Przejdź do opisu produktu

Philips UV-C

lampa UV

Philips
nr kat.
1231319

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Wymiary  12 x 24,7 x 12 cm
Maksymalna wielkość pomieszczenia / Moc  / 24 W
Czujnik ruchu  tak
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Chroń swój dom przed wirusami

Łatwa dezynfekcja UV-C

Marka, której możesz zaufać

Posiadamy 35-letnie doświadczenie
w opracowywaniu i tworzeniu urządzeń UV-C, dlatego nasze produkty cechuje najwyższa jakość i skuteczność w dezynfekcji. Lampa Philips UV-C do dezynfekcji światłem może skutecznie unieszkodliwić wirusy, bakterie, pleśnie i zarodniki w ciągu kilkunastu minut. Wbudowane czujniki i regulatory czasowe zapewniają dodatkową ochronę dla Ciebie i Twojej rodziny.
Zobacz film
 
Wszystkie przebadane do tej pory bakterie i wirusy ulegają skutecznej dezynfekcji promieniowaniem UV-C1. Nasze urządzenia do dezynfekcji wyposażone w nasze promienniki UV-C mogą dezaktywować wirusa SARS-CoV-2 (powodującego chorobę COVID-19) na powierzchniach o ponad 99%, poniżej wykrywalnych poziomów3.

Rekomendowany czas dezynfekcji pomieszczeń

*Skuteczność dezynfekcji będzie się różnić w zależności od czasu dezynfekcji, odległości i rodzaju powierzchni/przedmiotu.
Dane do obliczeń: salon – 28 m² przy zasięgu o promieniu 3 m; sypialnia – 20 m² przy zasięgu o promieniu 2,5 m, łazienka/kuchnia – 13 m² przy zasięgu o promieniu 2 m.

Prosta obsługa

Wskazówki głosowe*
*Dostępne w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, francuskim.
Przejrzysty panel sterowania z wbudowanym regulatorem czasowym 45, 30 i 15 minut.

Efektywna
dezynfekcja

Najwyższej jakości promiennik UV-C oraz specjalnie zaprojektowany sterownik zapewniają skuteczność dezynfekcji.

Czujnik ruchu

Promieniowanie UV-C może być szkodliwe przy bezpośrednim kontakcie, dlatego lampa automatycznie wyłączy się przy wykryciu ruchu ludzi i zwierząt. Ochronę tę zapewnia wysokiej jakości czujnik mikrofalowy.

Łatwe korzystanie

Długi kabel zasilający pozwoli umieścić lampę na środku pomieszczenia, które dezynfekujesz.
Lampa Philips UV-C dezynfekuje powierzchnie i przedmioty w ciągu kilkunastu minut3.

35 lat doświadczenia w produkcji promienników Philips UV-C

Specjalnie zaprojektowany sterownik zapewniający skuteczność dezynfekcji

Dodatkowa ochrona dzięki czujnikom i regulatorom czasowym

Wszystkie przebadane do tej pory bakterie i wirusy ulegają skutecznej dezynfekcji promieniowaniem UV-C1

Nasze urządzenia do dezynfekcji wyposażone w nasze promienniki UV-C mogą dezaktywować wirusa SARS-CoV-2 (powodującego chorobę COVID-19) na powierzchniach o ponad 99%, poniżej wykrywalnych poziomów3

Proste w użyciu, z przejrzystym panelem sterowania i wskazówkami głosowymi

Dezynfekuje powierzchnie i przedmioty w ciągu kilkunastu minut3

Uwaga

Wystawianie na promieniowanie UV-C może być szkodliwe dla ludzi i zwierząt. Przed użyciem należy zastosować się do wszystkich wskazówek dotyczących bezpieczeństwa opisanych w instrukcji obsługi produktu.

1. Fluencja (dawka UV) wymagana do osiągnięcia przyrostowej inaktywacji bakterii, pierwotniaków, wirusów i alg. Poprawione, zaktualizowane i rozszerzone przez Adel Haji Malayeri, Madjid Mohseni, Bill Cairns i James R. Bolton. Z wcześniejszym wkładem Gabriela Chevrefilsa (2006) i Erica Carona (2006). Recenzji dokonali Benoit Barbeau, Harold Wright (1999) i Karl G. Linden.

2. W badaniach laboratoryjnych, promienniki UV-C firmy Signify zmniejszyły populację wirusa SARS-CoV-2 (powodującego chorobę COVID-19) na powierzchniach poniżej wykrywalnych poziomów w zaledwie 9 sekund (Nadia Storm i in. 2020, dostępne na www.researchsquare.com/article/rs-65742/v2). W tym badaniu zastosowano ekspozycję na promieniowanie UV-C 0,849 mW/cm² przez 9 sekund, co dało dawkę UV-C 7,64 mJ/cm². Nasze produkty do dezynfekcji powierzchni UV-C (wyposażone w nasze promienniki UV-C) osiągną ten sam poziom redukcji populacji wirusa na powierzchniach, o ile taka sama dawka UV-C zostanie osiągnięta na każdym napromieniowanym obszarze powierzchni.

3. Skuteczność dezynfekcji różni się w zależności od czasu dezynfekcji, odległości i rodzaju powierzchni/obiektu. Szczegółowe informacje można znaleźć w instrukcji produktu lub na jego stronie internetowej.

