Skorzystaj z naszej oferty
idealnie dopasowanej do firm
Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
Teraz wystarczy Ci tylko jedno urządzenie, by odkurzyć twarde i miękkie podłogi, meble, a nawet sprzątnąć tapicerkę w samochodzie.
Z łatwością i większą skutecznością odkurzysz swoje mieszkanie. Jest to możliwe za sprawą nasadki oświetlającej podłogę. Zawsze dostrzeżesz i uprzątniesz nawet najmniejszy brud.
Urządzenie posiada czytelny wskaźnik baterii, informujący o bieżącym poziomie jej naładowania.
Wydajny akumulator litowo-jonowy 25,2V zapewni Ci do 70 minut pracy. By go w pełni naładować, potrzebne będzie tylko 5 godzin.
Technologia PowerCyclone 10 daje niezawodną moc ssącą. Usunięcie wszelkich zanieczyszczeń to teraz żaden problem.
Odkurzacz ręczny jest lekki i bezproblemowo przeniesiesz go w miejsca, które musisz posprzątać. Zakurzone meble czy brudna tapicerka w samochodzie to już przeszłość.
W zestawie z odkurzaczem jest zintegrowana szczotka i szczelinówka. Pomogą Ci usunąć brud z miejsc trudno dostępnych: usuną pajęczyny pod sufitem i kurz z rogów sofy.
Mini elektroszczotka, wyposażona w silniczek elektryczny, skutecznie usunie włosy czy sierść z miękkich powierzchni, takich jak fotele czy materace.
Specjalny zestaw samochodowy (elastyczny wąż, długa szczelinówka, miękka szczotka) umożliwia efektywne dotarcie do najdalszych zakamarków wewnątrz samochodu, co znacznie ułatwia jego skuteczne sprzątanie.
Naciśnij przycisk zwalniający, wyciągnij pojemnik na kurz, zdejmij z niego pokrywkę i wysyp zabrudzenia do kosza na śmieci. Pojemnik możesz przemyć pod bieżącą wodą, a gdy wyschnie, włóż go z powrotem do urządzenia.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
SpeedPro Max 8000 | SpeedPro Max Aqua 8000 |
SpeedPro Aqua | PowerPro Aqua |
SpeedPro | |
Funkcja mycia podłogi | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
System AquaBoost | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Napięcie akumulatora | 25.2 V | 25.2 V | 25.2 V | 25.2 V | 21.6 V |
Czas działania | do 70 min* | do 80 min / do 70 min**** | do 50 min / 40 min** | do 60 min*** | do 40 min***** |
Rodzaj nasadki | Nasadka 360° z podświetleniem LED | Nasadka 360° z podświetleniem LED | Nasadka 180° z podświetleniem LED | Nasadka TriActive Turbo | Nasadka 180° z podświetleniem LED |
Cyfrowy wyświetlacz | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Rodzaj silnika | Cyfrowy z PowerCyclone 10 | Cyfrowy z PowerCyclone 10 | Elektryczny z PowerCyclone 7 | Elektryczny z PowerCyclone 4 | Elektryczny z PowerCyclone 7 |
Odkurzacz ręczny | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Akcesoria | Mini elektroszczotka, car kit (elastyczne przedłużenie, miękka szczotka, długa szczelinówka) |
Mini elektroszczotka, car kit (elastyczne przedłużenie, miękka szczotka, długa szczelinówka) |
Mini elektroszczotka, zintegrowana szczotka i szczelinówka | Szczelinówka i szczotka | Mini elektroszczotka, zintegrowana szczotka i szczelinówka |
Filtr antyalergiczny | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Ilość ustawień prędkości | 3 (Eko, standard, turbo) | 3 (Eko, standard, turbo) | 2 (Standard, turbo) | 2 (Standard, turbo) | 2 (Standard, turbo) |
Pojemność zbiornika czystej wody | ![]() |
0.28 L | 0.28 L | 0.2 L | ![]() |
Pojemnik na kurz | 0.6 L | 0.6 L | 0.4 L | 0.6 L | 0.4 L |
Wkładki z mikrofibry | ![]() |
2 sztuki | 2 sztuki | 2 sztuki | ![]() |
Dodatkowy filtr | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Rodzaj baterii | Litowo-jonowa | Litowo-jonowa | Litowo-jonowa | Litowo-jonowa | Litowo-jonowa |
Czas do pełnego naładowania | 5 h | 5 h | 5 h | 5 h | 5 h |
Poziom hałasu | 84 dB | 84 dB | 80 dB | 83 dB | 80 dB |
Aby utrzymać optymalną moc zasysania, zaleca się czyszczenie filtra co 2–4 tygodnie. Rekomendujemy wymieniać cały filtr co 6 miesięcy.
Instrukcje dotyczące mycia:
1. Wyjmij komorę filtra.
2. Wyjmij czarny filtr.
3. Wyczyść czarny filtr pod bieżącą zimną lub letnią wodą. Pozostaw filtr do całkowitego wyschnięcia na 24 godziny.
Nigdy nie wkładaj mokrego filtra z powrotem do odkurzacza, ponieważ może to spowodować uszkodzenie urządzenia.Uwaga: W ramach dokładnego czyszczenia można też wyczyścić pojemnik na kurz i części filtra, które należy opłukać w zimnej lub letniej wodzie.
