Przejdź do opisu produktu

Pralka Samsung WW10T654DLH AddWash AI Control

pralka

Samsung
nr kat.
1223350

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Charakterystyka

Ikona prania za pomocą bąbelków aktywnej piany EcoBubble

EcoBubble™

Pierz skutecznie i oszczędzaj energię już w niskich temperaturach.

Ikona panelu AI Control

Panel AI Control

Otrzymasz automatyczną rekomendację programów i personalizację ustawień.

php5gyePo icon klasa 2021 151x151px (1)-01

Klasa energetyczna A

Klasa efektywności energetycznej A umożliwi Ci oszczędzenie na rachunkach za prąd.

Ikona pralki z drzwiami AddWash

AddWash™

Zapomniane ubrania bez problemu dodasz do bębna nawet w trakcie prania.

Ikona t-shirtu z obłokiem czyszczącej pary

Higieniczna para

Program z parą pozwoli uzyskać higieniczną czystość ubrań i ich skuteczną dezynfekcję.

Ikona zegara - krótki czas prania

Program super szybki

Czyste pranie wyjmiesz już po 59 minutach.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Skutecznie usuwaj plamy i inne zabrudzenia piorąc w niskiej temperaturze* z wykorzystaniem technologii EcoBubble™. Aktywna piana tworzy się poprzez połączenie wody, powietrza i detergentu, a następnie wnika w tkaninę i usuwa z niej zabrudzenia. Działanie piany jest delikatne dla tkanin - chroni kolor i fakturę. Niska temperatura prania pozwala zmniejszyć zużycie prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Okrągła ikona z termometrem wskazującym niską temperaturę

Pranie w niskiej temperaturze

Aktywna piana wnikając we włókna tkaniny, skutecznie usuwa brud już w niskich temperaturach.

Ikona delikatnie pranej tkaniny z bąbelkami EcoBubble

Dodatkowa ochrona tkanin

Działanie aktywnej piany jest delikatne nawet dla najbardziej wymagających tkanin. 

Ikona oszczędnego energetycznie prania i ekologicznego działania

Zwiększona energooszczędność

Podczas prania w niskiej temperaturze zużywane jest mniej energii elektrycznej.

Inteligentny panel AI Control

Wykorzystaj inteligentny panel AI Control, aby prać łatwo i wygodnie każdego dnia. Ustawienia pralki zostaną spersonalizowane na podstawie najczęściej wybieranych przez Ciebie parametrów i cykli. Dzięki funkcji Auto Cycle Link otrzymasz sugestie wyboru odpowiedniego programu suszenia. Aplikacja SmartThings pozwala zdalnie kontrolować pracę pralki*.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Kobieta na siłowni na połowie zdjęcia, a na drugiej połowie pralka podpowiadająca wybór programu Odzież Sportowa

Personalizacja ustawień i parametrów

Panel AI Control zasugeruje Ci proponowane ustawienia i program prania, opierając się na poprzednio wybieranych przez Ciebie parametrach.

Pralka i suszarka Samsung połączone funkcją Auto Cycle Link - automatyczne ustawienie programu działania

Rekomendacja cyklu suszenia na podstawie wybranego cyklu prania

Włącz pranie, a funkcja Auto Cycle Link automatycznie wybierze odpowiedni program suszenia*.

 

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Pralka Samsung połączona z aplikacją SmartThing i smartfonem w pokoju dziecięcym

Funkcjonalności w aplikacji SmartThings

Korzystając z aplikacji SmartThings możesz zdalnie włączyć lub wyłączyć pralkę, ustawić harmonogram jej pracy lub sprawdzić najlepsze programy dla wybranego rodzaju tkanin.

Najwyższa klasa energetyczna A

Pralka Samsung uzyskała najwyższą klasę efektywności energetycznej A. Oznacza to, że urządzenie zużywa niewielką ilość prądu, a tym samym jest przyjazne dla środowiska i pozwala zaoszczędzić na domowych opłatach.

Dodatkowe drzwi AddWash™

Dodatkowe drzwi AddWash™ to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. Pozwalają one dodać zapomniane części garderoby do bębna już w trakcie trwania cyklu. Za ich pomocą dodasz również porcję detergentu lub włożysz do pralki uprane ręcznie ubrania wyłącznie na czas wirowania i płukania*. Po skończonym praniu, uchyl je, aby odpowiednio przewietrzyć wnętrze urządzenia.

