Najlepsza pralka Candy – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Ola

Nowoczesna pralka spełniająca wymagania współczesnych użytkowników powinna być maksymalnie funkcjonalna, elegancka, a przy tym niezawodna. W wybraniu modelu o doskonałych parametrach i wygodnego w użytkowaniu pomogą Ci opnie naszych klientów. Sprawdź, co mieli do powiedzenia na temat pralek Candy i wybierz tę najlepiej spełniającą Twoje oczekiwania.

Obsługiwanie pralki przez smartfon

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czym kierować się podczas wyboru nowoczesnej pralki,

- inteligentna pralka – czym jest i czy warto ją kupić,

- jaki wybrać polecany model pralki Candy.

Nowoczesna pralka – jak ją wybrać?

Nowe funkcje pralek Candy ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, dlatego warto wybrać model najlepiej dopasowany do potrzeb. Oto na co warto zwrócić uwagę:
  • Wyciąganie ubrań z pralkilasa energetyczna – im lepsza klasa energetyczna, tym mniejszy pobór prądu w czasie pracy pralki. Aby odczuć różnicę podczas płacenia rachunków, warto wybrać pralkę oznaczoną symbolem A+++, jak np. Candy CSS4 1272D3
  • AquaPlus – system dodatkowego płukania ubrań, które skutecznie usuwa z odzieży pozostałości proszku – idealne rozwiązanie dla osób borykających się z alergiami. Tę opcję znajdziesz m.in. w pralce Candy Aqua 1142DDR1/2-S,
  • program Mniej zagnieceń – funkcja, dzięki której ubrania po wyjęciu z pralki będą o wiele mniej pogniecione, co ułatwi ich prasowanie. Dostępna m.in. w modelu Candy Smart GVS34 126DC3,
  • KG Detector – sensory, znajdujące się np. w pralce Candy CS3 1052D2-S, automatycznie dobierają parametry prania do ilości znajdującej się w bębnie odzieży,
  • zabezpieczenie przed dziećmi – możliwość zablokowania panelu pralki, tak aby nie można było zmieniać jej ustawień, gdy jest już uruchomiona. Funkcja ta zastosowana została w pralce Candy CVST G384DM.

WSKAZÓWKA

Pamiętaj, aby wybierając pralkę, nie patrzeć jedynie na dodatkowe funkcje, jakie oferuje, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na jej pojemność, prędkość wirowania czy poziom hałasu w czasie pracy. Jeśli te parametry będą Cię zadowalały, to właśnie do nich dobieraj dodatkowe opcje w pralce.

Inteligentne pralki Candy Smart – co potrafią?

Hitem na rynku pralek okazują się być pralki inteligentne. Również marka Candy zadbała o to, aby klienci mieli spory wybór takich urządzeń z jej oferty. Takie nowoczesne pralki można przede wszystkim połączyć ze smartfonem lub tabletem i ułatwić sobie ich obsługę. Wybieranie trybów pracy urządzenia staje się o wiele łatwiejsze i bardziej instynktowne, a dzięki wskazówkom zawartym w aplikacji już zawsze będziesz wiedział, które programy wykorzystać do różnych tkanin.

Aplikacja do inteligentnych pralek pomaga nie tylko przy obsłudze urządzeń, ale też gromadzi statystyki prania i pozwala na ich ulepszenie. Daje także dostęp do stanu technicznego pralki Candy Smart, więc jeszcze łatwiej zadbasz o jej doskonały stan. Ciekawą opcją jest także sterowanie głosem i korzystanie z porad asystenta – nie wiesz, jaki program wykorzystać do prania ulubionych koszulek? Powiedz swojej pralce Candy Smart, co chcesz uprać, a sama zaproponuje odpowiednie parametry prania!

Jaką pralkę Candy wybrać? Sprawdź opinie klientów

Najlepszym sposobem na znalezienie nowoczesnej pralki, która Cię nie zawiedzie, jest kierowanie się opiniami użytkowników, którzy mieli okazję samodzielnie przetestować pralkę i sprawdzić jej możliwości. Poznaj zatem modele pralek Candy, które nasi klienci ocenili najlepiej!

Candy Smart GVS34 126DC3Pralka Candy CS3 1052D2-S znalazła się wśród polecanych modeli, a użytkownicy zwrócili przede wszystkim uwagę na stosunek jej wielkości do pojemności i na inne zalety, np. możliwość obsługiwania jej smartfonem. Tak oceniła ją Ania: Świetny sprzęt do małych łazienek. Nie jest ani cicha, ani głośna – piorąc za zamkniętymi drzwiami nie przeszkadza. Duży wybór programów. Na plus system "inteligentnej" pralki – można synchronizować ją ze smartfonem i ma się dostęp do statystyk prania i opcji autoprzeglądu stanu pralki. Jak na swój niewielki rozmiar jest bardzo pojemna.

Funkcjonalność modelu Candy Aqua 1042D1 doceniła m.in. Joanna:Superprogram szybkiego prania. 15, 30, 59 min. Na plus możliwość wirowania od 1000 do najniższego, czyli 400 obrotów. Niedroga, praktyczna. Dopasuje się do najmniejszej łazienki. Opinię o przydatności opcji szybkiego prania potwierdza również Pati3493, która dodaje – Polecam pralkę. Bardzo przydatne programy, a zwłaszcza te krótkie.

Dobrymi opiniami cieszy się inteligentna pralka Candy Smart GVS34 126DC3, ceniona przede wszystkim za łatwe, wygodne i intuicyjne sterowanie. Lukasz napisał o niej: Bardzo dobra pralka. Programy uniwersalne. Możliwość personalizacji programów i zarządzanie przez telefon to też wielki plus. Z kolei Maciej dołącza również jej inne zalety w swojej opinii – Niewielkie rozmiary, duży załadunek, energooszczędna. Duży plus za opcję sterowania smartphonem. Polecam!!!

Sama marka Candy również zbiera pozytywne opinie: Oczywista oczywistość CANDY – bardzo dobrze – czy też – to druga pralka Candy w moim użytkowaniu, pierwszą użytkowałem dziesięć lat bez większych awarii, dlatego zakupiłem ponownie Candy – opinie te świadczą o przywiązaniu użytkowników do pralek Candy.

Jeśli wybierzesz nowoczesną pralkę, codzienne obowiązki stają się przyjemnością. Dowiedz się również, Jak prać w pralce? Kilka niezbędnych wskazówek – artykuł ten pomoże Ci w prawidłowym użytkowaniu sprzętu AGD w Twoim domu.

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów