Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AKC - baseusfans - słuchawki - 2024 - 396x116
Dzień Matki - cross - 0524 - belka 1024x85

Słuchawki Bose (12)

Słuchawki bezprzewodowe Bose QuietComfort Nauszne Bluetooth 5.1 Czarny

Dostępne kolory

 • (+1)
 • Budowa słuchawek:  nauszne
 • Łączność:  bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
 • 62,95
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  62,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Słuchawki bezprzewodowe Bose QuietComfort Ultra Earbuds Dokanałowe Bluetooth 5.3 Czarny

Dostępne kolory

 • Budowa słuchawek:  dokanałowe, True Wireless
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny
 • 64,95
  × 20 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  64,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 12 z 12 produktów
Słuchawki Bose to produkty amerykańskiego przedsiębiorstwa, które za cel stawia sobie tworzenie profesjonalnych urządzeń audio. Zarówno audiofile, jak i osoby słuchające muzyki okazyjnie, mogą dzięki nim doświadczyć wyjątkowych wrażeń podczas słuchania muzyki. Bose tworzy różnorodny sprzęt, co pozwala wszystkim znaleźć coś dla siebie, niezależnie od miejsca i wykonywanej aktywności.

Osoby, które pragną słuchać muzyki w domowym zaciszu lub biurze, mogą wybrać słuchawki nauszne Bose. Obejmujące całą małżowinę uszną przetworniki zapewniają najlepsze wrażenia słuchowe. Dzieje się tak za sprawą dużych przetworników. Wiele modeli odznacza się także bardzo szerokim pasmem przenoszenia, nierzadko przekraczającym standardowy zakres 20 Hz-20 kHz. Dzięki temu słyszalne jest pełne spektrum tonów, od najniższych do najwyższych.

Profesjonalny sprzęt audio to nie tylko duże, ale i małe słuchawki. Tak modele dokanałowe, jak i douszne odbierają pełen zakres częstotliwości słyszalnych dla ludzkiego ucha. Dzięki niewielkim przetwornikom i poręcznym futerałom ładującym słuchawki Bose są łatwe w transporcie. Dlatego właśnie sprawdzają się doskonale np. podczas podróży komunikacją miejską.

Typy podłączenia słuchawek Bose

W zależności od potrzeb wybrać można słuchawki Bose zaopatrzone w przewód, jak również modele bezkablowe. Każdy z tych rodzajów połączeń zapewnia nieco odmienne wrażenia słuchowe. Różny jest też komfort ich użycia. Ten jednak zależy przede wszystkim od tego, gdzie sprzęt będzie używany.

Dla osób, które chcą słuchać muzyki w jak najwyższej jakości, polecane są urządzenia wyposażone w przewód. Zaletą kabla jest brak kompresji dźwięku. Oznacza to, że nagrane ścieżki audio są maksymalnie bliskie oryginałowi. W połączeniu z wysoką klasą słuchawek Bose zapewnia to rewelacyjną jakość dźwięku. Jest to odczuwalne szczególnie podczas korzystania z modeli nausznych.

Słuchawki Bluetooth Bose delikatnie kompresują dźwięk. Nie świadczy to jednak o jego dużo niższej jakości. W przypadku modeli wykorzystujących komunikację bezprzewodową kompresja jest jak najbardziej normalnym zjawiskiem. Tu ponownie warto odwołać się do klasy sprzętu. Jako produkty klasy premium słuchawki bezprzewodowe Bose grają niejednokrotnie lepiej niż inne tego typu urządzenia.

Przeznaczenie słuchawek Bose

Słuchawki Bose tworzone są dla osób o odmiennych upodobaniach i sposobach spędzania wolnego czasu. Mając to na uwadze, amerykański producent opracowuje różnorodne konstrukcje. Melomanom słuchającym muzyki w domowym zaciszu polecane są przede wszystkim duże urządzenia nauszne. Wszyscy ci, którzy swoje ulubione piosenki chcą zabrać ze sobą w podróż, mogą wybrać konstrukcje dokanałowe lub douszne.

Nie w każdej sytuacji sprawdzą się tradycyjne małe przetworniki. Dla osób lubiących aktywność fizyczną najlepszym wyborem są słuchawki sportowe Bose. Są to modele opracowane pod kątem najlepszego mocowania i maksymalnego komfortu. Dlatego też wiele modeli ma zaczepy przytrzymujące przetworniki. Aby zapewnić jak najwyższy poziom wygody, słuchawki do biegania Bose są zwykle urządzeniami bezprzewodowymi.

Słuchawki Bose – dodatkowe funkcje

Słuchawki Bose muszą sprawdzać się w różnych, nieraz niesprzyjających okolicznościach. Z tego względu producent implementuje w nich funkcje ułatwiające słuchanie muzyki oraz prowadzenie rozmów online i telefonicznych. Jedną z funkcji, którą mają poszczególne modele, jest system mikrofonów adaptacyjnych. Dzięki niemu głos przekazywany do rozmówcy jest odszumiony, a zatem wyraźny. Technologia ta przydaje się w głośnych miejscach, takich jak np. ulica.

Niezakłócona komunikacja głosowa powinna działać w obie strony. Pomagają w tym słuchawki z redukcją szumów marki Bose. Dzięki odseparowaniu od dźwięków otoczenia można nie tylko bez przeszkód rozmawiać. Funkcja ta pozwala też w pełni skupić się na muzyce. Tryb redukcji hałasu ma wiele modeli zarówno dużych, jak i małych słuchawek Bose. Co ważne, jest on dostępny wyłącznie w bezprzewodowych sprzętach.
Więcej