gazowe płyty do zabudowy, kuchnie gazowe, piekarniki gazowe
  • Rodzaj gazu:  gaz ziemny
  • Długość:  1,5 metra
  • Końcówka:  krótka prosta

Warianty produktu

Długość:  1,5 metra
1 metr,  0,75 metra,  2 metry
Zobaczyłeś 20 z 20 produktów

Węże do gazu – bezpieczna i funkcjonalna kuchnia

Jeśli w Twojej kuchni znajduje się płyta, piekarnik lub cała kuchenka przystosowana do zasilania gazem, koniecznie wybierz do niej odpowiedni wąż do gazu. W tym dziale zgromadziliśmy dla Ciebie szeroki wybór tych funkcjonalnych i znaczących dla bezpieczeństwa akcesoriów – zobacz, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Dlaczego warto wybrać elastyczny wąż do gazu?

Elastyczny wąż do gazu stanowi doskonałą alternatywę dla połączeń sztywnych – dzięki niemu możesz w łatwiejszy sposób doprowadzić gaz do kuchenek, podłączając go z tyłu urządzenia. Sprzęty AGD najczęściej dostawione są do ściany, więc elastyczne węże do gazu idealnie sprawdzają się w tak trudno dostępnych miejscach. Jednak koniecznym warunkiem jest tutaj odpowiednia trwałość takiego przewodu, aby pod wpływem wyginania nie uległ on uszkodzeniu. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz węże do gazu składające się z kilku warstw, wzmocnione oplotem siatkowym oraz wykończone materiałem PCV.

Wybierz wąż do butli gazowej

Często zamiast budować całą instalację gazową, do zasilania urządzeń AGD gazem wykorzystuje się butle gazowe. Specjalnie do nich przygotowaliśmy węże do gazu wyposażone w manometr – ten niewielki przyrząd pozwala na kontrolowanie aktualnego stanu w butli i przygotowanie nowej jeszcze przed całkowitym wyczerpaniu się poprzedniej. Węże do gazu z naszej oferty są elastyczne i dostępne w różnych rozmiarach do wyboru, abyś mógł kupić model umożliwiający łatwe i bezpieczne podłączenie gazu do kuchenki. Już teraz zapoznaj się z naszym asortymentem!
Więcej