Przejdź do opisu produktu

Remington Hydraluxe Pro S9001

prostownica

Remington
nr kat.
1220721

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Temperatura maksymalna  230 stopni Celsjusza
Funkcje dodatkowe  automatyczny wyłącznik, powłoka ceramiczna, system blokowania temperatury, szybkie nagrzewanie, zbiornik na wodę
Seria  Hydraluxe
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

 
 
S9001 Hydraluxe Pro S9001 Hydraluxe Pro

Prostownica do włosów Hydraluxe Pro S9001

S9001 Hydraluxe Pro Produkt do każdego rodzaju włosów

Proste i nawilżone włosy – zapomnij o suchej fryzurze po stylizacji

Z prostownicą Hydraluxe Pro zmienisz zupełnie swoje podejście do stylizacji. Dlaczego? Sprzęt spod szyldu Remingtona nawilża i wygładza włosy, co wznosi na wyższy poziom komfort i samopoczucie po układaniu fryzury. Zaawansowana mgiełka Hydracare w połączeniu z technologią sensorową pozwala uzyskać we własnym domu profesjonalne efekty, dzięki czemu każdego dnia czujesz się jak po wizycie u fryzjera!

S9001 Hydraluxe Pro
S9001 Hydraluxe Pro S9001 Hydraluxe Pro Sezon Jesień / Zima 2020

Zapoznaj się z produktem przed jego zakupem

 
Akcesoria:
Obróć
1 1

Unikalna cecha

Zbiorniczek na wodę

Zbiorniczek do napełniania wody za pomocą dołączonej pipety (Bez ryzyka zalania urządzenia). Woda ze zbiorniczka służy do tworzenia mgiełki nawilżającej włosy.

2 2

Standardowa cecha

Włącznik & Regulacja temperatury

Do dyspozycji masz 5 różnych ustawień cyfrowej regulacji temperatury do 230°C za pomocą przycisków + i -.

3 3

Standardowa cecha

Blokada płytek

Blokada płytek umożliwia zamknięcie prostownicy i wygodne przechowywanie.

1 1

Unikalna cecha

Powłoka Moisture Lock

Płytki prostownicy są pokryte powłoką zatrzymującą wilgoć (z ang. Moisture Lock) z mikroodżywkami, które utrzymują nawilżenie włosów, chroniąc je przed przesuszeniem.

2 2

Unikalna cecha

Wyrzutnia mgiełki Hydracare

Wyrzutnia przenosi mgiełkę na włosy, rozluźniając każde pasmo, zanim wejdzie w kontakt z płytkami prostownicy. W ten sposób nawilża włosy i chroni je przed uszkodzeniami.

3 3

Unikalna cecha

Włącznik mgiełki Hydracare

Mgiełka Hydracare chroni włosy przed uszkodzeniami termicznymi. Otacza i rozluźnia pasma włosów, umożliwiając ich stylizację w niższej, bezpiecznej temperaturze 170 stopni.

4 4

Standardowa cecha

Obrotowy przewód

Obrotowy kabel pozwala na wygodną stylizację 360 stopni, jak w salonie fryzjerskim

Akcesorium

Etui Ochronne

Etui odporne na ciepło, pozwala bezpiecznie schować prostownicę od razu po stylizacji, idealne do transportu i przechowywania.

Akcesorium

Pipeta

Pipeta służy do łatwego napełniania zbiorniczka prostownicy wodą.


Propozycja nowej codzienności dla Twoich włosów

 

Mgiełka Hydracare chroni przed uszkodzeniami termicznymi*

Nie jest tajemnicą, że stworzenie trwałej fryzury na suchych włosach wymaga zastosowania wysokiej temperatury, która może powodować uszkodzenia termiczne. Tymczasem technologia Hydracare w formie chłodnej mgiełki nawilża i rozluźnia każde pasmo Twoich włosów podczas prostowania. Efekt? Prostujesz włosy w bezpiecznej temperaturze, która nie powoduje żadnych uszkodzeń, a same włosy są dodatkowo nawilżone!

