Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung WW70T554DAE AddWash AI Control

pralka

Samsung
nr kat.
1223356

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

skuteczność już w niskich temperaturach

EcoBubble™

Teraz skuteczne pranie z oszczędnością energii jest możliwe w niskich temperaturach.

ustawienia dostosowywane do użytkownika

Panel AI Control

Dostosowuje ustawienia i rekomenduje programy.

phphH2kEy icon klasa 2021 151x151px (1)-02

Klasa energetyczna B

Model energooszczędny, który pozwoli płacić niższe rachunki za prąd.

dodawanie zapomnianej odzieży w trakcie prania

AddWash™

Możliwość dodania zapomnianej odzieży już w trakcie prania przez dodatkowe drzwi.

dezynfekcja tkanin za pomocą pary

Higieniczna para

Program z parą dla higienicznie czystego, zdezynfekowanego prania.

silnik z 10-letnią gwarancją

Digital Inverter

Niezawodny silnik z 10-letnią gwarancją zapewniający cichą pracę urządzenia.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Pierz do czysta już w niskich temperaturach dzięki sile EcoBubble™*. Już na początku prania tworzy się aktywna piana z połączenia detergentu, wody oraz powietrza. Następnie przenika ona przez tkaniny i z łatwością usuwa z nich zabrudzenia. Równocześnie jest delikatna dla odzieży, ich koloru i faktury. Dodatkowo pranie w 40-50°C oznacza mniejsze zużycie energii elektrycznej**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

aktywna piana działa już w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana wnika głęboko we włókna tkanin i skutecznie eliminuje zanieczyszczenia.

działanie łagodne także dla wymagających tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Łagodne działanie także dla delikatnych, tkanin takich jak len, jedwab czy wełna.

mniejsze zużycie prądu i niższe rachunki

Zwiększona energooszczędność

Do doskonałych efektów nie potrzeba prać w gorącej wodzie.

Inteligentny panel AI Control

Poznaj inteligentny panel AI Control ułatwiający pranie. Zapamiętuje on sposób, w jaki korzystasz z pralki i zgodnie z tym dostosowuje ustawienia. Wskazuje również optymalny program suszenia dla danego programu prania. Dodatkowo możesz zdalnie kontrolować i sterować urządzeniem z poziomu aplikacji SmartThings*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

ustawienia dostosowane do Twojego stylu życia

Personalizacja ustawień i parametrów

W pamięci urządzenia zapisywane są wybierane przez Ciebie programy. W oparciu o nie panel AI Control dobiera najlepszy program i funkcje.

ułatwia suszenie ubrań

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Auto Cycle Link umożliwia wysłanie do suszarki podpowiedzi optymalnego cyklu stosownie do zakończonego cyklu prania*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

sterowanie z dowolnego miejsca

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

W aplikacji SmartThings możesz zdalnie aktywować pracę urządzenia, wybrać najdogodniejszy dla danego rodzaju tkanin program oraz poznać rozwiązania problemów.

Klasa energetyczna B

Pralka Samsung WW70T554DAE otrzymała klasę efektywności energetycznej B. To oznaczenie przyznawane energooszczędnym urządzeniom oznacza dla Ciebie niższe rachunki za prąd. Jest także bardziej przyjazna dla środowiska.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Kiedy następnym razem włączysz pranie i po chwili przypomnisz sobie o jeszcze jednej koszuli, nie panikuj. Zapomnianą odzież możesz włożyć do prania przez dodatkowe drzwi AddWash™*. To także dobry sposób, by uzupełnić detergent oraz wywietrzyć wnętrze urządzenia po skończonym cyklu.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Higienicznie czyste pranie

Higieniczna para to program, który pomaga usunąć zabrudzenia bez aktywowania Prania wstępnego. Uwalnia z dołu bębna parę, która przenika przez tkaniny, przywracając im czystość oraz eliminując do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka Samsung WW70T554DAE zapewnia komfort użytkowania. Otrzymała program czyszczenia bębna oraz system przepłukiwania wodą szuflady na detergent, by utrzymanie jej wnętrza w czystości nie było już kłopotliwe. Możesz przestać się martwić plamami na ubraniu – zlikwidujesz je w prosty sposób, korzystając z funkcji Aktywnej piany. Dzięki silnikowi Digital Inverter urządzenie pracuje cicho, jest wydajne i energooszczędne**.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

program usuwający zanieczyszczenia z bębna, membrany i drzwi pralki

Czyszczenie bębna

Za pomocą programu Czyszczenia bębna usuniesz zanieczyszczenia z bębna, membrany oraz drzwi pralki. Silny strumień powietrza i intensywne wirowanie wyeliminują do 99,9% bakterii* odpowiedzialnych za tworzenie się nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu urządzenia. Konieczność włączenia programu, sygnalizowana jest alarmem**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

bez trudu utrzymasz czystość szuflady na detergent

Szuflada StayClean

Jeszcze łatwiej zadbać o czystość szuflady StayClean. System przepłukiwania wodą skutecznie pozbywa się pozostałości po detergentach i nieestetycznych zacieków. Nie musisz już myć szuflady ręcznie, a na dodatek nie potrzebne są do tego środki chemiczne.

funkcja przeznaczona do usuwania plam

Aktywna piana

Gdy aktywujesz funkcję Aktywnej piany, ubrania przed uruchomieniem właściwego cyklu zostaną namoczone w aktywnej pianie. Pomoże ona rozpuścić zabrudzenia z sosów, kurkumy czy owoców, by przywrócić im idealną czystość*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

pomieści 7-kilogramowy wsad

Załadunek 7 kg

Bęben pralki pomieści wsad o wadze do 7 kilogramów. Pomoże to zadbać o czystą odzież w domu singla albo małej rodziny.

silnik z 10-letnią gwarancją

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter o bezszczotkowej konstrukcji pozwala na cichą pracę i wydłużenie żywotności silnika. Otrzymał 10 lat gwarancji.

bęben chroniący tkaniny przed niszczeniem

Bęben Diamond

Otwory w bębnie Diamond przypominają diamenty. Taki kształt chroni tkaniny przed niszczeniem oraz zaciąganiem włókien w trakcie prania.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

front pralki Samsung WW70T554DAE

Porównaj produkty

 
tabela porównawcza z modelem Samsung WW70T554DAE
tabela porównawcza z modelem Samsung WW80T634DLH
tabela porównawcza z modelem Samsung WW90T654DLH
 

WW70T554DAE

WW80T634DLH

WW90T654DLH

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Autodozowanie

-

-

Super Speed

-

59 min

59 min

Silnik  Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

-

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

7 kg

8 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

Better

Poziom głośności

54 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

B

B

A

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

Waga netto

67 kg

67 kg

67 kg

Warto wiedzieć

Jak dodać pralkę do domowego ekosystemu Samsung?

Zaloguj się na urządzeniu mobilnym do konta Samsung. Znajdź i otwórz aplikację SmartThings i kliknij w niej zakładkę „Urządzenia”. Następnie wybierz przycisk „plus”. Pralka powinna zostać automatycznie wykryta. Możesz także dodać ją do swoich urządzeń ręcznie – kliknij ikonkę „szukaj” i wpisz numer urządzenia. Następnie postępuj według wskazówek na ekranie. Od teraz możesz już zdalnie kontrolować i sterować pralką.

Czy na wypranych w pralce Samsung ubraniach pozostają resztki detergentu?

W technologii EcoBubble™ detergent łączy się z wodą i powietrzem na początku prania, tworząc aktywną pianę. Wypłukanie z tkanin rozpuszczonego proszku jest więc łatwiejsze, nie pozostają także zacieki na ciemnych ubraniach.

Do czego służy funkcja Aktywnej piany?

To najlepszy sposób, by usunąć uporczywe plamy z ubrań czy obrusu. Tkaniny przed właściwym praniem zostają namoczone w aktywnej pianie, która tworzy się z detergentu, wody i powietrza przez poruszający się bęben. Bąbelki równomiernie wnikają w ubrania i rozpuszczają zanieczyszczenia. Nie musisz już kupować drogich odplamiaczy.

Dane techniczne

pralka Samsung WW70T554DAE AddWash AI Control

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 55 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: pokrętło, przyciski
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 7 kg
Klasa energetyczna B
Zużycie prądu (100 cykli)  52 kWh = 32,24 zł rocznie
Roczne zużycie wody 7400 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,52 kWh
Zużycie wody (cykl) 45 litrów
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 53 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  3:28
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) nie
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  66 x 66 x 88 cm
Waga z opakowaniem  70 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 1 800 zł - 1 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: średnia (od 6 do 7 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 62 ocen
5
(58)
4
(3)
3
(1)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • stabilność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Pralka
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
27-05-2021,
artswi
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony, wszystko działa prawidłowo, połączenie przez aplikacje też jest okey, polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Gorąco polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-06-2021,
JustynaJ.
Potwierdzony zakup

Zakupiony sprzęt bardzo odpowiada moim oczekiwaniom. Gorąco polecam, trafiony zakup

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
100%satysfajcji
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
12-06-2021,
Magda
Potwierdzony zakup

Ten model pralki Samsung zarówno cenowo jak i jakościowo w pełni zaspokoił moje oczekiwania. Pralka pracuje bardzo cicho, jest pojemna i posiada intuicyjny dobór programów. Dla mnie 100% na tak.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Myśli za mnie
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
15-06-2021,
Iwka
Potwierdzony zakup

Wspaniała pralka. Wybór programów zadowoli każdego, nie musisz się zastanawiać czy program jest odpowiednio dobrany, automatyczna waga pozwala na ekonomiczne pranie i uniknąć zagnieceń. Szybkie wirowanie to szybsze schnięcie, ale najmilsze jest zaskoczenie po zakończeniu pracy pralki. Warto posłuchać

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
jak wyłączyc sygnal dzwiekowy jak dotykam panelu.
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
06-06-2021,
grzegorz
Potwierdzony zakup

pralka od kilku dni u mnie .denerwuje mnie za kazdym razem jak dotkne sygnal dzwiekowy.jak go wyłaczyc.2 rzecz szybki program okolo40 minut .nie ma.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (5) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pralka samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-09-2021,
WM
Potwierdzony zakup

Najlepsza funkcja to możliwość dołożenia ubrań w trakcie prania oraz możliwość sterowania urządzeniem poprzez aplikację w telefonie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Praleczka Samsung Rewelacja.
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
29-08-2021,
Miniu355
Potwierdzony zakup

Posiadam Pralkę od Miesiąca i jestem z niej zadowolony. Cicha Praca. Funkcja AI z podłączeniem smartfona jest Super. Personalizacja Programów Prania ekstra. Polecam Gorąco. Warta swojej ceny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
pralka samsung
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
01-09-2021,
mecenas
Potwierdzony zakup

rewelacja, cicha małe zużycia prądu i wody, polecam

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung WW70T554DAE AddWash AI Control
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-09-2021,
january
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony. Pralka spełnia moje oczekiwania. Jest ekonomiczna , cicha

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Potwierdzony zakup
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
15-04-2021,
Natalia Z
Potwierdzony zakup

#AkcjaWNajlepsztmPorządku Serdecznie polecam pralkę, kupiłam ze względu na to że można dołożyć pranie podczas prania, przejrzyste bogate programowanie, warta uwagi.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi (3)

Powiadom o pytaniach
czy w zestawie są węże doprowadzający i odprowadzający wodę ?
Witam w tej pracę nie ma programu kurtki na jakim programie powinnam prać kurtki i czy program pościel 40 st wystarczy bo poprzednio w starej pralce prałam w 90 st a w tej pralce nie mogę zwiększyć stopni.
Witam czy jest możliwość skracania cyklu prania- jak to wygląda?? A jeżeli jest to możliwe to o ile można skrócić przeciętny cykl?
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW70T554DAE AddWash AI Control, wpisz 1223356 w wyszukiwarce euro.com.pl.