Toshiba CAF-X50XPL

oczyszczacz powietrza

Toshiba
nr kat.
1205067

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

PromocjaPromocja
PromocjaPromocja
Poziom hałasu w trybie nocnym  28 dB
Filtracja powietrza  4-stopniowa
Filtry  HEPA, PET, węglowy
Tryby pracy  nocny
Czujniki  kurzu i PM 2,5
Zobacz pełny opis
699 zł
719 zł
Taniej o 20 zł
Weekend 30-lecia
Cena z kodem: REZR241026102C
(obowiązuje do 26.10.2020 do 23:45)
oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL
Toshiba CAF-X50XPL
699 zł
719 zł
Taniej o 20 zł
Weekend 30-lecia
Cena z kodem: REZR241026102C
(obowiązuje do 26.10.2020 do 23:45)
Razem taniej!
Akcesoria
Opis i dane

TOSHIBA CAF-X50XPL

JAPOŃSKA JAKOŚĆ
MA ZNACZENIE.

 • DO POMIESZCZEŃ O MAKSYMALNEJ WIELKOŚCI 36m2

  Oczyszczacz powietrza przeznaczony jest do pomieszczeń o maksymalnej wielkości 36m2. Usuwa szkodliwe cząsteczki z powietrza takie jak alergeny, bakterie, szkodliwe pyły, czy niepożądane zapachy

 • CADR 300 M3 NA GODZINĘ Z JONIZACJĄ UJEMNĄ

  Urządzenie wymienia 300m3 na godzinę. Zapewnia kilkukrotną wymianę powietrza w ciągu godziny, na bieżąco wskazując na wyświetlaczu jego jakość

 • CICHA PRACA

  Głośność pracy w trybie niskim (low) oraz w trybie nocnym to zaledwie 28dB ciśnienia akustycznego. Tryb turbo generuje 52dB hałasu, co jest zbliżone do szumu w biurach

Dlaczego oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL

FILTR HEPA 4w1 W POŁĄCZENIU Z JONIZACJĄ
MA ZNACZENIE

Pozbądź się szkodliwych substancji z powietrza, w tym alergenów. Filtr HEPA 4w1 wraz z jonizacją ujemną przechwyci i wyeliminuje cząstki dymu, kurzu, pyłów, bakterii oraz pleśni. Daj organizmowi się zregenerować przez noc, zapewniając zdrowe i czyste powietrze

WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA
MA ZNACZENIE

Oczyszczacz powietrza Toshiba wyposażony jest we wskaźnik jakości powietrza. Dzięki temu na bieżąco wiesz, jakim powietrzem oddychasz i jaki tryb oczyszczania uruchomić. Kiedy wskaźnik pokaże kolor czerwony, włącz na kilka minut tryb turbo

USTAWIANIE CZASU PRACY
MA ZNACZENIE

Chcesz uruchomić oczyszczacz powietrza tylko na określony czas? Skorzystaj z opcji ustawienia czasu pracy przez 1, 2, 4 lub 8 godzin za pomocą klawisza "timer"

DBAŁOŚĆ O ZDROWIE
MA ZNACZENIE

Czy zdarza Ci się, że czujesz się w domu przemęczony, że budzisz się permanentnie niewyspany lub masz trudności z oddychaniem? Przyczyną mogą być roztocza i kurz, które wdychasz będąc w domu. Włącz na noc oczyszczacz powietrza w sypialni, uruchom tryb jonizacji i zobacz jak wspaniale rano się poczujesz

Fukcje oczyszczacza powietrza Toshiba CAF-X50XPL

FILTR TRUE HEPA 4w1

Precyzyjna filtracja powietrza wraz z jonami ujemnymi aż w 99,9% - dla zdrowia wszystkich domowników!