*Nie odnotowano żadnych dodatkowych uszkodzeń podczas stylizacji z włączoną funkcją Hydracare przy rekomendowanym ustawieniu temperatury.

S9001 Hydraluxe Pro
S9001 Hydraluxe Pro

Precyzyjny system grzania przyspiesza prostowanie włosów

Znasz to uczucie, kiedy w pośpiechu nie starcza Ci czasu na wystylizowanie swojej fryzury? Dzięki precyzyjnemu systemowi grzania prostownicy Hydraluxe Pro może się to zmienić. Wszystko za sprawą wyspecjalizowanych czujników odpowiedzialnych za utrzymywanie równomiernej temperatury na całych płytkach. W efekcie czas prostowania włosów możesz skrócić nawet o połowę. Wystarczy jedno przeciągnięcie po paśmie, niezależnie od ich rodzaju włosów i gotowe!

Powłoka Moisture Lock nawilżająca włosy

Istnieje ogólne przekonanie, że prostowanie wysusza włosy. Nowoczesna technologia Hydraluxe Pro sprawia jednak, że jest wręcz przeciwnie. Ceramiczna powłoka Moisture Lock z mikroodżywką przenosi odżywcze cząsteczki na prostowane włosy, dzięki czemu stają się one nie tylko gładkie i lśniące, ale przede wszystkim nawilżone. Stylizacja jeszcze nigdy nie była tak funkcjonalna.

S9001 Hydraluxe Pro
S9001 Hydraluxe Pro

Prostowanie włosów bez ograniczeń

Koniec z ciężkimi prostownicami, które ograniczają Twoje ruchy. Hydraluxe Pro ze smukłymi, ruchomymi płytkami 110 mm oznacza lekką i łatwą w obsłudze konstrukcję, dzięki czemu możesz ją zabrać, gdziekolwiek zechcesz. Dodatkowo 3-metrowy, obrotowy kabel daje Ci wiele swobody podczas stylizacji, dlatego nie musisz się już martwić, że gniazdko nie znajduje się tuż obok lustra, z którego korzystasz.

Łatwe uzupełnianie wody w zbiorniku

Do korzystania z funkcji mgiełki Hydracare wymagane jest jedynie napełnienie zbiorniczka przefiltrowaną lub destylowaną wodą. Jego uzupełnienie jest bajecznie proste i zajmuje jedynie kilka sekund, dzięki specjalnej pipecie załączonej do zestawu. Urządzenie jest więc gotowe do ułożenia Twojej nowej fryzury już w kilkanaście sekund.

S9001 Hydraluxe Pro

Indywidualne ustawienia temperatury

Twoje włosy w zależności od dnia mają różne potrzeby? To już nie problem, bo masz do wyboru aż 5 różnych ustawień cyfrowej regulacji temperatury do 230°C. Jeśli jednak zawsze korzystasz z takiej samej temperatury, masz możliwość ustawienia blokady ulubionej wartości, dzięki czemu będzie towarzyszyła Ci podczas całej stylizacji. Pamiętaj jednak, że prostownica Hydraluxe Pro jest bardzo skuteczna i pozwala osiągnąć profesjonalne efekty prostowania w bezpiecznej dla włosa temperaturze 170°C z mgiełką Hydracare.

Nagrzewanie płytek w zaledwie 15 sekund

Prostownice, które rozgrzewały się całą wieczność to już przeszłość! Ultraszybkie nagrzewanie Hydraluxe Pro oszczędza Twój czas i pozwala rozpocząć stylizację fryzury już po 15 sekundach. Trudno o szybsze rozwiązanie na rynku.

S9001 Hydraluxe Pro
S9001 Hydraluxe Pro

Blokada płytek i etui odporne na ciepło dla wygodnego przechowywania

Praktyczna prostownica sprawdza się w wielu sytuacjach, dlatego Hydraluxe Pro została wyposażona w system blokady płytek w pozycji zamkniętej dla wygodnego przechowywania. Dołączony do zestawu pokrowiec odporny na ciepło umożliwia schowanie prostownicy bezpośrednio po zakończeniu stylizacji, dzięki czemu urządzenie możesz zabrać ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy będzie Ci potrzebny nienaganny look.

