Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AGD - Whirlpool- pralnictwo z montażem - 0524 - belka mobi 396x116
AGD - Amica - płyty i piekarniki z KPE- 0524 - baner główny belka 1024x85

Pralki Miele (14)

Pralka Miele WWV980 WPS Passion 9kg 1600obr/min

Warianty produktu

Outlet od

10 682 zł

Pralka Miele WEA 025 WCS Active 7kg 1400obr/min
 • Wymiary (GxSxW):  63,6 x 59,6 x 85 cm
 • Pojemność:  7 kg
 • Zużycie prądu (100 cykli):  51 kWh = 39,27 zł
 • Zużycie wody (cykl):  45 litrów
 • 97,47
  × 40 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  97,47
  × 40 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 14 z 14 produktów

Pralki Miele w RTV Euro AGD

Pralki Miele to element wyposażenia domu każdego, kto ceni luksus i najwyższą jakość wykonania. Wybierz nowoczesny sprzęt, który zachwyca pod względem funkcjonalności, ale też minimalistycznego wzornictwa. Pralki firmy Miele powstały w trosce o oszczędność wody, prądu i Twojego czasu. Urządzenia wyróżnia ponadprzeciętna żywotność. Jakość Miele gwarantuje 20 lat bezawaryjnej pracy.

Funkcjonalność pralek Miele

W swojej ofercie Miele posiada zarówno pralki ładowane od góry, jak i od frontu. Różne rozmiary sprzętu pozwalają na idealne dopasowanie go do małych lub dużych przestrzeni. Szeroka funkcjonalność pralek Miele czyni je wyjątkowymi na tle konkurencji. Podstawą jest praca w klasie energetycznej A+++, która pozwala na zauważalną oszczędność prądu, środków piorących i zużywanej wody.

Pralki Miele zostały wyposażone w inteligentny system kontroli piany, który uruchamia dodatkowe płukanie w przypadku niewystarczającego rozpuszczenia się detergentu w wodzie. To dobra wiadomość szczególnie dla alergików, którzy dbają o perfekcyjną higienę rzeczy, które będą miały bliski kontakt ze skórą. Bęben SoftCare, przypominający plaster miodu, zapobiega zbijaniu i plątaniu się prania, a dodatkowa funkcja zapobiegająca zagnieceniom zadba, by wyprane rzeczy gotowe były do zawieszenia w szafie. TwidDos to z kolei inteligentny system dozowania proszku, który sam informuje o konieczności dodawania detergentu. To nie tylko oszczędność, ale zdrowsze i bardziej higieniczne pranie, również w trosce o jakość tkanin. Najwyższą jakość pracy pralko-suszarek i pralek Miele gwarantuje zamontowany w nich silnik ProfiEco. Łączy on w sobie oszczędność, cichą, efektywną pracę i bardzo długą żywotność. Pralki Miele na tle konkurencji wyróżniają się szeroką ofertą programów prania. Obok standardowych, firma oferuje ponadto pranie: ciemnych materiałów, firanek, jeansu, odzieży nieprzemakalnej, puchu i pierza. Na uwagę zasługuje też program do impregnacji.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki?

Pralki firmy Miele to sprzęt oferujący najlepszą funkcjonalność. Szeroki wybór modeli pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do potrzeb domowników. W katalogu znalazły się zarówno wysokopółkowe pralki premium, jak i propozycje budżetowe.Przy wyborze pralki przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jej wymiary i pojemność bębna. Najbardziej uniwersalną opcją będzie wybór ładowności 7 kg lub 8 kg, pozwalający zrobić pranie rodzinie, a także singlom. Istotna jest również klasa energetyczna. W tym wypadku Miele wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, oferując urządzenia w segmencie A+++. Bardzo ważne są ponadto programy prania. Obok standardowej szybkiej opcji czyszczenia, warto też zwrócić uwagę na opcje dedykowane do konkretnego trybu życia i używanej odzieży.

Więcej