Urządzenie wyposażone jest w filtr True HEPA 4w1, w którym każda z warstw ma znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Filtr główny odpowiada za zbieranie sierści i dużych pyłów, filtr węglowy pochłania formaldehyd, LZO oraz inne zanieczyszczenia, filtr HEPA usuwa cząsteczki PM0.1, bakterie i alergeny a ostatnia warstwa filtru Pet przedłuża żywotność całego filtra. W zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza w Twoim domu oraz od częstotliwości jego czyszczenia, filtr posłuży Ci nawet przez dwa lata.

DBA O PRZYJEMNY ZAPACH W POKOJU

Przekonaj się, jak łatwo można pozbyć się z mieszkania przykrych aromatów

Filtr HEPA w oczyszczaczu powietrza Toshiba eliminuje nie tylko niebezpieczne dla zdrowia mikro-cząsteczki i alergeny ale również pomaga w pochłanianiu nieprzyjemnych zapachów. Jeżeli pojawił się w Twoim domu uporczywy zapach, włącz na chwilę tryb turbo aby przyspieszyć działanie oczyszczacza.

ODPOWIADA NA TWOJE POTRZEBY

Decyduj o prędkości i intensywności filtracji – wybierz jedno z ręcznych ustawień lub tryb automatyczny

Zmieniaj moc i czas pracy urządzenia według własnych potrzeb. Do dyspozycji masz cztery tryby pracy (w tym turbo do szybkiego usuwania zanieczyszczeń) oraz tryb nocny. Celem zwiększenia efektywności pracy oczyszczacza, używaj trybu ION, który odpowiada za sterylizację alergenów i bakterii za pomocą jonów ujemnych.

CICHY TRYB NOCNY

Włącz tryb nocny i oddychaj swobodnie – także w nocy

Ustaw tryb nocny w oczyszczaczu powietrza. Obniży on moc pracy urządzenia do niskiego poziomu oraz wygasi światła na panelu. Zapewnij zdrowy i spokojny sen swojemu dziecku.

SYGNALIZACJA WYMIANY FILTRA

Wymień filtr samodzielnie i zawsze na czas!

Oczyszczacz powietrza Toshiba wyposażony jest w czujnik wymiany filtra. Regularnie dbaj o czystość filtrów. Filtr wstępny myj w wodzie a następnie wysusz. Filt HEPA odkurzaj (na sucho). Filtry wstępne są dożywotnie, kiedy wskaźnik dojdzie do zera lub zaświeci się na kolor czerwony, umyj go, wysusz, ponownie zamontuj i przytrzymaj przycisk ION przez 3 sekundy, aby zresetować ustawienia. Filtry HEPA mają żywotność do 2 lat, jednak przy bardzo niekorzystnych warunkach i rzadkiej dbałości o czystość, wskaźnik wymiany może sugerować wymianę znacznie szybciej.

ELEGANCKI WYGLĄD

Z oczyszczaczem Toshiba zyskujesz wysoką jakość wykonania, niezwykłą wydajność oraz niebanalny design

Prosta, lekka, estetyczna konstrukcja świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Kompaktowe rozmiary oczyszczacza sprawią, że zajmie niewiele miejsca a jego jasna kolorystyka idealnie zaprezentuje się w każdym wnętrzu.

IDEALNIE DOPASOWANY I BEZPIECZNY

Utrzymana w klasycznej bieli, minimalistyczna bryła oczyszczacza powietrza Toshiba jest wysoce uniwersalna – świetnie wpasuje się w dowolną aranżację. Proste i lekkie urządzenie będzie ciekawym dodatkiem w domu.

Ze względu na swoje niewielkie gabaryty, idealnie sprawdzi się w pokoju Twojego dziecka a do tego posiada zabezpieczenie, aby podczas zabawy uniemożliwić dzieciom na przypadkowe zmiany ustawień.

Czy w Twoim domu potrzebny jest oczyszczacz powietrza?
Sprawdźmy!

Odpowiedz na poniższe pytania i zobacz, czy w Twoim
domu przyda się oczyszczacz powietrza.

