Przejdź do opisu produktu

Apple AirTag 1 szt.

lokalizator

Apple
nr kat.
1239664

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Przeznaczenie  przedmioty
Sposób lokalizowania  aplikacja
Współpracujący system operacyjny  Apple iOS
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

Apple AirTag MX532ZY/A

Nie trać czasu na poszukiwanie kluczy, parasola czy innych drobiazgów, które łatwo się gubią. Lokalizator Apple AirTag wskaże Ci ich miejsce.

Poznaj Apple AirTag

BEZPIECZEŃSTWO I ANONIMOWOŚĆ

BEZPIECZEŃSTWO I ANONIMOWOŚĆ

Apple AirTag działa, opierając się na technologii Bluetooth. Gdy zabezpieczony sygnał wysłany przez lokalizator zostanie odczytany przez urządzenie, koordynaty są przesyłane do chmury iCloud, a następnie do Twojego sprzętu, na którym pojawia się stosowny komunikat.

WYDAJNY PROCESOR

WYDAJNY PROCESOR

Sercem lokalizatora jest nowoczesny, autorski procesor od Apple’a – U1 Ultra Wideband. Jego zaletą jest szerokopasmowa komunikacja radiowa, która dba o superszybki transfer danych, możliwość bardzo precyzyjnego określania położenia, nawet kierunku w jakim są skierowane urządzenia, przy znacznie niższym zużyciu energii.

PRZESZUKAJ OKOLICĘ

PRZESZUKAJ OKOLICĘ

Znów nie pamiętasz, gdzie odłożyłeś kluczyki do samochodu? Rzeczy znajdujące się w Twojej najbliższej okolicy odnajdziesz dzięki Apple AirTag i użyciu funkcji Znajdowanie dokładne. Gdy ją uruchomisz, na ekranie wyświetlą się wskazówki kierujące Cię wprost do celu.

PODĄŻAJ ZA DŹWIĘKIEM

PODĄŻAJ ZA DŹWIĘKIEM

Poza wskazówkami na ekranie urządzenie może też kierować Cię do celu za pomocą sygnału dźwiękowego. Uruchom głośnik w lokalizatorze, nasłuchuj i idź w kierunku dźwięku, a łatwo znajdziesz zgubę.

SPRAWNA SIEĆ

SPRAWNA SIEĆ

Tryb Utracony w Apple AirTag ułatwi zlokalizowanie go w sytuacji, gdy lokalizator pojawi się w zasięgu innego urządzenia Apple znajdującego się w sieci. Jeśli go odpowiednio skonfigurujesz, na urządzeniu znalazcy pojawią się dane pozwalające na skontaktowanie się z Tobą.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Cenisz prywatność swoich danych? Akcesorium dba o nią, gdyż przesyła sygnał przez szyfrowane łącza, a informacje o Twoich przedmiotach nie są nigdzie magazynowane – widzisz je tylko Ty.

BŁYSKAWICZNE ŁĄCZENIE

BŁYSKAWICZNE ŁĄCZENIE

Instalacja elementu zajmuje tylko sekundę. Wystarczy lekkie stuknięcie obudowy Apple AirTag smartfonem, a urządzenia zostaną sparowane za pośrednictwem technologii NFC.

WYGODNE POWIADOMIENIA

WYGODNE POWIADOMIENIA

Co zyskujesz dzięki kompatybilności lokalizatora ze wszystkimi sprzętami marki Apple? Możesz wygodnie odbierać wysyłane przez nie sygnały na iPhonie, iPadzie czy Apple Watchu.

DOSTOSUJ WYGLĄD

DOSTOSUJ WYGLĄD

Możesz łatwo zmienić wygląd Apple AirTag, dokupując do niego dostępne osobno akcesoria, takie jak paski czy breloki w ulubionych kolorach.

Lokalizator Apple AirTag z bliska

1 LOKALIZATOR Z GŁOŚNIKIEM

Za sprawą wbudowanego głośnika w lokalizatorze Apple AirTag możesz korzystać z sygnału dźwiękowego, który naprowadzi Cię na ślad poszukiwanego przedmiotu.

2 DYSKRETNA FORMA

Akcesorium jest małe i lekkie, gdyż waży zaledwie 11 g. Oznacza to, że możesz używać go do ochrony nawet niewielkich rzeczy, bez obawy o to, że stracą na funkcjonalności.

3 NIEZAWODNE ZASILANIE

Apple AirTag nie wymaga ładowania. Jest zasilany płaską baterią CR2032, która wytrzymuje nawet do roku użytkowania, a jej późniejsza wymiana jest wyjątkowo prosta.

W opakowaniu Apple AirTag

1Lokalizator (1 szt.)

Apple – marka godna zaufania

Lider w dziedzinie elektroniki użytkowej

Jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek świata

Amerykańska marka wprowadzona na rynek w 1976 roku

Dane techniczne

lokalizator Apple AirTag 1 szt.

Informacja ogólne   
Sposób lokalizowania  aplikacja
Łączność  Bluetooth
Współpracujący system operacyjny  Apple iOS
Funkcje   
Przeznaczenie  przedmioty
GPS  nie
Slot na kartę SIM  nie
Sposób sygnalizacji  dźwiękowa
Infromacje dodatkowe  VoiceOver, przyspieszen­io­mierz, wymienna bateria płaska CR2032, wbud­owany głośnik, stuknięcie NFC w trybie Utracony, klasa IP67 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 1 m do 30 minut)
Parametry fizyczne   
Wodoszczelność  tak (szczegóły w warunkach gwarancji)
Wymiary  3,2 x 3,2 x 0,8 cm
Waga  11 g
Kolor  czarno-biały
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Apple
  • Przeznaczenie: przedmioty
  • Sposób lokalizowania: aplikacja

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Apple AirTag 1 szt.

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Apple AirTag 1 szt., wpisz 1239664 w wyszukiwarce euro.com.pl.