Od 0% do 100% czas trwania, to 5h. Jednak nie trzeba czekać tych 5h, aby rozpocząć odkurzanie. Można rozpocząć odkurzania bez konieczności ładowania do 100%. I powrócić do ładowania w każdej chwili, aby finalnie osiągnąć 100%.
* Na podstawie testów 10 najlepiej sprzedających się odkurzaczy bezprzewodowych od 300 EUR w Niemczech w kwietniu 2019 roku (roczna suma ruchoma), zgodnie z międzynarodową normą IEC60312-1. ** Na jednym ładowaniu w zależności od modelu, z nasadką zasysającą 360° w trybie Eco.
Napięcie akumulatora | 25,2 V |
Poziom hałasu | 84 dB |
Zasilanie | akumulatorowe |
Maksymalny czas pracy | 70 minut |
Czas pracy z funkcją Turbo | 28 minut |
Czas ładowania | 5 godzin |
Odkurzacz ręczny | tak |
Kolor | czarno-niebieski |
Bateria | litowo-jonowa |
Odkurzaczenie i filtracja | |
Pojemność pojemnika | 0,6 litra |
Typ filtra | cyklonowy |
Nazwa filtra | 3-stopniowy nadmuch cykloniczny |
Funkcje | |
Regulacja mocy ssania | w rączce |
Funkcje dodatkowe | funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe, tryb Eco |
Informacje dodatkowe | |
Wyświetlacz | tak |
Inne | łatwe opróżnianie pojemnika |
Zastosowane technologie | technologia cyklonowa Philips PowerCyclone 10 |
Parametry fizyczne | |
Wymiary | 22 x 26 x 117 cm |
Waga | 2,7 kg |
Wymiary opakowania | 79 x 40 x 19 cm |
Waga z opakowaniem | 5 kg |
Wyposażenie | |
Szczotki, ssawki | mini turboszczotka, ssawka 2w1, szczelinówka |
Pozostałe | dodatkowy filtr, ładowarka, wąż |
Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
Instrukcja użytkownika | Pobierz |
Gwarancja | |
Gwarancja |
24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat! |
Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Philips |
Znak zgodności | |
Znak zgodności |
|
Po 8 miesiącach użytkowania pojawił się problem z akumulatorem tj. na jednym naładowaniu jestem w stanie odkurzyć max 3 niewielkie pokoje. Odkurzacz pokazuje 70% naładowania, następnie przeskakuje na 0% i się wyłącza. Jeżeli ktoś ma w domu dużo dywanów to odradzam jego zakup. Elektroszczotka, która jest w zestawie przy dywanach z wyższym włosiem kompletnie się nie sprawdza, bo opory są tak duże, że odkurzanie staje się męczące. Przy parkietach i innych powierzchniach gładkich sprawdza się bardzo dobrze. Do odkurzania samochodu również średnio się nadaje. Ma zbyt małą moc i odkurzenie bagażnika zajmuje wieczność.
Świetny odkurzacz. Polecam.
niezastąpiony w domu, biurze, samochodzie. wydajna bateria, dobra moc ssąca, zestaw akcesoriów zadowoli nawet wymagających użytkowników. dla mnie świetny sprzęt. polecam.
Super super super. Jest idealny. Czysto w mieszkaniu zawsze.
Bardzo fajny i wydajny odkurzacz. Bateria starcza na 2 odkurzenia mieszkania ok 60m2 w trybie medium po płaskim i dywan w trybie turbo ze względu na psa który gubi sierść. Byłem w szoku ile potrafi z dywanu wyciągnąć turbo szczotka kłaków i całej reszty. Poprzedni duży odkurzacz z turbo szczotką tyle nie potrafił co ten mały wariat. Bardzo kompaktowe urządzenie, diody - super sprawa w szczotce. Odkurzacz nie za ciężki ani też nie za wielki gabarytowo, jest cichy. Jedyny minus jaki w nim znalazłem to może zbyt mały pojemnik na bród bo strasznie szybko się zapełnia ale ma też to swoje plusy bo bardzo łatwo jest go wypiąć z odkurzacza i opróżnić. Odkurzacz warty swojej ceny jeśli ktoś szuka czegoś wydajnego, dobrze wykonanego i łatwego w użyciu. Miłym gestem od philipsa jest dodatkowy filtr za 1zł dostępny po rejestraci produktu na stronie producenta (trochę to czasochłonne). Nie wiem tylko czy gwarancja nie jest dodatkowo przedłużona. Trzeba by to doczytać.
Bardzo dobrze sprawdza się zarówno na parkietach jak i na płytkach i dywanach. Jest na prawdę skuteczny, ma przemyślane dodatki. Łatwy w obsłudze. Polecam.
Slabsza moc niż przewodowy, to oczywiste. Natomiast odkurzanie to sama przyjemność. Bez ceregieli chwytam i odkurzam znacznie częściej niż do tej pory. Sierści z mojego psa żaden odkurzacz nie usuwał tak skutecznie jak ten. Nigdy więcej nie sięgnę po tradycyjny odkurzacz! Mój nowy Philips wart każdej złotówki.
Odkurzacz super, świetnie sobie radzi z sierścią, ma naprawdę dużą moc, jest bardzo zwrotny. Polecam każdemu, jedyny minus to waga, ale można się przyzwyczaić.
Polecam!! Moc odpowiednia, długość działania baterii bardzo ok.
Jak najbardziej jestem zadowolony a tym bardziej żona