 • Czy w Twoim domu mieszka alergik?
 • Czy ktoś z domowników pali papierosy?
 • Czy ktoś z domowników często choruje?
 • Masz w domu kominek?
 • Czy często gotujesz w domu?
 • Czy w Twoim domu mieszka osoba chora na astmę?
 • Czy zdarza się, że źle sypiasz i często odczuwasz zmęczenie?
 • Irytuje Cię zapach sierści pupila?
 • Robisz teraz remont albo planujesz go w najbliższym czasie?
 • Czy chcesz, aby Twoja skóra wyglądała młodziej?
 • Czy często budzisz się rano z zapchanym nosem?
 • Czy powietrze w Twoim domu jest za suche?
 • Czy masz dzieci?
 • Czy używasz pachnących świec i kadzidełek?
 • Czy używasz drażniących środków czystości?

Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na przynajmniej 3 pytania z powyższych, to znaczy, że potrzebujesz oczyszczacza powietrza!

Jakiej wielkości jest Twoje mieszkanie lub pokój, w którym chcesz oczyszczać powietrze?

do 24m2

CAF-X33XPL

do 36m2

CAF-X50XPL

do 60m2

CAF-X83XPL

do 84m2

CAF-X116XPL

Zanieczyszczenie powietrza
jest niewidzialnym zabójcą

4,2 mln

zgonów rocznie z powodu narażenia na zanieczyszczone powietrze na zewnątrz 

3,8 mln

zgonów rocznie z powodu narażenia gospodarstw domowych na  dym z brudnych pieców i paliw

91%

ludności na świecie mieszka w miejscach, w których jakość powietrza przekracza limity WHO

Źródło: World Health Organization (WHO), 2018

Powietrze w pomieszczeniu
jest gorsze niż myślisz

Ponad 90% naszego czasu spędzamy w pomieszczeniu. Zła wiadomość jest taka, że powietrze w pomieszczeniu jest często do 10 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Powody zgonów spowodowane zanieczyszczeniem powietrza wewnątrz pomieszczeń:

Źródło: World Health Organization (WHO), 2018

Co zanieczyszcza powietrze wewnątrz?

DYM

Dym z kominków, pieców opalanych drewnem i papierosów.

VOCS - LZO

LZO to toksyczne opary, które są odgazowywane z materiałów wytworzonych przez człowieka i przedmiotów codziennego użytku domowego, takich jak meble, pościel i dywany.

ŚWIECE I ELEKTRONIKA

Świece, zapachy i elektronika to duże zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach. Uwalniają toksyny, które tworzą niezdrowe środowisko i mogą powodować ból głowy, zmęczenie i inne objawy.

PRODUKTY TOALETOWE

Od aerozoli po płyny, łazienka jest wypełniona chemikaliami w powietrzu. Kosmetyki i przybory toaletowe, a także winylowe zasłony prysznicowe mogą powodować szkodliwe powietrze w pomieszczeniu.

SŁABA CYRKULACJA

Nowsze domy są szczelne. To hamuje właściwą wentylację i powoduje potencjalne zagrożenia dla zdrowia. Brudne powietrze w systemach HVAC, na strychach i w piwnicach pozostaje w domu.

ŚRODKI CZYSZCZĄCE
I DETERGENTY

Chemikalia, spraye i środki czyszczące mogą uwalniać toksyczne LZO do naszych domów.

PLEŚŃ

Łazienki i kuchnie są bardzo podatne na rozwój pleśni z powodu wilgoci. Sprawdzaj, czy nie gromadzi się pleśń, szczególnie jeśli masz alergie lub niewyjaśnione problemy zdrowotne.

GOTOWANIE

Gotowanie generuje wysoki poziom cząstek, które mogą pozostawać w powietrzu i są łatwo wdychane. Należy używać wentylatora kuchennego i wentylatora wyciągowego, aby zapobiec złej jakości powietrza w pomieszczeniu.

