Przejdź do opisu produktu

Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01

odkurzacz pionowy

Philips
nr kat.
1079423

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Promocja
odkurzacz pionowy Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01
Napięcie akumulatora  18 V
Odkurzacz ręczny/Funkcja mycia  tak / tak
Waga  4,7 kg
Zobacz pełny opis produktu

Akcesoria

Opis produktu

Philips Fc6404 Kv 1120px
 

POZNAJ CECHY ODKURZACZA 3 W 1

 
 
 
 


Bezprzewodowe sprzątanie

Brak kabla pozwala na swobodne odkurzanie w każdym zakamarku, wszystkich podłóg. Duża swoboda manewrowania i niewielka waga zapewniają wygodną obsługę.


Akumulator litowo-jonowy 18 V

Wytrzymały akumulator litowo-jonowy 18 V zapewnia bezprzewodowemu odkurzaczowi nieprzerwaną pracę nawet do 40 minut. Można ładować w każdym momencie.


Innowacyjny system czyszczenia na mokro

Innowacyjny system mycia podłóg twardych  usuwa zaschnięte plamy po kawie, herbacie, winie czy błocie. Zbiornik wody wystarcza na umycie 50 m².

 
 


Odłączany odkurzacz ręczny

Odłączany odkurzacz ręczny można zdemontować w każdej chwili. Idealnie sprawdzi się przy małych dzieciach, do odkurzania stołu, sofy czy foteli oraz trudno dostępnych miejsc.


Nasadka TriActive Turbo

Skuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in. płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka
i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo odkurzysz wszelkie zabrudzenia i kurz.


Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchem


Specjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua wyposażono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

 
 
 

KOMPAKTOWE ROZMIARY I NIEZWYKŁA WYDAJNOŚĆ

 
 
 

Wszechstronny i niezwykle skuteczny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyposażono w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie. Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o codzienny porządek jest o wiele prostsze. Na urządzenie składają się ergonomiczny bezworkowy odkurzacz pionowy stosowany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno dostępnych miejsc oraz kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który umożliwia czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

 
 
 
Philips Fc6404 Opis 3w1
 
 
Philips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręcznyPhilips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręcznyPhilips Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręczny

Sprzątnij każdy zakamarek. Odłączany odkurzacz ręczny

Usuwanie sierści po domowym zwierzątku, zbieranie okruchów z zakamarków fotela albo odkurzanie tapicerki samochodowej – do tych i innych trudnych zadań stworzyliśmy odłączany odkurzacz ręczny. Jest tak lekki i łatwy w manewrowaniu, że sprzątanie nim to czysta przyjemność.

 
Philips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclonePhilips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclonePhilips Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclone

Efektywne odkurzanie. Duża moc z PowerCyclone

Technologia PowerCyclone zapewnia dużą moc ssania. Wentylator sprawia, że powietrze szybko wpływa do komory i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, skutecznie oddzielając powietrze od kurzu. To sprawia, że odkurzanie jest bardzo efektywne.

 
Philips Filtracja 90% drobinek kurzu i alergenów. Trójwarstwowy filtr antyalergicznyPhilips Filtracja 90% drobinek kurzu i alergenów. Trójwarstwowy filtr antyalergicznyPhilips Filtracja 90% drobinek kurzu i alergenów. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny

Filtracja 90% drobinek kurzu i alergenów. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny

Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie. Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technologii trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze.

* Zaleca się wymianę co 6 miesięcy. Do zestawu dołączono 2 wkładki z mikrofibry. Aby sprawdzić, gdzie można kupić wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com.

 
Philips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodęPhilips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodęPhilips Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę

Łatwe czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę

Innowacyjny system czyszczenia na mokro umożliwia szybkie przełączanie między czyszczeniem na mokro a odkurzaniem dzięki magnesom znajdującym się po obu stronach pojemnika. Unikatowy system kontroluje uwalnianie wody, aby zachować optymalną wilgotność na wszystkich podłogach twardych. Do pojemnika można wlać zimną lub ciepłą wodę, z detergentem lub bez. Nakładki z mikrofibry* można używać wielokrotnie piorąc je ręcznie lub w pralce.
* Wkładki z mikrofibry trzeba czyścić regularnie, a wymieniać co 3 miesiące lub gdy czyszczenie przestaje być skuteczne. Do zestawu dołączono 2 wkładki. Nowy zestaw wkładek z mikrofibry można zamówić, podając numer katalogowy FC8063.

