Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
AGD - Electrolux_KPE 0524 - baner główny belka 1024x85

Węże do wody (6)

Wąż dopływowy HILLMANN AGDIN02 2,5m
  • Rodzaj:  dopływowy
  • Długość:  2,5 metra

Warianty produktu

Outlet od

50 zł

  • Outlet: od 50 zł
Wąż odpływowy HILLMANN AGDIN01 2,5m
  • Rodzaj:  odpływowy
  • Długość:  2,5 metra

Warianty produktu

Outlet od

44 zł

  • Outlet: od 44 zł
Zobaczyłeś 6 z 6 produktów

Węże dopływowe i odpływowe do kuchni i łazienki

By urządzenia elektroniczne pobierające wodę działały poprawnie, potrzebują węży zarówno dopływowych, jak i odpływowych. Spotkasz je np. w pralce czy zmywarce. Jeśli uległy zniszczeniu lub dopiero planujesz ich zakup, powinieneś wiedzieć, jak wybrać właściwe.

Węże do pralki

Najpopularniejszym urządzeniem domowym wykorzystującym podczas pracy wodę jest pralka. Dostarczana jest do niej poprzez wąż doprowadzający, który podłącza się do dopływu bieżącej wody. Drugi przewód – wąż odprowadzający – najczęściej łączy pralkę z instalacją odpływową, rzadziej zaś konieczne jest umieszczenie końcówki w wannie czy misce wc. Węże dopływowe mają końcówkę o uniwersalnym rozmiarze i montuje się je poprzez przykręcenie – w naszej ofercie znajdziesz je w różnych długościach. Węże odpływowe z kolei są wyposażone w gumowe końcówki.

Dodatkowe właściwości węży do wody

Węże do wody dostępne w sklepach Euro są mocne i wytrzymałe – poprawnie zamontowane zapewnią urządzeniu poprawny przepływ wody. Jeśli jednak zależy Ci na dodatkowym zabezpieczaniu, możesz wybrać model z funkcją antywypływową „WODA STOP”. Dzięki niemu unikniesz uszkodzeń wynikających z pęknięcia węża prowadzącego do pralki, zmywarki bądź spłuczki. Zabezpieczenie dostępne jest pod postacią złączki. Przejrzyj naszą ofertę, by wydać węże doprowadzające i odprowadzające wodę pasujące do Twoich urządzeń elektronicznych i ciesz się z ich funkcjonalności bez obaw o zalanie mieszkania.
Więcej