Co robi
oczyszczacz powietrza

Zabija bakterie, wirusy oraz eliminuje wszelkie szkodliwe substancje z powietrza po to, abyś żył zdrowiej, dłużej i przyjemniej.

TOSHIBA – JAPOŃSKA JAKOŚĆ I DESIGN

FAQ
Co jeszcze chcesz
wiedzieć
o oczyszczaczach
powietrza Toshiba?

 • Jak dobrać oczyszczacz do moich potrzeb?

  W ofercie Toshiba znajdziesz oczyszczacze o różnych parametrach. Są one dobrane do powierzchni mieszkania, na której ma zostać przefiltrowane powietrze. Modele różnią się nie tylko zakresem działania, ale też maksymalnym przepływem powietrza w ciągu godziny i wielkością samego urządzenia. Jeśli nie masz pewności, który oczyszczacz powietrza wybrać, skorzystaj z naszego poradnika zakupowego.

 • Po co oczyszczać powietrze w mieszkaniu?

  Oczyszczasz powietrza to sposób na powietrze bez bakterii, alergenów oraz pyłków. Jeśli więc czujesz w domu zaduch, Twoja rodzina często choruje z nieznanych przyczyn, a dodatkowo drażni Cię nieprzyjemny zapach czy duże ilości sierści Twojego pupila – to warto zastanowić się nad kupnem oczyszczacza. Urządzenie pomoże rozprawić się ze wszystkimi powyższymi problemami. Dzięki temu oddychanie stanie się dużo łatwiejsze, sen zdrowszy, a Twoje ciało mniej obciążone zanieczyszczeniami.

 • Czy oczyszczacz powietrza przyda mi się jedynie zimą?

  Nie. Zimą oczywiście najbardziej odczuwasz potrzebę oczyszczania powietrza – zwłaszcza jeśli mieszkasz w dużym mieście. Unoszący się nad ulicami smog jest bardzo uciążliwy. Jednak wiosną, latem i jesienią jakość powietrza również pozostawia wiele do życzenia. Mikroskopijne cząstki PM 2.5, wszechobecne bakterie, pleśń, roztocza i pyłki nie dają spokojnie oddychać. Część z tych zagrożeń pochodzi zza okna, a część – z Twojego własnego domu i zbierających się tam zanieczyszczeń. Wybierając oczyszczacz powietrza, decydujesz się na zdrowsze życie każdego dnia, bez wyjątków.

 • Czym jest parametr CADR ?

  Parametr CADR, podany przez nas przy każdym z modeli oczyszczaczy powietrza, mówi o ich wydajności. Jeżeli oczyszczacz powietrza ma parametr CADR równy 500 m3/godz oznacza to, że w ciągu godziny upora się on z taką właśnie objętością powietrza. Nasz największy model oczyszczacza powietrza potrafi przefiltrować w ciągu godziny równowartość powietrza znajdującego się w trzech mieszkaniach o powierzchni 100 m2.

 • Jak głośny jest oczyszczacz powietrza?

  Dzięki technologii Microsound oczyszczacze powietrza Toshiba pracują cicho – nie głośniej niż szept. Oczyszczacz powietrza łączy w sobie dużą moc i niezwykle dyskretną pracę.

 • Jak często należy wymieniać filtry w oczyszczaczu?

  Zużycie filtrów Dual Max zależy w dużym stopniu od tego, jak często używasz oczyszczacza Toshiba. Aby ułatwić Ci ocenę zużycia filtra, wzbogaciliśmy jego konstrukcję o niewielkie okienko, które pozwoli Ci zerknąć do środka urządzenia i obejrzeć filtr. Dzięki temu zawsze wymienisz filtr na czas.

 • Dlaczego oczyszczacz Toshiba?

