Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
TELE171 - Tecno - Spark 20 Pro | 20 Pro+ - idealne na prezent - smartfony - 0524 - belka mobi 396x116
Majowe inspiracje - 0524 - belka 1024x85

Smartfony i telefony komórkowe - myPhone (36)

Telefon myPhone Hammer Boost LTE
 • Wyświetlacz:  2,4 " 320 x 240 pikseli IPS
 • Pojemność baterii:  3500 mAh
 • Pamięć RAM/wewnętrzna :  poniżej 512 MB / 0,25 GB
 • Aparaty tylny/przedni:  2 Mpix /
 • 11,63
  × 30 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  11,63
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Smartfon myPhone HAMMER Iron V 6,5" 50 Mpix Czarny

Dostępne kolory

 • Wyświetlacz:  6,5 " 1600 x 720 pikseli IPS
 • Pojemność baterii:  6320 mAh
 • Pamięć RAM/wewnętrzna :  6 GB / 64 GB
 • Aparaty tylny/przedni:  50 Mpix + 20 Mpix / 8 Mpix

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
 • 49,95
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  49,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 20 z 36 produktów

Telefony MyPhone proste w obsłudze


Telefony MyPhone to poręczny i funkcjonalny sprzęt, który zyskał uznanie użytkowników dzięki nieskomplikowanej obsłudze i szybkiemu dostępowi do najpotrzebniejszych funkcji. Sprzęt cechuje ergonomiczny kształt, który z łatwością dopasujesz do kształtu dłoni, a w ofercie RTV Euro AGD znajdziesz tradycyjne telefony z klawiaturą, modele MyPhone z klapką czy smartfony o wzmocnionej budowie z serii Hamer. Dużym atutem telefonów tej marki jest klawiatura wyposażona w wygodne przyciski z wyraźnymi oznaczeniami cyfr, a także przejrzysty, kolorowy wyświetlacz, co sprawia, że jest to również świetny telefon dla seniora. Telefony MyPhone wyposażono w baterię o dużej wytrzymałości. Na jednym naładowaniu możesz rozmawiać, przeglądać multimedia i SMS-ować nawet do kilku dni.

Telefon komórkowy MyPhone z przydatnym aparatem


Aparat często się przydaje, dlatego telefony MyPhone wyposażono w obiektyw, dzięki któremu możesz uwiecznić ważne chwile i mieć do nich stały dostęp w galerii zdjęć. W niektórych modelach producenta dostępnych w sklepie RTV Euro AGD obiektyw ma nawet 13 Mpix, co pozwoli Ci zrobić nie tylko pamiątkowe fotografie, ale również zdjęcia oddające najważniejsze szczegóły. To również doskonała możliwość, aby przypisać zdjęcie profilowe poszczególnym kontaktom w książce telefonicznej. Taki system pozwala w szybkim czasie rozpoznać, kto dzwoni.

Funkcje w telefonie MyPhone


Oferowane przez MyPhone telefony, poza aparatem, mają kilka funkcji, które mogą umilić wolny czas. Słuchaj muzyki dzięki wbudowanemu odbiornikowi radio, a także odtwarzaj ulubione utwory MP3 w każdym miejscu – bez połączenia z Internetem. Karta pamięci microSD umożliwia stały dostęp do zgranych multimediów, które mogą znaleźć się na niej poprzez moduł Bluetooth 4.0. Jeden model posiada opcję obsługi nawet dwóch kart SIM, co oferuje możliwość korzystania dwóch numerów jednocześnie, dzięki czemu można korzystać z numeru prywatnego i służbowego. W smartfonach MyPhone znajduje moduł NFC, który umożliwia płatność zbliżeniową telefonem bez konieczności wyjmowania karty płatniczej. Bez wątpienia ważnym i jednocześnie charakterystycznym elementem telefonów MyPhone jest łączenie klasycznej formy z nowoczesnym stylem. Szczególna w tym względzie będzie zarówno seria Comfort jak i Maestro, która dzięki swej smukłej obudowie jest bardzo elegancka i szykona.

Telefony MyPhone o wysokiej wytrzymałości


Smartfon MyPhone serii Hammer wyróżnia się spośród pozostałych modeli zwiększoną funkcjonalnością i odpornością, która zapewnia niezawodne działanie nawet w ekstremalnych warunkach. Trwała obudowa telefonu chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi dzięki zgodności ze standardem militarnym poświadczonym certyfikatem MIL-STD-810. Można mieć zatem pewność, że przypadkowy upadek i inne czynniki nie wpłyną na funkcjonalność sprzętu nawet w trudnych warunkach otoczenia. Dotykowy wyświetlacz pokrywa szkło Gorilla Glass, które zabezpiecza ekran przed pęknięciem i zarysowaniami. Dużą zaletą jest również wysoka ochrona przed wodą i pyłem. Z klasą szczelności IP69 można w każdej sytuacji liczyć na ten sprzęt bez obawy o zalanie lub zabrudzenie uniemożliwiające korzystanie z jego funkcji. Modele MyPhone Hammer wyposażono w czytnik linii papilarnych stanowiący barierę dla niepożądanych osób, które chcą zyskać dostęp do zawartości Twojego smartfonu.

Opinie o telefonach MyPhone


Telefony MyPhone cenione są za nieskomplikowaną obsługę i szybki dostęp do przydatnych funkcji. Szeroki wybór modeli pozwala dopasować urządzenie do użytkownika na podstawie jego najważniejszych potrzeb. Modele serii Hammer wybierane są przez osoby pracujące na w trudnych warunkach otoczenia, co pozwala im nie przejmować się technicznym stanem telefonu niezależnie od sytuacji i mieć stały kontakt z bliskimi.
 
Więcej