Przejdź do opisu produktu

Samsung AddWash WW70T554DAE

pralka

Samsung
nr kat.
1223356

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Promocja

Razem taniej!

Opis produktu

Charakterystyka

phpJVESBq Ecobubble ikona-1

EcoBubble™

Energooszczędne i skuteczne pranie już w niskich temperaturach.

phpNzUpGp smart ikona

Panel AI Control

Inteligentna personalizacja ustawień i rekomendacja programów.

phpbpAWoy Klasa energetyczna ikona

Klasa energetyczna A+++

Najwyższa klasa wydajności energetycznej to gwarancja niskiego zużycia energii elektrycznej.

phpJIJQNh Add wash ikona

AddWash™

Łatwe dodawanie zapomnianych ubrań w trakcie prania poprzez dodatkowe drzwi.

phpHaKsxC para pranie ikona

Higieniczna para

Higienicznie czyste i zdezynfekowane pranie.

phptt5YMA digital-inverter-ikona

Digital Inverter

Niezawodne działanie, bardzo cicha praca oraz 10 lat gwarancji.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Technologia EcoBubble™ pozwala na efektywne usuwanie uporczywych plam już w niskich temperaturach*. Detergent łączy się z wodą i powietrzem, tworząc aktywną pianę, która szybko wnika w materiał i bez trudu usuwa z niego zabrudzenia, jednocześnie chroni naturalny kolor i fakturę tkanin. Pranie w niskiej temperaturze to również mniejsze zużycie prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

phpUFIYss niskie temperatury ikona

Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w aktywnej pianie, która wnika głęboko w tkaninę i usuwa zanieczyszczenia już w niskiej temperaturze.

phpSXS4GX ochrona tkanin ikona

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana jest skuteczna, ale również delikatna nawet dla wymagających tkanin.

phpo2WG0l tryb eco ikona

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskiej temperaturze to mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Inteligentny panel AI Control ułatwi Ci pranie. Dostosowuje ustawienia do sposobu, w jaki korzystasz z urządzenia. Zasugeruje Ci najlepszy program suszenia w oparciu o program prania. Umożliwi zdalne sterowanie za pomocą aplikacji SmartThings. Możesz z dowolnego miejsca uruchomić pranie lub wybrać optymalny cykl dla tkanin, a dodatkowo zapoznasz się z rozwiązaniami najczęściej pojawiających się problemów.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

phpwfNPp3 WW70T554DAE Ai 960

Personalizacja ustawień i parametrów

Urządzenie zapamiętuje wybierane przez Ciebie programy. Następnie panel AI Control sugeruje Ci optymalny program prania i dodatkowe funkcje.

phpNSUJj8 WW70T554DAE Ai 960 1

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Dzięki funkcji Auto Cycle Link urządzenie automatycznie przesyła program suszenia do suszarki na podstawie programu prania*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

php9W0wBz WW70T554DAE Ai 960 2

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Aplikacja SmartThings umożliwia zdalne włączenie programu prania, podpowiada wybór cyklu dla wybranego rodzaju tkanin i rozwiązanie problemów.

Najwyższa klasa energetyczna A+++

Najwyższa klasa energetyczna A+++ to pewność niskiego zużycia energii elektrycznej oraz niższych rachunków za prąd. Z takim urządzeniem dbasz również o środowisko naturalne. 

Dodatkowe drzwi AddWash™

Pralka już działa, a Ty przypomniałeś sobie, że potrzebujesz ulubioną koszulę? To już nie problem. Drzwi AddWash™ umożliwiają dodanie zapomnianej odzieży lub detergentu w trakcie prania*. Jeśli chcesz, możesz również dodać ręcznie uprane ubrania do samego płukania i wirowania. Ta funkcja pomoże Ci również wywietrzyć wnętrze urządzenia bez konieczności zostawiania otwartych jej głównych drzwi.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Higienicznie czyste pranie

Podczas programu z parą, pralka uwalnia z dołu bębna parę i nasyca nią tkaniny. Pomaga to usunąć zanieczyszczenia, bez konieczności używania Prania wstępnego. Umożliwia pozbycie się uporczywych plam oraz aż do 99,9% bakterii* i alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW70T554DAE to świetny pomocnik w codziennych obowiązkach.  Łatwo utrzymać jej wnętrze w czystości. Umożliwia to system czyszczenia bębna oraz szuflady na detergent. Natomiast aktywna piana pomaga usunąć uporczywe plamy z ubrań. Technologia Digital Inverter zapewnia cichą* i wydajną pracę pralki, zużywając przy tym mniej energii elektrycznej niż tradycyjne silniki** stosowane w innych pralkach. 