  Oczyszczacz powietrza Toshiba to wysoka jakość i minimalistyczny, nowoczesny design. Wyróżnia się zarówno wysoką wydajnością, jak i precyzją filtrowania powietrza – wychwytują więcej szkodliwych cząstek, zapewniając Ci komfort oddychania i codziennego życia. Z łatwością dobierzesz odpowiedni oczyszczacz Toshiba do swojego mieszkania. W ofercie mamy kilka modeli, przeznaczonych do wnętrz różnej wielkości.

#DetailsMatter

Dane techniczne

oczyszczacz powietrza Toshiba CAF-X50XPL

Technologia oczyszczania jonizacja
Maksymalna wielkość pomieszczenia 36 m2
Wydajność 300 m3/h
Filtracja powietrza  4-stopniowa
Filtry HEPA, PET, węglowy
Moc  32 W
Łączność Wi-Fi   nie
Nawilżanie powietrza nie
Tryby pracy  nocny
Czujniki  kurzu i PM 2,5
Regulacja stopnia oczyszczania tak
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza nie
Maksymalny poziom hałasu 52 dB
Poziom hałasu w trybie nocnym  28 dB
Funkcje dodatkowe  blokada rodzicielska, jonizacja, timer, tryb nocny, wskaźnik wymiany filtra, wyświetlacz
Kolor  biały
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  67 x 43 x 30 cm
Waga z opakowaniem  9 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  zestaw wkładów filtrujących, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Union Distribution s.r.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Marka: Toshiba
 • Filtry: PET
 • Nawilżanie powietrza: nie

Ocena klientów

4,5 na podstawie 8 ocen
5
(6)
4
(1)
3
(0)
2
(1)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • prostota użycia
 • stabilność
87% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Polecam
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
02-05-2020,
LagunaQ
Potwierdzony zakup

Sprawdza się znakomicie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
29-06-2020,
Polecam
Potwierdzony zakup

Opinia urzadzenia po dwóch miesiącach użytkowania. Prosta i bezproblemowa obsługa . Cicha praca w trybie nocnym.Myślę ,że cena w stosunku do wydajności i możliwości urządzania jest odpowiednia.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Rozczarowanie...
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
19-03-2020,
mklukasz
Potwierdzony zakup

Czuję rozczarowanie po zakupie tego oczyszczacza.. po pierwsze jest głośny, tryb turbo głośniejszy od suszarki do włosów, tryb High troszkę ciszej od suszarki do włosów, tryb Mid dość głośy, słychać go wyraźnie w drugim pokoju, ryb Low (nocny), jedyny co nadaje się na dzień, ale w nocy już średnio. Wskaźnik pm 2,5 w 3 kolorach, w instrukcji jest wpisane że niebieski ( w innym punkcie zielony), pomarańczowy, czerwony, w rzeczywistości to zielony, czerwony, bordowy. Obsługa - prosta, przyciski na górze, czarny błyszczący panel, na którym widać każdy odcisk palca. Blokada tylko jak jest włączony, jak jest wyłączony dziecko może się "bawić" I najważniejsze skuteczność (pokój ok22m2).. na tym "pięknym czarnym panelu" gdzie jest wydmuchiwane czyste powietrze podczas włączenia osiada się kurz.. nie widzę żadnej różnicy jak działa i nie działa oczyszczacz, tyle samo kurzu, pod światłem wyraźnie widać jak pyłki fruwają, mimo to świeci na zielono. Za to jak ktoś przejdzie obok pachnący perfumami to zaraz kolor czerwony i ostro czyści, dlatego zastanawiam się czy prędzej nie ma jakiegoś czujnika "zapachu", niż kurzu i cząstek pm 2,5 jak podane w opisie. Jonizacja nie wiem czy działa, nie czuję żadnej różnicy jak jest włączona lub nie. Ogólnie nie polecam, aha i jest dość duży w porównaniu do oczyszczaczy o podobnej wydajności.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobry wybór
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
13-04-2020,
valdip
Potwierdzony zakup

jestem zadowolony z zakupu, idealny do pomieszczenia 20m2, nie wyobrażam kupować o słabszej wydajności, czuć różnicę w powietrzu, głośność ok,

