Karcher WV 52 Plus 1.633-139.0
KarcherPodaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
855 855 855
Opis produktu
Myjka do okien Karcher WV 52 Plus 1.633-139.0 z bliska
1 WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Oszczędzaj siły i czas podczas sprzątania, wybierając myjkę do okien z ssawką o szerokości 280 mm, przeznaczoną do dużych powierzchni.
2 PEWNY CHWYT
Rękojeść myjki do okien Karcher WV 52 Plus 1.633-139.0 w wygodny sposób złapiesz całą dłonią, uzyskując precyzję i bezpieczeństwo podczas pracy na dowolnej wysokości.
3 LEKKA KONSTRUKCJA
Nie musisz być silnym, by używać myjki – z urządzeniem o wadze zaledwie 0,7 kg na czysty dom lub biuro może pozwolić sobie każda osoba.

W opakowaniu Karcher WV 52 Plus 1.633-139.0

1Myjka do okien
2Spryskiwacz z padem
3Akumulator
4Ładowarka
5Koncentrat (4 x 20 ml)
6Duża ssawka
7Instrukcja obsługi
8Karta gwarancyjna
Karcher – marka godna zaufania

2 lata gwarancji

Przodujący producent akcesoriów i systemów czyszczących

Ponad 80 lat doświadczenia w rozwoju technologii

Dane techniczne
myjka do okien Karcher WV 52 Plus 1.633-139.0
Szerokość ssawki | 280 mm |
Wydajność | 60 m2 |
Czas pracy | 20 min. |
Czas ładowania | 2 godz. |
Zbiornik wody brudnej | 100 ml |
Zasilanie | akumulatorowe |
Parametry fizyczne | |
Wymiary | 130 x 280 x 355 mm |
Waga | 0,7 kg |
Wymiary opakowania | 19 x 12 x 33 cm |
Waga z opakowaniem | 1 kg |
Wyposażenie | |
Wyposażenie | akumulator, koncentrat 4x20 ml, ładowarka, spryskiwacz z padem, ssawka duża |
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna | |
Gwarancja | |
Gwarancja |
24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat! |
Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Alfred Kärcher GmbH & Co. KG |
Znak zgodności | |
Znak zgodności |
|
- Marka: Karcher
- Rodzaj: myjka do okien
Ocena klientów
Działa. Ułatwia życie.
Super urządzenie wreszcie zaczęłam lubić mycie okien myje się szybko i bez kontaktu z wodą Jestem bardzo zadowolona
Bardzo fajny sprzęt do mycia okien, luster i powierzchni szklanych. Oszczędność czasu i energii. Bez smug, bez polerowania. Polecam każdemu kto jak ja nie lubi myć okien z tym urządzeniem to już nie problem.
Działa krótko, rysuje szyby i zostawia smugi. Zbędny gadżet o wiele lepiej sprawdza się zwykla ściągaczka, przy pomocy której znacznie szybciej można umyć okna. Spryskiwacz z padem - fajne i wugodne rozwiązanie.
Super szybko i dobrze myje sie okna
Myjka super, mycie okien i luster to teraz pestka.
Sceptycznie podchodziłam do tego rodzaju produktów bo magii nie ma, a jednak. Bez wysiłku i z przyjemnością wierszy raz umyłam okna. Brudna woda nie ścieka bo ląduje w odkurzaczu :) jedyny problem to miejsca gdzie kończy się szyba i jest parapet nie ma jak dociągnąć ściągacza bo uchwyt jest pionowy, gdyby był bardziej w formie "C" wygięty byłoby pewnie łatwiej tak samo przy oknach tarasowych które sięgają wiadomo do podłogi. Na łączeniu kolejnego pasa przy ściąganiu wody wystarczy lekko przetrzeć szmatką z mikrofibry i smugi łączącej nie ma. Ogólnie polecam.
Urządzenie sprawdza się w 100% mycie okien skrocilo się o 1/2 i efekt wow
Sprzęt spełnienia moje oczekiwania
Bardzo wygodne urządzenie. Świetnie usprawnia mycie okien. Bardzo dobry detergent do rozpuszczania wszelkich organicznych zabrudzeń na szybach. Urządzenie ma akceptowalną wagę jak na kobiece możliwości przy myciu kilku okien. Nowsza generacja wnosi zwiększenie wagi i komplikację z wymienną wkładką. Polecam dokładnie ten starszy model.