Przejdź do opisu produktu

Oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL

oczyszczacz powietrza

Toshiba
nr kat.
1205067

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Poziom hałasu  max. 52 dB / min. 28 dB
Czujniki  kurzu, PM 2,5
Filtry  HEPA, PET, węglowy
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Produkt, który aktualnie
przeglądasz:
Toshiba CAF-X50XPL
669 zł
Toshiba CAF-X50XPL
+
206,10 zł
-10%
201,52 zł
-12%
194,65 zł
-15%
229 zł
44,99 zł
-10%
43,99 zł
-12%
42,49 zł
-15%
49,99 zł
62,99 zł
-10%
61,59 zł
-12%
59,49 zł
-15%
69,99 zł
71,99 zł
-10%
70,39 zł
-12%
67,99 zł
-15%
79,99 zł
Wybierz inny produkt
Cena razem:
Oszczędzasz

Akcesoria

Opis produktu

TOSHIBA CAF-X50XPL

JAPOŃSKA JAKOŚĆ
MA ZNACZENIE.

 • DO POMIESZCZEŃ O MAKSYMALNEJ WIELKOŚCI 36m2

  Oczyszczacz powietrza przeznaczony jest do pomieszczeń o maksymalnej wielkości 36m2. Usuwa szkodliwe cząsteczki z powietrza takie jak alergeny, bakterie, szkodliwe pyły, czy niepożądane zapachy

 • CADR 300 M3 NA GODZINĘ Z JONIZACJĄ UJEMNĄ

  Urządzenie wymienia 300m3 na godzinę. Zapewnia kilkukrotną wymianę powietrza w ciągu godziny, na bieżąco wskazując na wyświetlaczu jego jakość

 • CICHA PRACA

  Głośność pracy w trybie niskim (low) oraz w trybie nocnym to zaledwie 28dB ciśnienia akustycznego. Tryb turbo generuje 52dB hałasu, co jest zbliżone do szumu w biurach

Dlaczego oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL

FILTR HEPA 4w1 W POŁĄCZENIU Z JONIZACJĄ
MA ZNACZENIE

Pozbądź się szkodliwych substancji z powietrza, w tym alergenów. Filtr HEPA 4w1 wraz z jonizacją ujemną przechwyci i wyeliminuje cząstki dymu, kurzu, pyłów, bakterii oraz pleśni. Daj organizmowi się zregenerować przez noc, zapewniając zdrowe i czyste powietrze

WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA
MA ZNACZENIE

Oczyszczacz powietrza Toshiba wyposażony jest we wskaźnik jakości powietrza. Dzięki temu na bieżąco wiesz, jakim powietrzem oddychasz i jaki tryb oczyszczania uruchomić. Kiedy wskaźnik pokaże kolor czerwony, włącz na kilka minut tryb turbo

USTAWIANIE CZASU PRACY
MA ZNACZENIE

Chcesz uruchomić oczyszczacz powietrza tylko na określony czas? Skorzystaj z opcji ustawienia czasu pracy przez 1, 2, 4 lub 8 godzin za pomocą klawisza "timer"

DBAŁOŚĆ O ZDROWIE
MA ZNACZENIE

Czy zdarza Ci się, że czujesz się w domu przemęczony, że budzisz się permanentnie niewyspany lub masz trudności z oddychaniem? Przyczyną mogą być roztocza i kurz, które wdychasz będąc w domu. Włącz na noc oczyszczacz powietrza w sypialni, uruchom tryb jonizacji i zobacz jak wspaniale rano się poczujesz

Fukcje oczyszczacza powietrza Toshiba CAF-X50XPL

FILTR TRUE HEPA 4w1

Precyzyjna filtracja powietrza wraz z jonami ujemnymi aż w 99,9% - dla zdrowia wszystkich domowników!

Urządzenie wyposażone jest w filtr True HEPA 4w1, w którym każda z warstw ma znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Filtr główny odpowiada za zbieranie sierści i dużych pyłów, filtr węglowy pochłania formaldehyd, LZO oraz inne zanieczyszczenia, filtr HEPA usuwa cząsteczki PM0.1, bakterie i alergeny a ostatnia warstwa filtru Pet przedłuża żywotność całego filtra. W zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza w Twoim domu oraz od częstotliwości jego czyszczenia, filtr posłuży Ci nawet przez dwa lata.

DBA O PRZYJEMNY ZAPACH W POKOJU

Przekonaj się, jak łatwo można pozbyć się z mieszkania przykrych aromatów

Filtr HEPA w oczyszczaczu powietrza Toshiba eliminuje nie tylko niebezpieczne dla zdrowia mikro-cząsteczki i alergeny ale również pomaga w pochłanianiu nieprzyjemnych zapachów. Jeżeli pojawił się w Twoim domu uporczywy zapach, włącz na chwilę tryb turbo aby przyspieszyć działanie oczyszczacza.

ODPOWIADA NA TWOJE POTRZEBY

Decyduj o prędkości i intensywności filtracji – wybierz jedno z ręcznych ustawień lub tryb automatyczny

Zmieniaj moc i czas pracy urządzenia według własnych potrzeb. Do dyspozycji masz cztery tryby pracy (w tym turbo do szybkiego usuwania zanieczyszczeń) oraz tryb nocny. Celem zwiększenia efektywności pracy oczyszczacza, używaj trybu ION, który odpowiada za sterylizację alergenów i bakterii za pomocą jonów ujemnych.

CICHY TRYB NOCNY

Włącz tryb nocny i oddychaj swobodnie – także w nocy

Ustaw tryb nocny w oczyszczaczu powietrza. Obniży on moc pracy urządzenia do niskiego poziomu oraz wygasi światła na panelu. Zapewnij zdrowy i spokojny sen swojemu dziecku.

SYGNALIZACJA WYMIANY FILTRA

Wymień filtr samodzielnie i zawsze na czas!

Oczyszczacz powietrza Toshiba wyposażony jest w czujnik wymiany filtra. Regularnie dbaj o czystość filtrów. Filtr wstępny myj w wodzie a następnie wysusz. Filt HEPA odkurzaj (na sucho). Filtry wstępne są dożywotnie, kiedy wskaźnik dojdzie do zera lub zaświeci się na kolor czerwony, umyj go, wysusz, ponownie zamontuj i przytrzymaj przycisk ION przez 3 sekundy, aby zresetować ustawienia. Filtry HEPA mają żywotność do 2 lat, jednak przy bardzo niekorzystnych warunkach i rzadkiej dbałości o czystość, wskaźnik wymiany może sugerować wymianę znacznie szybciej.

ELEGANCKI WYGLĄD

Z oczyszczaczem Toshiba zyskujesz wysoką jakość wykonania, niezwykłą wydajność oraz niebanalny design

Prosta, lekka, estetyczna konstrukcja świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Kompaktowe rozmiary oczyszczacza sprawią, że zajmie niewiele miejsca a jego jasna kolorystyka idealnie zaprezentuje się w każdym wnętrzu.

IDEALNIE DOPASOWANY I BEZPIECZNY

Utrzymana w klasycznej bieli, minimalistyczna bryła oczyszczacza powietrza Toshiba jest wysoce uniwersalna – świetnie wpasuje się w dowolną aranżację. Proste i lekkie urządzenie będzie ciekawym dodatkiem w domu.

Ze względu na swoje niewielkie gabaryty, idealnie sprawdzi się w pokoju Twojego dziecka a do tego posiada zabezpieczenie, aby podczas zabawy uniemożliwić dzieciom na przypadkowe zmiany ustawień.

Czy w Twoim domu potrzebny jest oczyszczacz powietrza?
Sprawdźmy!

Odpowiedz na poniższe pytania i zobacz, czy w Twoim
domu przyda się oczyszczacz powietrza.

 • Czy w Twoim domu mieszka alergik?
 • Czy ktoś z domowników pali papierosy?
 • Czy ktoś z domowników często choruje?
 • Masz w domu kominek?
 • Czy często gotujesz w domu?
 • Czy w Twoim domu mieszka osoba chora na astmę?
 • Czy zdarza się, że źle sypiasz i często odczuwasz zmęczenie?
 • Irytuje Cię zapach sierści pupila?
 • Robisz teraz remont albo planujesz go w najbliższym czasie?
 • Czy chcesz, aby Twoja skóra wyglądała młodziej?
 • Czy często budzisz się rano z zapchanym nosem?
 • Czy powietrze w Twoim domu jest za suche?
 • Czy masz dzieci?
 • Czy używasz pachnących świec i kadzidełek?
 • Czy używasz drażniących środków czystości?

Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na przynajmniej 3 pytania z powyższych, to znaczy, że potrzebujesz oczyszczacza powietrza!