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
,,Za rozsądną cenę,dobry produkt,,
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
27-01-2020,
Jack
Potwierdzony zakup

Prosty w obsłudze i wydajny.Reakcja na zanieczyszczenie powietrza,natychmiastowa.Mógłby być trochę cichszy.Po krótkiej eksploatacji nie mam jak na razie,negatywnej opinii.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super wybor!!
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
19-12-2019,
Wojtek

Sprawdzi się dla alergików, bo ma nowoczesny filtr i jonizację, po tygodniu używania nie dokucza mi już katar, lepiej się wysypiam. POLECAM!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dobra jakosc
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
17-12-2019,
karo

Dobra jakość i nie wysoka cena. Super tylko czekam na info o filtrach 😊

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super wybor!!
prostota użycia:
wydajność:
wygląd:
energooszczędność:
głośność pracy:
stabilność:
19-12-2019,
Wojtek

Sprawdzi się dla alergików, bo ma nowoczesny filtr i jonizację, po tygodniu używania nie dokucza mi już katar, lepiej się wysypiam. POLECAM!!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 489
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
25,20 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
18 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
Niedostępne w tej formie płatności
Niedostępne w tej formie płatności
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
Raty
Do maja nie płacisz!
Raty do 30x0% odroczone
Raty do 30x0%
Oferta czasowa!
Raty do 50x0% z ochroną sprzętu
3 raty
30 rat
239,67 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
179,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
143,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
119,83 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
102,71 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
89,87 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
79,89 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
71,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
65,36 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
59,92 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
55,31 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
51,36 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
47,93 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
44,94 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
42,29 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
39,94 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
37,84 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
35,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
34,24 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
32,68 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
31,26 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
29,96 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
28,76 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
27,65 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
26,63 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
25,68 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
24,79 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
23,97 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
Rata wyliczona jest dla ceny
przed kodem rabatowym. Ratę
dla ceny po kodzie rabatowym
zobaczysz w koszyku.
RRSO:
3 raty
30 rat
239,67 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
179,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
143,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
119,83 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
102,71 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
89,87 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
79,89 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
71,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
65,36 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
59,92 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
55,31 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
51,36 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
47,93 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
44,94 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
42,29 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
39,94 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
37,84 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
35,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
34,24 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
32,68 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
31,26 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
29,96 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
28,76 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
27,65 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
26,63 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
25,68 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
24,79 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
23,97 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
Rata wyliczona jest dla ceny
przed kodem rabatowym. Ratę
dla ceny po kodzie rabatowym
zobaczysz w koszyku.
RRSO:
3 raty
50 rat
Przedłuż Gwarancję® wariant PEŁNY - 5 lat
Przedłuż Gwarancję® wariant PEŁNY - 5 lat
 • najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia
 • ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
 • nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa
 • naprawę wykonamy w Twoim domu lub zabierzemy sprzęt do serwisu

323,67 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
3
Liczba rat
242,75 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
4
Liczba rat
194,20 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
5
Liczba rat
161,83 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
6
Liczba rat
138,71 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
7
Liczba rat
121,37 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
8
Liczba rat
107,89 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
9
Liczba rat
97,10 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
10
Liczba rat
88,27 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
11
Liczba rat
80,92 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
12
Liczba rat
74,69 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
13
Liczba rat
69,36 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
14
Liczba rat
64,73 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
15
Liczba rat
60,69 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
16
Liczba rat
57,12 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
17
Liczba rat
53,94 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
18
Liczba rat
51,11 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
19
Liczba rat
48,55 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
20
Liczba rat
46,24 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
21
Liczba rat
44,14 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
22
Liczba rat
42,22 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
23
Liczba rat
40,46 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
24
Liczba rat
38,84 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
25
Liczba rat
37,35 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
26
Liczba rat
35,96 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
27
Liczba rat
34,68 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
28
Liczba rat
33,48 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
29
Liczba rat
32,37 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
30
Liczba rat
31,32 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
31
Liczba rat
30,34 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
32
Liczba rat
29,42 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
33
Liczba rat
28,56 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
34
Liczba rat
27,74 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
35
Liczba rat
26,97 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
36
Liczba rat
26,24 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
37
Liczba rat
25,55 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
38
Liczba rat
24,90 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
39
Liczba rat
24,27 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
40
Liczba rat
23,68 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
41
Liczba rat
23,12 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
42
Liczba rat
22,58 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
43
Liczba rat
22,07 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
44
Liczba rat
21,58 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
45
Liczba rat
21,11 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
46
Liczba rat
20,66 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
47
Liczba rat
20,23 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
48
Liczba rat
19,82 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
49
Liczba rat
19,42 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
50
Liczba rat
Rata wyliczona jest dla ceny
przed kodem rabatowym. Ratę
dla ceny po kodzie rabatowym
zobaczysz w koszyku.
W TYM:
Oczyszczacz powietrza
239,67 zł × 3
179,75 zł × 4
143,80 zł × 5
119,83 zł × 6
102,71 zł × 7
89,87 zł × 8
79,89 zł × 9
71,90 zł × 10
65,36 zł × 11
59,92 zł × 12
55,31 zł × 13
51,36 zł × 14
47,93 zł × 15
44,94 zł × 16
42,30 zł × 17
39,94 zł × 18
37,85 zł × 19
35,95 zł × 20
34,24 zł × 21
32,68 zł × 22
31,26 zł × 23
29,96 zł × 24
28,76 zł × 25
27,66 zł × 26
26,63 zł × 27
25,68 zł × 28
24,79 zł × 29
23,97 zł × 30
23,19 zł × 31
22,47 zł × 32
21,78 zł × 33
21,15 zł × 34
20,54 zł × 35
19,97 zł × 36
19,43 zł × 37
18,92 zł × 38
18,44 zł × 39
17,97 zł × 40
17,53 zł × 41
17,12 zł × 42
16,72 zł × 43
16,34 zł × 44
15,98 zł × 45
15,63 zł × 46
15,30 zł × 47
14,98 zł × 48
14,68 zł × 49
14,38 zł × 50
Wariant Pełny
do 5 lat
84 zł × 3
63 zł × 4
50,40 zł × 5
42 zł × 6
36 zł × 7
31,50 zł × 8
28 zł × 9
25,20 zł × 10
22,91 zł × 11
21 zł × 12
19,38 zł × 13
18 zł × 14
16,80 zł × 15
15,75 zł × 16
14,82 zł × 17
14 zł × 18
13,26 zł × 19
12,60 zł × 20
12 zł × 21
11,46 zł × 22
10,96 zł × 23
10,50 zł × 24
10,08 zł × 25
9,69 zł × 26
9,33 zł × 27
9 zł × 28
8,69 zł × 29
8,40 zł × 30
8,13 zł × 31
7,87 zł × 32
7,64 zł × 33
7,41 zł × 34
7,20 zł × 35
7 zł × 36
6,81 zł × 37
6,63 zł × 38
6,46 zł × 39
6,30 zł × 40
6,15 zł × 41
6 zł × 42
5,86 zł × 43
5,73 zł × 44
5,60 zł × 45
5,48 zł × 46
5,36 zł × 47
5,25 zł × 48
5,14 zł × 49
5,04 zł × 50
RRSO:
 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł
 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł
Pytania i odpowiedzi (1)
Powiadom o pytaniach
gdzie można kupić filtry i za ile?
Promocje dla tego produktu
Wielorabaty Wielorabaty
Piąty produkt nawet 99% taniej. Promocja na wybrane produkty.
Promocja obowiązuje do: 24.10.2020
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Toshiba CAF-X50XPL, wpisz 1205067 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów