Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
Limitowane Okazje - 2024 - belka desktop 15-22.05

Xbox 360

Xbox 360 – centrum rozrywki w Twoim domu

Chcesz w pełni korzystać z możliwości rozrywki, jakie dają Ci nowoczesne technologie? Zapoznaj się zatem z ofertą Xbox 360. W tym dziale znajdziesz nie tylko samą konsolę, ale również szereg akcesoriów, które sprawią, że codzienna multimedialna zabawa nabierze nowego wymiaru. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Xbox 360 – konsola i gry

Aby zapewnić codzienną rozrywkę sobie, swoim bliskim i dzieciom, potrzebny Ci będzie zestaw podstawowy. Zaopatrz się w konsolę Xbox 360, którą możesz od razu zakupić w komplecie z grą i padem. Następnie dobieraj gry na Xbox 360 zgodnie z własnymi upodobaniami. Możesz też zaopatrzyć się w pozycje odpowiednie dla młodszych dzieci, aby konsola Xbox 360 służyła całej rodzinie. Chcecie grać w więcej osób? Potrzebne Ci będą zatem dodatkowe pady, które również znajdziesz w naszej ofercie! Jakie jeszcze możliwości daje Ci Xbox 360?

Pozostałe akcesoria do Xbox 360

Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością docenią dodatkowe wyposażenie do konsoli Xbox 360. Kierownice, fotele i stojaki do kierownic otworzą przez Tobą nowy świat multimedialnych wyścigów, w którym poczujesz się jak rajdowy kierowca. Twoje dzieci docenią natomiast dodatki do swoich ulubionych gier na Xbox 360, dzięki którym zyskają nowe możliwości zabawy. Znajdziesz tu także Steelbooki na swoje ulubione gry, przewody i ładowarki do padów oraz subskrypcje i doładowania Xbox Live. Rozszerz możliwości swojej konsoli Xbox 360 i ciesz się najwyższym poziomem rozrywki. Zobacz także dostępne w naszej ofercie konsole Xbox One!

Sprawdź nasze artykuły:

Jaką konsolę kupić?

Jaki monitor do Xbox?

Ranking foteli gamingowych

Ranking słuchawek gamingowych

Więcej