Jakiej wielkości jest Twoje mieszkanie lub pokój, w którym chcesz oczyszczać powietrze?

do 24m2

CAF-X33XPL

do 36m2

CAF-X50XPL

do 60m2

CAF-X83XPL

do 84m2

CAF-X116XPL

Zanieczyszczenie powietrza
jest niewidzialnym zabójcą

4,2 mln

zgonów rocznie z powodu narażenia na zanieczyszczone powietrze na zewnątrz 

3,8 mln

zgonów rocznie z powodu narażenia gospodarstw domowych na  dym z brudnych pieców i paliw

91%

ludności na świecie mieszka w miejscach, w których jakość powietrza przekracza limity WHO

Źródło: World Health Organization (WHO), 2018

Powietrze w pomieszczeniu
jest gorsze niż myślisz

Ponad 90% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniu. Zła wiadomość jest taka, że powietrze w pomieszczeniu jest często do 10 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Powody zgonów spowodowane zanieczyszczeniem powietrza wewnątrz pomieszczeń:

Źródło: World Health Organization (WHO), 2018

Co zanieczyszcza powietrze wewnątrz?

DYM

Dym z kominków, pieców opalanych drewnem i papierosów.

VOCS - LZO

LZO to toksyczne opary, które są odgazowywane z materiałów wytworzonych przez człowieka i przedmiotów codziennego użytku domowego, takich jak meble, pościel i dywany.

ŚWIECE I ELEKTRONIKA

Świece, zapachy i elektronika to duże zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach. Uwalniają toksyny, które tworzą niezdrowe środowisko i mogą powodować ból głowy, zmęczenie i inne objawy.

PRODUKTY TOALETOWE

Od aerozoli po płyny, łazienka jest wypełniona chemikaliami w powietrzu. Kosmetyki i przybory toaletowe, a także winylowe zasłony prysznicowe mogą powodować szkodliwe powietrze w pomieszczeniu.

SŁABA CYRKULACJA

Nowsze domy są szczelne. To hamuje właściwą wentylację i powoduje potencjalne zagrożenia dla zdrowia. Brudne powietrze w systemach HVAC, na strychach i w piwnicach pozostaje w domu.

ŚRODKI CZYSZCZĄCE
I DETERGENTY

Chemikalia, spraye i środki czyszczące mogą uwalniać toksyczne LZO do naszych domów.

PLEŚŃ

Łazienki i kuchnie są bardzo podatne na rozwój pleśni z powodu wilgoci. Sprawdzaj, czy nie gromadzi się pleśń, szczególnie jeśli masz alergie lub niewyjaśnione problemy zdrowotne.

GOTOWANIE

Gotowanie generuje wysoki poziom cząstek, które mogą pozostawać w powietrzu i są łatwo wdychane. Należy używać wentylatora kuchennego i wentylatora wyciągowego, aby zapobiec złej jakości powietrza w pomieszczeniu.

Co robi
oczyszczacz powietrza

Zabija bakterie, wirusy oraz eliminuje wszelkie szkodliwe substancje z powietrza po to, abyś żył zdrowiej, dłużej i przyjemniej.

TOSHIBA – JAPOŃSKA JAKOŚĆ I DESIGN

FAQ
Co jeszcze chcesz
wiedzieć
o oczyszczaczach
powietrza Toshiba?

 • Jak dobrać oczyszczacz do moich potrzeb?

  W ofercie Toshiba znajdziesz oczyszczacze o różnych parametrach. Są one dobrane do powierzchni mieszkania, na której ma zostać przefiltrowane powietrze. Modele różnią się nie tylko zakresem działania, ale też maksymalnym przepływem powietrza w ciągu godziny i wielkością samego urządzenia. Jeśli nie masz pewności, który oczyszczacz powietrza wybrać, skorzystaj z naszego poradnika zakupowego.

 • Po co oczyszczać powietrze w mieszkaniu?

  Oczyszczasz powietrza to sposób na powietrze bez bakterii, alergenów oraz pyłków. Jeśli więc czujesz w domu zaduch, Twoja rodzina często choruje z nieznanych przyczyn, a dodatkowo drażni Cię nieprzyjemny zapach czy duże ilości sierści Twojego pupila – to warto zastanowić się nad kupnem oczyszczacza. Urządzenie pomoże rozprawić się ze wszystkimi powyższymi problemami. Dzięki temu oddychanie stanie się dużo łatwiejsze, sen zdrowszy, a Twoje ciało mniej obciążone zanieczyszczeniami.

 • Czy oczyszczacz powietrza przyda mi się jedynie zimą?

  Nie. Zimą oczywiście najbardziej odczuwasz potrzebę oczyszczania powietrza – zwłaszcza jeśli mieszkasz w dużym mieście. Unoszący się nad ulicami smog jest bardzo uciążliwy. Jednak wiosną, latem i jesienią jakość powietrza również pozostawia wiele do życzenia. Mikroskopijne cząstki PM 2.5, wszechobecne bakterie, pleśń, roztocza i pyłki nie dają spokojnie oddychać. Część z tych zagrożeń pochodzi zza okna, a część – z Twojego własnego domu i zbierających się tam zanieczyszczeń. Wybierając oczyszczacz powietrza, decydujesz się na zdrowsze życie każdego dnia, bez wyjątków.

 • Czym jest parametr CADR ?

  Parametr CADR, podany przez nas przy każdym z modeli oczyszczaczy powietrza, mówi o ich wydajności. Jeżeli oczyszczacz powietrza ma parametr CADR równy 500 m3/godz oznacza to, że w ciągu godziny upora się on z taką właśnie objętością powietrza. Nasz największy model oczyszczacza powietrza potrafi przefiltrować w ciągu godziny równowartość powietrza znajdującego się w trzech mieszkaniach o powierzchni 100 m2.

 • Jak głośny jest oczyszczacz powietrza?

  Dzięki technologii Microsound oczyszczacze powietrza Toshiba pracują cicho – nie głośniej niż szept. Oczyszczacz powietrza łączy w sobie dużą moc i niezwykle dyskretną pracę.

 • Jak często należy wymieniać filtry w oczyszczaczu?

  Zużycie filtrów Dual Max zależy w dużym stopniu od tego, jak często używasz oczyszczacza Toshiba. Aby ułatwić Ci ocenę zużycia filtra, wzbogaciliśmy jego konstrukcję o niewielkie okienko, które pozwoli Ci zerknąć do środka urządzenia i obejrzeć filtr. Dzięki temu zawsze wymienisz filtr na czas.

 • Dlaczego oczyszczacz Toshiba?

  Oczyszczacz powietrza Toshiba to wysoka jakość i minimalistyczny, nowoczesny design. Wyróżnia się zarówno wysoką wydajnością, jak i precyzją filtrowania powietrza – wychwytują więcej szkodliwych cząstek, zapewniając Ci komfort oddychania i codziennego życia. Z łatwością dobierzesz odpowiedni oczyszczacz Toshiba do swojego mieszkania. W ofercie mamy kilka modeli, przeznaczonych do wnętrz różnej wielkości.

#DetailsMatter

Dane techniczne

oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL

Dane ogólne   
Moc  32 W
Maksymalny poziom hałasu 52 dB
Minimalny poziom hałasu  28 dB
Kolor  biały
Sterowanie  manualne
Oczyszczanie   
Maksymalna wielkość pomieszczenia 36 m2
Wydajność 300 m3/h
Technologia oczyszczania jonizacja
Filtracja powietrza  4-stopniowa
Czujniki  kurzu, PM 2,5
Filtry HEPA, PET, węglowy
Tryby pracy  nocny
Funkcje   
Łączność Wi-Fi   nie
Regulacja stopnia oczyszczania tak
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza nie
Wskaźnik wymiany filtra  tak
Wskaźnik szkodliwych gazów  nie
Funkcje dodatkowe   
Nawilżanie nie
Jonizacja  tak
Informacje dodatkowe  blokada rodzicielska, jonizacja, timer, tryb nocny, wskaźnik wymiany filtra, wyświetlacz
Parametry fizyczne   
Wymiary opakowania  66 x 29 x 43 cm
Waga z opakowaniem  8,50 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  zestaw wkładów filtrujących, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Union Distribution s.r.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Toshiba
 • Rodzaj: oczyszczacz powietrza
 • Nawilżanie: nie

Ocena klientów

4.5 na podstawie 14 ocen
5
(10)
4
(2)
3
(1)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione cechy:
 • prostota użycia
 • wydajność
92% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (10)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (4)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
,,Za rozsądną cenę,dobry produkt,,
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
27-01-2020,
Jack
Potwierdzony zakup

Prosty w obsłudze i wydajny.Reakcja na zanieczyszczenie powietrza,natychmiastowa.Mógłby być trochę cichszy.Po krótkiej eksploatacji nie mam jak na razie,negatywnej opinii.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super wybor!!
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
19-12-2019,
Wojtek

