La Bonita Madera LB25C005B
La BonitaPodaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.
855 855 855
pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00
855 855 855
Razem taniej!
Akcesoria
Opis produktu

CZAJNIK ZE STALI NIERDZEWNEJ
Czajnik Madera został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki której wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Piękny klasyczny design oraz kolor jaki nadaliśmy naszemu czajnikowi sprawia, iż doskonale wygląda w każdej kuchni. Rączka oraz pochwyt pokrywki wykonane z twardego drewna kauczukowego nadają mu naturalnego ciepła i przykuwają uwagę każdego. Wyjmowana pokrywka pozwala szybko i wygodnie uzupełnić czajnik wodą. Przystosowany do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych.
Sposób użytkowania:
• Przed pierwszym użyciem należy przegotować wodę i wylać.
• Płomień powinień być skupiony tylko w obrębie dna czajnika, w przeciwnym razie naczynie może się przegrzać i odbarwić.
Dane techniczne
czajnik tradycyjny La Bonita Madera LB25C005B
Informacje podstawowe | |
Pojemność | 2,5 litra |
Nienagrzewający się uchwyt | tak |
Gwizdek | odchylany |
Właściwości i funkcje | |
Możliwość używania na kuchniach indukcyjnych | tak |
Parametry fizyczne | |
Wykonanie | stal nierdzewna |
Kolor | czarny |
Wymiary opakowania | 20 x 20 x 27 cm |
Waga z opakowaniem | 0,95 kg |
Wyposażenie | |
Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
Instrukcja użytkownika | Pobierz |
Gwarancja | |
Gwarancja | 24 miesiące |
Producent | |
Nazwa producenta / importera | Twinpol Sp. z o.o. |
- Marka: La Bonita
- Możliwość używania na kuchniach indukcyjnych: tak
- Nienagrzewający się uchwyt: tak
Ocena klientów
Super czajnik. Ładnie się prezentuje i jest lekki i poręczny.
Prezentuje się pięknie nie żałuję wyboru i wydanych pieniędzy
piękny i elegancki element w kuchni
Zakup uważam za udany. Jest duży, szybko gotuje wodę , rączka się NIE nagrzewa co uważam za bardzo ważne, jest solidnie zrobiony, łatwy w utrzymaniu czystości i jest śliczny!!! Wodę nalewam przez dziubek dla swojej wygody ale też nie stanowi problemu wlewać wodę przez otwór !!! Czajnik otrzymałam lekko porysowany pozdzierany w dwóch miejscach . Są to małe otarcia ale widoczne. Czajnik musiał wyjść w takiej postaci z magazynu gdyż pudełko nie było naruszone, a czajnik był dobrze zabezpieczony. Chciałam oddać ale mąż mówił " Zostaw daj ludziom żyć przed świętami i zostawiłam " Czajnik zamieszkał już z nami .
Czajnik spełnił moje oczekiwania
Ładnie wygląda, działa na indukcji , polecam
Super wygląda, porządnie wykonany i bardzo wygodny.
Bardzo ładny i dobrze wykonany czajnik. Rączka się nie nagrzewa, gwizdek można "wyłączyć". Godny polecenia.
bardzo jestem zadowolona z zakupu, czajnik stylowo wygląda i jest bardzo dobrze wykonany
Produkt zgodny z opisem. Glośno gwiżdże. Prezentuje się bardzo dobrze.