Automatyczne wyłączanie po 60 minutach

Zdarza Ci się w pośpiechu nie wyłączyć żelazka lub pozostawić wodę na gazie? Podobnie może być z prostownicą, jednak Hydraluxe Pro została stworzona, aby ułatwiać Ci życie. Nie musisz się więc zamartwiać, czy prostownica została wyłączona. Nawet jeśli nie, to sama automatycznie wyłączy się po godzinie.

S9001 Hydraluxe Pro

Gwarancja

Dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując swój zakup na stronie producenta w ciągu 30 dni od zakupu.

Serwis gwarancyjny marki Remington znajduje się również w Polsce. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każde Twoje zgłoszenie zostanie przeprocesowane na terenie naszego kraju, a także zostaniesz obsłużony/a w ojczystym języku najszybciej jak to będzie możliwe.

 
S9001 Hydraluxe Pro

One już wypróbowały nawilżającą prostownicę Hydraluxe Pro!

Sprawdź opinie S9001 Hydraluxe Pro

Cechy produktu

Czyli co sprawia, że prostownica Hydraluxe Pro gwarantuje takie efekty?

S9001 Hydraluxe Pro

Cząstki odżywki Moisture Lock

S9001 Hydraluxe Pro

Technologia mgiełki Hydracare nawilżająca włosy - zero uszkodzeń termicznych*

S9001 Hydraluxe Pro

Precyzyjny system grzania płytek

*Nie odnotowano żadnych dodatkowych uszkodzeń podczas stylizacji z włączoną funkcją Hydracare przy rekomendowanym ustawieniu temperatury.


Co zawiera opakowanie?

Wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się wygodą i doskonałymi rezultatami.

 
S9001 Hydraluxe Pro 01

Prostownica do włosów

S9001 Hydraluxe Pro

S9001 Hydraluxe Pro 02

Etui ochronne

Do przechowywania prostownicy

S9001 Hydraluxe Pro 03

Pipeta

Do napełniania zbiorniczka wodą

S9001 Hydraluxe Pro 05

Instrukcja obsługi

w języku polskim

Pytania i odpowiedzi

Rozwiń więcej S9001 Hydraluxe Pro

Czym różni się Hydraluxe Pro od zwykłej prostownicy? S9001 Hydraluxe Pro

Podczas prostowania włosów standardową prostownicą, włosy są suche, więc aby uzyskać gładką fryzurę potrzeba wysokiej temperatury, która zmienia kształt naskórka, co może spowodować długotrwałe uszkodzenie włosów. Prostownica Hydraluxe Pro utrzymuje prawidłowy stopień nawilżenia włosów - niewielka ilość chłodnej mgiełki emitowana jest na włosy przed przejściem rozgrzanych płytek, zmniejszając ilość potrzebnego ciepła i zapewniając stylizację bez uszkodzeń.

Dlaczego stylizacja z chłodną mgiełką jest lepsza niż z gorącą parą? S9001 Hydraluxe Pro

Chłodna mgiełka wchłania się we włosy szybciej niż gorąca para, co oznacza, że prostownica Hydraluxe Pro potrzebuje mniej wody, aby zapewnić idealny stopień nawilżenia podczas stylizacji. To z kolei sprawia, że Twoje narzędzie do stylizacji jest smuklejsze i lżejsze niż inne prostownice parowe dostępne obecnie na rynku.

Jak powstaje chłodna mgiełka? S9001 Hydraluxe Pro

Chłodna mgiełka tworzy się poprzez wibrowanie wody z prędkością ultradźwiękową, w celu jej rozbicia i utrzymania w stanie płynnym, tak aby pozostała chłodna.