Sprawdzi się dla alergików, bo ma nowoczesny filtr i jonizację, po tygodniu używania nie dokucza mi już katar, lepiej się wysypiam. POLECAM!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Na razie ok
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
25-04-2021,
Lola
Potwierdzony zakup

Kupiłam jakieś dwa tygodnie temu Jest ładny Działa ok Niby cichy w trybie nocnym ale jednak dla mnie za głośny - muszę w nocy wystawiać do innego pokoju. Spodziewałam się ze szybciej będzie czuć przefiltrowane powietrze, ale nigdy wcześniej nie miałam oczyszczacza. Wiec po włączeniu trzeba kilka godzin poczekac na jakiekolwiek minimalne efekty. Ogólnie dobry zakup

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rozczarowanie...
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
19-03-2020,
mklukasz
Potwierdzony zakup

Czuję rozczarowanie po zakupie tego oczyszczacza.. po pierwsze jest głośny, tryb turbo głośniejszy od suszarki do włosów, tryb High troszkę ciszej od suszarki do włosów, tryb Mid dość głośy, słychać go wyraźnie w drugim pokoju, ryb Low (nocny), jedyny co nadaje się na dzień, ale w nocy już średnio. Wskaźnik pm 2,5 w 3 kolorach, w instrukcji jest wpisane że niebieski ( w innym punkcie zielony), pomarańczowy, czerwony, w rzeczywistości to zielony, czerwony, bordowy. Obsługa - prosta, przyciski na górze, czarny błyszczący panel, na którym widać każdy odcisk palca. Blokada tylko jak jest włączony, jak jest wyłączony dziecko może się "bawić" I najważniejsze skuteczność (pokój ok22m2).. na tym "pięknym czarnym panelu" gdzie jest wydmuchiwane czyste powietrze podczas włączenia osiada się kurz.. nie widzę żadnej różnicy jak działa i nie działa oczyszczacz, tyle samo kurzu, pod światłem wyraźnie widać jak pyłki fruwają, mimo to świeci na zielono. Za to jak ktoś przejdzie obok pachnący perfumami to zaraz kolor czerwony i ostro czyści, dlatego zastanawiam się czy prędzej nie ma jakiegoś czujnika "zapachu", niż kurzu i cząstek pm 2,5 jak podane w opisie. Jonizacja nie wiem czy działa, nie czuję żadnej różnicy jak jest włączona lub nie. Ogólnie nie polecam, aha i jest dość duży w porównaniu do oczyszczaczy o podobnej wydajności.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (8) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
02-05-2020,
LagunaQ
Potwierdzony zakup

Sprawdza się znakomicie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobry wybór
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
13-04-2020,
valdip
Potwierdzony zakup

jestem zadowolony z zakupu, idealny do pomieszczenia 20m2, nie wyobrażam kupować o słabszej wydajności, czuć różnicę w powietrzu, głośność ok,

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobra jakosc
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
17-12-2019,
karo

Dobra jakość i nie wysoka cena. Super tylko czekam na info o filtrach 😊

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super wybor!!
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
19-12-2019,
Wojtek

Sprawdzi się dla alergików, bo ma nowoczesny filtr i jonizację, po tygodniu używania nie dokucza mi już katar, lepiej się wysypiam. POLECAM!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
29-06-2020,
Polecam
Potwierdzony zakup

Opinia urzadzenia po dwóch miesiącach użytkowania. Prosta i bezproblemowa obsługa . Cicha praca w trybie nocnym.Myślę ,że cena w stosunku do wydajności i możliwości urządzania jest odpowiednia.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
11-12-2020,
Justyna 777
Potwierdzony zakup

Ogólne wrażenie jest bardzo dobre Za tą cenę produkt super sie sprawdza, nie jest głośny, tryb nocny nie jest głośny jak się spodziewałam i mogę normalnie spać przy nim. Jedyne to trzeba pilnować to czujniki kurzu ktore trzeba czyścić raz w tygodniu inaczej glupieja i oczyszczacz chodzi na wysokich obrotach a kontrolka jakości powietrza caly czas na czerwono sie świeci,po wyczyszczeniu wraca do normy .

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, pozostałe opinie
Potwierdzony zakup (10)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (0)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (4)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi (2)

Powiadom o pytaniach
Witam, czy ten oczyszczacz ma również funkcję nawilżacza powietrza?
gdzie można kupić filtry i za ile?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Toshiba CAF-X50XPL, wpisz 1205067 w wyszukiwarce euro.com.pl.