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

phpEf3tdV WW90T654DLH Czyszczenie bebna plus-3

Czyszczenie bębna

Funkcja Czyszczenie bębna pozwala usunąć zanieczyszczenia i do 99,9% bakterii*, odpowiadających za powstawanie nieprzyjemnego zapachu z bębna, membrany oraz drzwi pralki. Nie wykorzystuje do tego środków chemicznych. O konieczności aktywacji tej funkcji, sygnalizuje urządzenie**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

phpZHhh5P WW70T554DAE Ustawienia dla ciebie i domu 960  1

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean zapewnia higieniczną czystość bez konieczności ręcznego mycia. Specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą, dokładnie usuwa pozostałości po środkach piorących, pozostawiając szufladę na detergenty w idealnym stanie, pozbawioną nieestetycznych osadów. 

phpKb8gft WW90T654DLH aktywna piana-1

Aktywna piana

Uruchom funkcję Aktywnej piany, a ubrania jeszcze przed rozpoczęciem prania, zostaną namoczone w aktywnej pianie. Ułatwi to usunięcie nawet uporczywych plam z sosu, owoców czy kurkumy*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

phperc8i9 WW70T554DAE Ustawienia dla ciebie i domu 960

Załadunek 7 kg

W bębnie zmieści się załadunek o wadze do 7 kg. Skutecznie zadba o czystość odzieży singla lub niewielkiej rodziny.

phpsUyZ9e WW90T654DLH digital inverter-3

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter z bezszczotkową konstrukcją zapewnia bardzo cichą pracę i długą żywotność silnika. Otrzymujesz na niego 10-letnią gwarancję.

phphFXdG0 WW90T654DLH beben diamond-3

Bęben Diamond

W bębnie Diamond system specjalnych otworów w kształcie diamentu zapobiega niszczeniu tkanin i zaciąganiu włókien podczas prania.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

phpVksxoW WW70T554DAE Tabela 690

Porównaj produkty

 
phpCb8DXa WW70T554DAE Tabela 480
phpzt4srB WW80T634DLH tabela
phpuo5bBS tabela WW90T654DLH-1
 

WW70T554DAE

WW80T634DLH

WW90T654DLH

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Autodozowanie

-

-

Super Speed

-

59 min

59 min

Kompresor Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

7 kg

8 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

Better

Poziom głośności

54 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

Waga netto

67 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Czy opis produktu jest dla Ciebie wyczerpujący?
Nie, brakuje mi...?
Dziękujemy na cenne uwagi! :)
Dziękujemy za opinię. Bardzo się staramy :)
Masz uwagi do opisu?
Błąd w opisie
Informacje nieprzydatne
Informacje nie pasują do tego sprzętu
Inne uwagi lub szczegóły błędu

Dane techniczne

pralka Samsung AddWash WW70T554DAE

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 7 kg
Klasa energetyczna A+++
Roczne zużycie prądu 103 kWh = 62,83 zł rocznie
Roczne zużycie wody 7400 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,52 kWh
Zużycie wody (cykl) 34 litry
Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 54 dB / 74 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 53 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 40 st.C (załadunek częściowy)  192 minuty
Czas trwania standardowego programu Bawełna w 60 st.C (załadunek częściowy/pełny)  192 minuty / 307 minut
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  66 x 66 x 88 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 800 zł - 1 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: średnia (od 6 do 7 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 1 ocen
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • głośność pracy
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Bardzo fajna Pralka ale z minusem
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
06-11-2020,
Maciek

Pralka naprawdę super, fajny wygląd, wyświetlacz, funkcje Smart, można połączyć z telewizorem na którym wyświetli się komunikat np. o zakończonym praniu. Bardzo fajne programy w tym parowe, 1400 obr/min daje rade nawet z pełnym wsadem. Ja zakupiłem pralke z funkcją Addwash ale już żałuję, otwór bardzo mały, koszulki raczej tam nie przecisnę, o spodniach w ogóle można zapomnieć, przy wstymaniu prania drzwiczki szybko się odryglowuja i można dołożyć pranie, chyba że wody jest już dużo to wtedy nie. I jest to 1 Pralka która nie lubi skarpetek, trzeba się zaopatrzyć w siateczkę bo skarpetki znajdują się między szyba a kołnierzem.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung AddWash WW70T554DAE

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung AddWash WW70T554DAE, wpisz 1223356 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów