Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Raven Beauty - 0324 - Uroda - belka 1024x85
Strona 2

Otoskop X-life X1

nr kat. 1311120
Otoskop X-life X1
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Funkcje podstawowe: oczyszczanie
  • Wyposażenie: 11 patyczków do uszu, kabel USB
12999
Maska do twarzy Anlan 01-AGZMZ21-04E
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Funkcje podstawowe: anty-aging, głębokie oczyszczanie, nawilżanie, oczyszczanie
  • Zastosowane technologie: światło fotonowe, światło LED, terapia fotonowa
  • Funkcje dodatkowe: 5 trybów wyboru funkcji, automatyczne wyłączenie, timer
  • Wyposażenie: 2 paski mocujące, nakładka ochronna, pokrowiec, zasilacz
29999
Zobaczyłeś 40 z 105 produktów

Najlepsze urządzenia do pielęgnacji twarzy – dla ciała i urody

W sieci sklepów RTV Euro AGD nie kupisz wyłącznie sprzętu grającego, telewizora czy wyposażenia kuchennego. Znajdują się tu również rozmaite urządzenia kosmetyczne, dzięki którym zadbasz o siebie tak, jak lubisz. Sprawdź, co Ci się przyda i ułatwi pielęgnację całego ciała na codzień.

Jakie urządzenia kosmetyczne?

W zależności od swoich preferencji i metod pielęgnacyjnych, możesz stosować różne przyrządy i urządzenia kosmetyczne. W tym dziale sklepów RTV Euro AGD znajdziesz najnowocześniejsze przybory elektryczne, takie jak: szczoteczki do twarzy, soniczne myjki, pilniki do stóp czy też termoloki. Oferowane urządzenia kosmetyczne pochodzą od najlepszych marek, np. Schol, Braun, Vesta, Remington czy Babyliss, które specjalizują się w produkcji przyrządów służących do pielęgnacji twarzy oraz ciała i zachowania zdrowia. Zaawansowane technologicznie przybory ułatwią Twoje codzienne zabiegi upiększające. Sprawdź niniejsze akcesoria i zobacz, co jest Ci potrzebne.

Twoje własne SPA

W tej kategorii sklepów RTV Euro AGD znajdziesz wiele urządzeń kosmetycznych, które umożliwią Ci przeprowadzenie nie tylko pielęgnujących, ale i relaksujących zabiegów. Za pomocą szczoteczek do twarzy pozbędziesz się martwego naskórka i rozjaśnisz skórę, ale także ją ujędrnisz i zatrzymasz procesy starzenia. Dzięki znalezionym tu urządzeniom kosmetycznym łatwo zadbasz również o stopy, a także włosy. Sprawdź sam!
Więcej
Ostatnia strona