Dlaczego wylot mgiełki podczas stylizacji musi być skierowany w dół, w kierunku końcówek włosów? S9001 Hydraluxe Pro

Wylot mgiełki znajduje się na krawędzi prostownicy, aby nawilżyć włosy, rozluźniając każde pasmo, zanim włosy wejdą w kontakt z rozgrzanymi płytkami. Oznacza to, że profesjonalne efekty stylizacji można osiągnąć w zdrowszej temperaturze 170°C.

Czy należy używać filtrowanej wody do napełniania zbiornika? S9001 Hydraluxe Pro

Tak, używanie filtrowanej wody przedłuży żywotność generatora chłodnej mgiełki; niefiltrowana woda zawiera wiele minerałów, które z czasem mogą zatykać małe otwory generatora.

Czy jeden pełen zbiornik wody wystylizuje całą moją fryzurę? S9001 Hydraluxe Pro

Tak, zbiornik o pojemności 7 ml zawiera ilość wody wystarczającą do ułożenia całej fryzury (do 48 m).

W jaki sposób odżywka przenosi się z płytek na włosy? S9001 Hydraluxe Pro

Mikrocząstki odżywki wbudowane są w pory warstwy ceramicznej, ciepło obniża lepkość tych cząstek, więc gdy płytki przesuwają się po włosach, siły tarcia wmasowują odżywkę na powierzchnię włosów.

Czego mogę się dowiedzieć o marce Remington? S9001 Hydraluxe Pro

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie higieny osobistej. Od rozpoczęcia działalności w Nowym Jorku w 1937 roku Remington miał jeden jedyny cel - pomóc Ci wyglądać i czuć się świetnie. Dzięki nieustannym innowacjom nasze produkty od ponad 80 lat znajdują się w czołówce produktów pielęgnacyjnych, inspirując kobiety i mężczyzn na całym świecie do przejęcia kontroli nad swoim wyglądem. Niezależnie od tego, czy jest to część Twojej porannej rutyny, czy przygotowywanie się do wielkiego wydarzenia - rozumiemy, że pewność siebie, aby być sobą, zaczyna się od wyglądania tak, jak chcesz.

S9001 Hydraluxe Pro
S9001 Hydraluxe Pro

Zadbaj o piękno i gładkość swoich włosów z prostownicą Hydraluxe Pro, która zagwarantuje im intensywne nawilżenie oraz ochronę przed wysoką temperaturą. Właściwości urządzenia w połączeniu z aspektami praktycznymi, takimi jak wygodne uzupełnianie zbiornika z wodą lub długi, obrotowy kabel sprawiają, że Twoje włosy zachwycą swym blaskiem niejednego przechodnia!

Dane techniczne

prostownica Remington Hydraluxe Pro S9001

Regulacja temperatury elektroniczna
Liczba poziomów temperatury 5
Temperatura maksymalna 230 stopni Celsjusza
Powłoka płytek ceramiczna
Jonizacja nie
Automatyczny dobór temperatury nie
Kolor  biały
Seria  Hydraluxe
Funkcje dodatkowe  automatyczny wyłącznik, powłoka ceramiczna, system blokowania temperatury, szybkie nagrzewanie, zbiornik na wodę
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  38 x 18 x 9 cm
Waga z opakowaniem  1 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  60 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Spectrum Brands Poland Sp.z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: od 200 zł
  • Marka: Remington
  • Rodzaj: prostownica

Ocena klientów

5 na podstawie 35 ocen
5
(30)
4
(3)
3
(0)
2
(0)
1
(2)
Najwyżej ocenione zalety:
  • regulacja temperatury
  • długość kabla
94% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Pozytywna
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
26-12-2021,
small
Potwierdzony zakup

Bardzo dobry produkt. Żona zadowolona. Stwierdziła, że całkowicie spełnia Jej oczekiwania.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super produkt
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
10-01-2022,
Ali
Potwierdzony zakup

Polecam prostownicę! Włosy są gładkie, przyjemnie się używa i w połączeniu z suszarką z serii Hydraluxe jest super efekt, bez niszczenia włosów. Produkt wart swojej ceny!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Najlepsza jaką miałam
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
07-11-2021,
Kinga
Potwierdzony zakup

Polecam najlepsza jaką miałam. Szybko prostuje włosy wyglądają jak prosto od fryzjera.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Prostownica Dla Wymagających
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
11-12-2021,
MarcinSti1988
Potwierdzony zakup

Miałam wiele prostownic ta jest antidotum na moje włosy Nigdy jeszcze nie miałam takiej dobrej prostownicy bardzo polecę każdemu komu dotychczasowe tradycyjne prostownice nie pomagały tu już efekt od drugiego użycia zadawalający włosy moje nie należą do najlepszych gatunkowych, lecz po prostowaniu tym urządzeniem czuję się pierwszy raz spełniona w kwestii stylizacji moich włosów ta prostownica jest tym czego mogą poszukiwać osoby z suchymi łamliwymi włosami na prawdę warto cechy tego produktu są na najwyższym poziomie Pozdrawiam dziewczyny bierzcie jest warta swojej ceny

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super produkt
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
30-12-2021,
Joanna
Potwierdzony zakup

Prosyownica q zupełności spełnia moje oczekiwania. Włosy są proste i nie puszą się nawet przy dużej wilgotności powietrza

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Felerna
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
09-02-2021,
Julia
Potwierdzony zakup

Mnie nie działa ta mgiełka. Wody w ogóle nie ubywa w zbiorniczku :(

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Hej, a włączyłaś tą funkcję? Ona nie uruchamia się od razu. Trzeba włączyć samemu przyciskiem.
Krzysztof zapytał 12-04-2021
Odpowiedz
Zwiń pytania
Polecam zakup
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
16-12-2020,
Ania
Potwierdzony zakup

Super produkt, szybko się nagrzewa, mgiełka bardzo fajnie nawilża włosy. Bardzo wygodna w użyciu, nie zaczepia włosów. Polecam w 100 %

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (7) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Bardzo dobry produkt :) żona zadowolona, dodam że też tej serii dokupiłem suszarkę.
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
26-10-2020,
Florek
Potwierdzony zakup

Produkt kupiony na prezent dla żony, skarżącej się na wypadające włosy i łamliwe włosy. Strzał w 10. Po pierwszym użyciu włosy jak od fryzjera, zaś łamliwość włosów oraz wypadanie zminimalizowane. Wcześniej zawsze po stylizacji fryzury przez żonę trzeba było włączać odkurzacz, aby zebrać włosy z podłogi. Obecnie nie ma takiej potrzeby. Fryzura utrwalona w 170 C + mgiełka pozwala na łatwe ułożenie fryzury, zaś efektem zmniejszenia temperatury są mocniejsze włosy, mnie łamliwe. Wcześniej stylizacja wykonywana była w 230 C. Dodatkowo, żona otrzymała suszarkę tej samej serii, co również przyczyniło się do redukcji wypadających włosów. Żona zadowolona, włosy nawilżone, co potwierdził fryzjer stwierdzając, że widać że dba o włosy - myślę, że więcej nie trzeba, produkt działa.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (9) (18) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Polecam!!
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
17-12-2020,
Sucha90
Potwierdzony zakup

Rewelacyjna prostownica nigdy nie miałam takich gładkich i prostych włosów. Polecam z czystym sumieniem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (3) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
łatwość użycia:
regulacja temperatury:
prostota ustawień:
poziom utrwalenia fryzur:
długość kabla:
solidność konstrukcji:
17-12-2020,
Grégory
Potwierdzony zakup

Moja narzeczona jest bardzo zadowolona z tej prostownicy 😊

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (1)

Powiadom o pytaniach
Jeśli Prostownicy trzeba używać pod odpowiednim kątem, to czy można nią wyprostować grzywkę zasłaniającą całe czoło? (Zawsze prostuję w prawą stronę a później prosto w dół)
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Remington Hydraluxe Pro S9001, wpisz 1220721 w wyszukiwarce euro.com.pl.