 
Philips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokroPhilips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokroPhilips Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro

Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro

Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro oraz odpięcie od niej.

 
Philips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active TurboPhilips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active TurboPhilips Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo

Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo

Wystarczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Zastosowana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza zapewnia wysoką wydajność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin oraz zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin. Doskonale nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych.

 
Philips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardychPhilips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardychPhilips Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardych

Do użytku na wszystkich podłogach. Efektywne odkurzanie dywanów i mycie wszystkich podłóg twardych

Bezprzewodowy odkurzacz jest zawsze pod ręką. Ułatwia codzienne odkurzanie wszystkich podłóg twardych i dywanów. Przyłączany zbiornik na wodę z nakładką z mikrofibry, pomaga w umyciu wszystkich twardych podłóg.

 
 
Philips Odkurzacz Powerpro Aqua 3w1 Fc6404 01 Lifestyle 12
 
 
 


Odkurza

Lekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny oraz płytki, panele i inne podłogi twarde.


Myje

Nawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki innowacyjnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Idealne zastosowanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych.


Odkurzacz ręczny


Z odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela. Łatwiej także usunąć kurz z ciasnych zakamarków lub z tapicerki w samochodzie.

 


Prostsze i sprawniejsze odkurzanie

Tradycyjne odkurzacze często są dość ciężkie. Pionowy odkurzacz Philips jest lżejszy nawet o 50% w stosunku do tradycyjnych urządzeń. Odkurzanie staje się prostsze i mniej wyczerpujące.


Do wszystkich rodzajów powierzchni

Wystarczy jedno pociągnięcie, by pozbyć się nawet 97% kurzu znajdującego się na czyszczonej powierzchni. Bardzo duża siła ssania sprawdza się na wszystkich powierzchniach, nawet na dywanach.


Do 40 minut pracy na pełnym akumulatorze


W pełni naładowany akumulator litowo-jonowy umożliwia pracę do 40 minut. Wydajny akumulator można ładować w dowolnym momencie, bez konieczności wyładowywania urządzenia. Czas ładowania wynosi 5 godzin.

 
 
 

PORÓWNAJ PRODUKTY

 
 
Philips FC6404/01Philips FC6404/01Philips FC6404/01

FC6404/01

Philips FC6402Philips FC6402Philips FC6402

FC6402

Philips FC6168Philips FC6168Philips FC6168

FC6168

Philips FC6162Philips FC6162Philips FC6162

FC6162

Praca na mokro
tak
tak
nie
nie
Zastosowana technologia
Odkurzacz bezprzewodowy z PowerCyclone
Odkurzacz bezprzewodowy z PowerCyclone
Odkurzacz bezprzewodowy z PowerCyclone
Odkurzacz bezprzewodowy z PowerCyclone
Wersja
3 w 1
odkurzanie, mopowanie,
odkurzacz ręczny
2 w 1 odkurzanie, mopowanie
2 w 1
odkurzanie,
odkurzacz ręczny
2 w 1
odkurzanie,
odkurzacz ręczny
Nasadka
TriActive Turbo
TriActive Turbo
TriActive Turbo
TriActive Turbo
Rodzaj baterii / napięcie
Li-ion / 18 V
Li-ion / 18 V
Li-ion / 18 V
NiMH / 12 V
Czas pracy / czas ładowania
40 min / 5 h
40 min / 5 h
40 min / 5 h
25 min / 16 h
Pojemność zbiornika na kurz
0,6 L
0,6 L
0,6 L
0,6 L
Odłączany odkurzacz ręczny
tak
nie
tak
tak
Filtr
3-warstwowy filtr antyalergiczny
z niemiecką technologią
3-warstwowy filtr antyalergiczny
z niemiecką technologią
3-warstwowy filtr antyalergiczny
z niemiecką technologią
Filtr piankowy
Element do czyszczenia na mokro
2 wkładki z mikrofibry
2 wkładki z mikrofibry
nie
nie
Pojemność zbiornika na wodę
0,2 L
0,2 L
nie
nie
Poziom głośności
83 dB
83 dB
83 dB
80 dB
 
 
 

W OPAKOWANIU

 
 
Philips Fc6404 W Opakowaniu
 
 
 

Dane techniczne

odkurzacz pionowy Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01

Napięcie akumulatora  18 V
Poziom hałasu 83 dB
Zasilanie akumulatorowe
Maksymalny czas pracy 40 minut
Czas ładowania  5 godzin
Odkurzacz ręczny tak
Kolor  błękitny
Bateria  litowo-jonowa
Odkurzaczenie i filtracja   
Pojemność pojemnika  0,6 litra
Typ filtra  tekstylny
Funkcje   
Funkcja mycia tak
Regulacja mocy ssania  przycisk
Parametry fizyczne   
Wymiary  25 x 18 x 116 cm
Waga  4,7 kg
Wymiary opakowania  76 x 27 x 21 cm
Waga z opakowaniem  5,30 kg
Wyposażenie   
Szczotki, ssawki  turboszczotka
Pozostałe  2 x nakładka z mikrofibry, ładowarka
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności    
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Funkcja mycia: tak

Ocena klientów

4,5 na podstawie 199 ocen
5
(113)
4
(33)
3
(15)
2
(7)
1
(31)
Najwyżej ocenione zalety:
  • waga
  • łatwość użycia
80% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
bardzo dobry produkt
11-09-2020,
Krzyskaka
Potwierdzony zakup

polecam odkurzacz , wszystko oki

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Nie wart swojej ceny
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
13-05-2017,
Marek
Potwierdzony zakup

Odkurzacz słabo zasysa - jedynie turboszczotka tutaj trochę pomaga. Funkcja mycia beznadziejna - straszne smugi. Czas pracy na akumulatorze jest podany dla najmniejszej mocy. Powinien kosztować 50% mniej.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (29) (11) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
czy w zestawie do ręcznego odkurzacza jest ta dodatkowa końcówka i turboszczotka? Czy to kupuje się oddzielnie??
karolina zapytał 18-07-2017
Odpowiedz
Zwiń pytania
Polecam!
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
22-05-2017,
mac_ias
Potwierdzony zakup

Odkurzacz w 100% spełnia swoje zadanie.Dodatkowo mycie podczas odkurzania zaoszczędza mnóstwo czasu. Zajmuje mało miejsca i jest łatwy w czyszczeniu i opróżnianiu pojemnika. ŁADOWANIE mogłoby trwać krócej.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (10) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetne na codzienne porządki.
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
10-05-2017,
Karolina W-L
Potwierdzony zakup

Świetne na codzienne porządki, lekki zwrotny, poręczny. Dokładny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (30) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Zadowolona
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
20-05-2017,
Ola
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry odkurzacz.pomocny przy codziennych porządkach.latwy w obsłudze,lekki zwinny. Polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (11) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Mama zadowolona ;)
09-07-2018,
Pawcio
Potwierdzony zakup

Korzystamy z tego odkurzacza już około roku i Mama zadowolona ;) Aczkolwiek brakuje nam możliwości zmiany mocy na ręcznej wersji dlatego daje 4 gwiazdki

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (53) (43) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam+++
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
30-05-2017,
Małgosia
Potwierdzony zakup

Odkurzacz spełnił moje oczekiwania. mam go od niedawna i nie mogę jeszcze wyczuć mopa do mycia za pierwszym razem były smugi, ale to chyba dlatego że wlałam za dużo płynu. Zobaczę jak będzie dalej. Jednak uważam, że inny za niższą cenę byłby tak samo funkcjonalny. Zapłaciłam po prostu za reklamę TV.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (11) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo polecam
łatwość użycia:
odpowiednia moc:
długość kabla:
waga:
głośność pracy:
wydajność:
27-06-2017,
akard
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry sprzet, wydajny i swietny w utrzymaniu na biezaco w czystosci paneli i kafli przy duzym czworonogu. Ocena dlugosci kabla - jest idealny bo go wcale nie ma ale w ocenie niestety pytanie nie do przejscia jako wymagane ;)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Szybkie sprzątanie :)
07-09-2017,
Mordimer
Potwierdzony zakup