Dowiedz się więcej o dezynfekcji UV-C

Dane techniczne

lampa UV Philips UV-C

Moc  24 W
Czujnik ruchu  tak
Automatyczne wyłączenie   tak
Sterowanie  przyciski
Technologia oczyszczania  sterylizacja promieniami UV-C
Kolor  biały
Zasilanie  sieciowe
Żywotność  9000 h
Parametry zewnętrzne   
Wymiary  12 x 24,7 x 12 cm
Waga  0,8 kg
Wymiary opakowania  35,10 x 18,20 x 16,50 cm
Waga z opakowaniem  1,34 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Rodzaj: lampa UV
  • Zasilanie: sieciowe

Ocena klientów

4 na podstawie 4 ocen
5
(2)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(1)
75% osób oceniło ten produkt wysoko
Ocena wysoka oznacza 3, 4 lub 5 gwiazdek
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, klient Euro
Potwierdzony zakup (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Na miarę czasów
24-02-2021,
KarolM
Potwierdzony zakup

Długo zastanawiałem się jak dodatkowo mogę zabezpieczyć siebie i rodzinę. Maseczki już nie wystarczają, postanowiłem poszukać lampy UV. Wybór padł na markę Philips. Po rozpakowaniu lampa okazała się być solidnym produktem w metalowej obudowie. Podstawa gumowaną uniemożliwia przypadkowe przesunięcie się lampy, a wyczuwalny ciężar dodaje jej stabilności. Czytelne, dotykowe manu na górze obudowy, komunikaty m. in w języku angielskim, instrukcja po polsku. Nic tylko podłączyć i mieć nadzieję, że działa zgodnie z tym do jakiego celu została skonstruowana. Zabezpieczenie w postaci czujnika ruchu świetnie uzupełnia funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo ważna rzeczą jest długi przewód zasilający, pozwalający na umieszczenie lampy na środku pomieszczenia z dala od gniazdka elektrycznego. Lampa wyłącza się po zadanym czasie 15, 30 i 45 minut. Nie wiem czy jest jakiś sygnał dźwiękowy końca pracy, bo wychodzę z domu na czas pracy urządzenia. Ważne, żeby zapoznać się z instrukcja obsługi, podczas pracy zasłonić rośliny, kwiaty oraz ekrany lcd. Szkoda, że nie udało mi się trafić na promocję cenową.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Produkt dla wierzących...
03-03-2021,
Luki
Klient Euro

Produkt na miarę naszych czasów: zabija podobno wszystko na co świeci. Solidnie wykonany z aluminium, nieco chybotliwa podstawka, ale to drobiazg. Obsługa bardzo prosta: dwa przyciski, trzymasz pierwszy 3 sekundy, żeby włączyć, drugim ustawiasz czas i zatwierdzasz pierwszym. Głośnik fatalnej jakości mówi że już czas uciekać. Po użyciu pomieszczenie "pachnie" dokładnie jak solarium z lat 90' - trzeba przewietrzyć :/ Technologia wydaje się być sprawdzona, już lata temu Philips dostarczał takie rozwiązania do dezynfekcji szczoteczek sonicznych - teraz w rozmiarze XXL do dezynfekcji pomieszczeń. Podobno COVID po 7 sekundach zabija (dobrze wyeksponowany na powierzchni).

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Lampa
16-03-2021,
Misio
Potwierdzony zakup

Bardzo pomocna w trosce o zdrowie. Ciezko powiedziec czy dziala bo nie widac przeciez czy i jak zabija to dziadosteo, ktore nam szkodzi. Uwazam, ze warto. Dla osob z malymi dziecmi lub zwierzetami, zwlaszcza przy mniejszych mieszkaniach zalecalbym rozwazenie lampy w obudowie, gdyz ta z uwagi na zasade dzialania i brak mozliwosci przebywania w poblizu moze byc uciazliwa w uzytkowaniu

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
LAMPA UV PHILIPS UV-C
27-12-2021,
TK
Potwierdzony zakup

Niestety nie jest możliwe stwierdzenie czy lampa działa czy nie działa. Mając lampę jednak mogę wyrazić swoją opinię, że nie działa. Mimo częstego używania mieliśmy w domu okazję na przeżycie chyba wszystkich infekcji górnych dróg oddechowych podczas sezonu jesienno/zimowego. Używanie lampy w żaden sposób również nie ograniczyło dni walki z infekcją. Dodatkowo czujnik powodujący, że lampa wyłączy się automatycznie gdy wykryje ruch, często wyłącza ją, jednak nie włącza jej ponownie, przez co może się okazać, że dezynfekcja się nie powiodła ponieważ została przedwcześnie przerwana. Zdecydowanie nie kupiłbym jej po raz kolejny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Autor tej opinii jest naszym klientem. Kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Autor tej opinii jest naszym klientem. Nie możemy potwierdzić, że kupił ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
Najbardziej pomocne
Najwyżej ocenione
Najniżej ocenione
Najnowsze
wszystkie
wszystkie
Potwierdzony zakup, klient Euro
Potwierdzony zakup (3)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Klient Euro (1)
Autorzy opinii z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.
Pozostałe opinie (0)
Nie możemy potwierdzić, że autorzy tych opinii są naszymi klientami i kupili ten produkt w sklepie RTV EURO AGD.

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Philips UV-C

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips UV-C, wpisz 1231319 w wyszukiwarce euro.com.pl.