Electrolux PURE D9 Allergy PD91-ALRG2
ElectroluxPodaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
855 855 855
Akcesoria
Opis produktu













Główne cechy: PD91-ALRG2

Poznaj PURE D9


regulacja mocy.







Dane techniczne
odkurzacz tradycyjny Electrolux PURE D9 Allergy PD91-ALRG2
Moc wejściowa | 550 W |
Poziom hałasu | 69 dB |
Długość przewodu | 9 m |
Zasięg pracy | 12 m |
Kolor | czarno-biały |
Odkurzanie i filtracja | |
Rodzaj worka | syntetyczny |
Model worka | s-bag |
Typ filtra | antyalergiczny |
Nazwa filtra | Allergy Plus |
Pojemność worka/pojemnika | 3,5 litra |
Funkcje | |
Funkcja prania | nie |
Regulacja mocy ssania | tak |
Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | tak |
Zwijacz przewodu | tak |
Wskaźnik naładowania baterii | nie |
Funkcje dodatkowe | uchwyt do przenoszenia |
Informacje dodatkowe | |
Miękkie kółka | tak |
Wyświetlacz | tak |
Inne | wskaźnik LED zapełnienia worka |
Parametry fizyczne | |
Wymiary (gł. x szer. x wys.) | 51 x 30,5 x 24 cm |
Waga | 8,24 kg |
Wymiary opakowania | 60 x 40 x 35 cm |
Waga z opakowaniem | 11 kg |
Wyposażenie | |
Szczotki, ssawki, dysze | mini turboszczotka, ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka parkiet / dywan z oświetleniem LED |
Rury w wyposażeniu | rura teleskopowa, wąż ssący |
Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
Instrukcja użytkownika | Pobierz |
Gwarancja | |
Gwarancja |
24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat! |
Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Electrolux Poland Sp. z o.o. |
Znak zgodności | |
Znak zgodności |
|
- Cena: 500 zł - 999 zł
- Marka: Electrolux
- Typ odkurzacza: tradycyjny
Ocena klientów
- długość kabla
- łatwość użycia
Bardzo dobry odkurzacz, jeżeli chodzi o głośność, to nie jest to może UltraSilencer, ale daje radę. Funkcja AUTO , bardzo dobra sprawa. Oświetlenie przy głównej szczotce - bardzo pożyteczna rzecz. Wyposażenie w końcówki - pełne ( do sprzątania w mieszkaniu ,domu ).
Solidny ,dobry sprzęt, może trochę mało możliwości w zestawie fabrycznym akcesoriów ale to musi zarabiać
Najważniejsze że odkurza. Wrażenie pozytywne, nie bardzo działa oświetlenie ledowe szczotki - włącza się i wyłącza w sposób nie kontrolowany. Sprzęt dosyć drogi, nie znajduję uzasadnienia.
Produkt sprawdzony. Bardzo dobrze radzi sobie na różnych nawierzchniach. Zależało mi na odkurzaczu, który poradzi sobie z sierścią dwóch piesków na dywanie (raczej długowłosych), i z tego zadania wywiązuje się znakomicie. Dodatkowe zalety to cicha praca (w porównaniu z kilkuletnim odkurzaczem innej wiodącej firmy), doświetlenie podłogi, sterowanie w uchwycie oraz tryb auto.
Electrolux to odkurzacz pierwszej klasy. Odkurza bardzo dobrze. Czuć w trakcie odkurzania dywanów klasę A . Bardzo szczelne połączenie rur, węża i odkurzacza. Automatyczny dobór ssania działa dobrze, jak chcesz sam zwiększyć moc ssania to można bez problemu i szczotkę podnosisz z dywanem. Cichy na dywanie, słychać tarcie szczotki a nie odkurzacz. Fajny bajer z podświetleniem szczotki, niby bajer, ale przydatny. Włącza się przy ruchu szczotką, także w trakcie wyciągania z szafki. Fajna niska szczotka do podłóg twardych, zwrotna. Nie wszystkie modele PD91 mają tę szczotkę na wyposażeniu. Długi kabel pozwala swobodnie poruszać się po pomieszczeniach. Mam go niecały miesiąc. W tej chwili godny polecenia, szybko, dobrze , cicho i bez dużego wysiłku można odkurzać. Jeszcze jedno sprzedawca podaje moc 450 W, a ma 650 W, pojemność worka też źle podana, jest 5 l.
Bardzo cichy, bardzo ładny i bardzo dobrze wyposażony odkurzacz. Jedyne co może sprawiać problemy to szczotka do parkietu, nie da się nią przesuwać na boki ze względu na ilość kółek, ale za to ewidentnie lepiej zbiera kurz. Używałem kilka lat UltraSilencera i UltraOne wiec myślę, że podobnie ten model będzie bezawaryjny.
Bardzo dobry odkurzacz - na plus jakość wykonania, duża moc a przy tym energooszczędność. Funkcja Auto idealna do domu, nie musisz się męczyć i regulować mocy odkurzania przy zmianie powierzchni np. panele, dywan itd. Ceny worków i filtra bardzo przystępna. Polecam
Odkurzacz robi wizualnie dobre wrażenie. Przy pracy nie jest bardzo cichy... słychać głównie szczotkę. Zasięg duży. W trybie auto "dziwnie" pracuje, trzeba się do tego przyzwyczaić... Ogólnie moc zasysania bardzo duża wiec i efekty odkurzania widać!! Godny polecenia
Polecam super jakość.
Super, polecam. To jest to.