Świetnie odkurza, bateria daje radę na 2 sprzątania mieszkania 50 m2 , zastępuje duży odkurzacz (nie mam dywanów). Na a llegro można zakupić oryginalna końcówkę z małą turboszczotka dostępna normalnie w droższym modelu, koncowka świetna do odkurzania tapicerki. Odnośnie mycia podłóg... Mam błyszczące białe kafle i tu uwaga, aby nie było smug należy najpierw odkurzyć a później myć, ale bardzo powoli, ruchy tylko do przodu i do tyłu, wtedy podłoga bez smug, wygląda lepiej niż po zwykłym mopie. Na ciemniejszych podłogach można szybciej zmywać, śladów nie będzie widać. Mycie to raczej ot takie codzienne, np umycie śladów łap psa (mam psa i odkurzacz jest świetny, wreszcie nie mam klakow w mieszkaniu, sprzątanie 50m2 zajmuje mi 10 min więc robię to codziennie), śladów po butach czy zaschniętych sladow w kuchni. Do sobotniego sprzątania lepiej użyć zwykłego mopa. Ogólnie bardzo polecam ale c ena mogłaby być niższa.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (16) (30) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Dobry, ale...
18-11-2017,
Indiosb
Potwierdzony zakup

Jako odkurzacz daje radę, natomiast mycie pozostawia wiele do życzenie. Ogólna ocena 4-----, i tak zawyżona

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi (17)

Powiadom o pytaniach
Witam, gdzie można kupić ten odkurzacz?
można zamówić ten odkurzacz przez internet?
Użytkuję ten odkurzacz od 2 miesięcy. Czy to jest normalne, że odkurzacz ręczny ma większą siłę ssania niż po wpięciu go do całego urządzenia? Słychać te różnicę no i widać, że skuteczność odkurzania jest większa u ręcznego odkurzacza.
u mnie siła ssania odkurzacza Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01 jest słaba. czy tylko mój egzemplarz jest taki słaby, ciężko zebrać nawet drobne okruchy, muszę włączać turbo szczotkę na terakocie. .mam go od 2 tygodni. Jak ma tak to działać to jestem zawiedziona. Tyle kasy nie jest wart.
Czy można myć nim panele podłogowe?
Pytanie do tych z Państwa, którzy używają sprzęt już dłuższy czas - jak się sprawdza akumulator (czy skrócił się możliwy czas pracy albo obniżyła siła ssania), jak w praktyce wygląda czyszczenie, konieczność wymiany filtrów, a także czy coś się psuje lub łamie?
Witam. Chciałem zapytać czy kiedy kupię sprzęt u państwa w sklepie na raty to czy dostanę na ten towar fakturę VAT?
wczoraj zakupiłęm ten odkurzacz na raty w salonie Posnania w Poznaniu i są one w innej wysokości niż piszecie na 10 rat jest 131 z groszami a nie 119,90 zł na czym polega ta różnica?
Kiedy będzie w państwa sklepie dostępny ten model odkurzacza ale z turboszczotką w zestawie?
Kiedy będzie dostępny model tego odkurzacza ale ten z dołączoną turboszczotką? Pozdrowienia!
Czy akumulatory można dokupić? jaki koszt? bo z czasem zapewne padną a możliwości odkurzania na kablu nie ma??
witam, proszę mi powiedzieć w jakiej skali poboru prądu ten odkurzacz sie znajduje? jest oszczedny czy nie?
Czy w tym zestawie jest z automatu dodana końcówka do odkurzacza ręcznego i turboszczotka, czy trzeba kupić to oddzielnie lub jest w innym zestawie??
Kiedy będzie dostępny ten model odkurzacza bezprzewodowego PHILIPS???
Witam, czy pojawiły się jakieś informacje kiedy producent podeśle partię FC6404 lub FC6405 ?
Kiedy ten odkurzacz lub FC6405/1 będzie dostępny ? nie możecie się dowiedzieć u producenta ?
Witam. Proszę o informację czy produkt będzie dostępny w Państwa ofercie w najbliższym czasie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6404/01, wpisz 1079423 w wyszukiwarce euro.com.pl.