* Przez dodatkowe drzwi AddWash™ można dodać tylko odzież, detergent lub płyn zmiękczający do tkanin. Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

Pralka posiada aż 22 programy automatyczne, co pozwoli Ci za każdym razem idealnie dobrać odpowiedni program dla swoich ubrań. Zdezynfekujesz je, nadając im higieniczną czystość korzystając z programu parowego. Wybierając program Super szybki, świeże, pachnące tkaniny wyjmiesz po zaledwie 59 minutach.

Cykl prania parowego eliminujący do 99,9% bakterii, roztoczy i alergenów

Higienicznie czyste pranie

Nie musisz już włączać Prania wstępnego - z trudnymi zabrudzeniami świetnie poradzi sobie program z funkcją pary. Po jego włączeniu, z dna pralki uwolni się gorąca para wodna, która wysyci tkaniny. Wyeliminuje plamy oraz aż do 99,9% bakterii* i alergenów**

 

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Szybkie pranie w 59 minut dzięki intensywnemu wirowaniu i efektywnemu płukaniu

Czyste ubrania w 59 minut

Teraz możesz skrócić czas prania, a jednocześnie zachować jego pełną skuteczność. Włącz program Super szybki, a już po 59 minutach* wyjmiesz czyste, pachnące pranie. To zasługa funkcji Speed Spray, która uruchamia intensywny natrysk wody i przyspiesza proces płukania. Dodatkowo zwiększone obroty wirowania pozwalają w krótszym czasie usunąć wodę z ubrań.

 

* Na podstawie testów dla wsadu 5 kg przy użyciu programu Super szybkiego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Pralka WW10T654DLH od Samsung posiada szereg praktycznych funkcji, które sprawią, że domowe obowiązki będą łatwiejsze. Zapomnij o ręcznym czyszczeniu bębna czy szuflady na detergent - specjalne udogodnienia Cię w tym wyręczą. Pozbywanie się nawet najbardziej uporczywych plam stanie się banalne proste dzięki Aktywnej pianie. Silnik bezszczotkowy Digital Inverter wykorzystujący mocne magnesy gwarantuje wydajne i ciche* działanie. Zużywa mniej energii elektrycznej od tradycyjnych silników stosowanych w innych pralkach**.

 

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czysty bęben, membrana i drzwi pralki

Czyszczenie bębna +

Aby utrzymać membranę, bęben oraz drzwi pralki w czystości, nie musisz już używać detergentu. Silny strumień wody i intensywne wirowanie programu Czyszczenie bębna+ doskonale usuwa zanieczyszczenia, a do tego nawet 99,9% bakterii*, które mogą powodować nieprzyjemny zapach. Otrzymasz powiadomienie, gdy pralka będzie wymagać czyszczenia**.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Czysta i zadbana szuflada Stay Clean pokazana od góry

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean została tak skonstruowana, by nie trzeba było czyścić jej ręcznie. Specjalny system przepłukiwania dokładnie usuwa pozostałości środków piorących i osady z detergentu, pozostawiając szufladę higienicznie czystą.

Piana na białej tkaninie i bąbelki wypłukujące brud spomiędzy włókien ubrania

Aktywna piana

Idealnie czyste ubrania za każdym razem. Funkcja Aktywnej piany pozwala usunąć nawet trudne zabrudzenia, takie jak plamy z kawy, wina czy tłustych substancji. Już na początkowym etapie prania ubrania są namaczane w aktywnej pianie, co sprawia, że brud łatwo usuwany jest z tkanin*.

 

* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Pralka o załadunku do 10 kilogramów w pomieszczeniu przy ścianie

Załadunek aż 10 kg

Bęben o dużej pojemności (aż 10 kilogramów) pozwala na zmniejszenie częstotliwości prania. Taka wielkość bębna umożliwia też pranie pościeli, kocy czy poduszek.

Bezszczotkowy silnik Digital Inverter z 10-letnią gwarancją

Digital Inverter

Silnik Digital Inverter o bezszczotkowej konstrukcji odznacza się długą żywotnością, co potwierdza 10-letnia gwarancja. Dodatkowo, jest też wyjątkowo cichy.

Wnętrze srebrnego bęba Swirl z małymi otworami dla bezpieczeństwa tkanin

Bęben Swirl

Wnętrze bębna wykończone jest wypolerowanymi otworami, które chronią ubrania podczas prania, zapobiegając uszkodzeniom takim jak, zaciąganie włókien czy mechacenie.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

Biała pralka WW90T654DLH z przezroczystymi drzwiami o czarnych brzegach i drzwiami AddWash

Porównaj produkty

 
Biała pralka WW90T654DLH z przezroczystymi drzwiami o czarnych brzegach i drzwiami AddWash
Biała pralka WW80T634DLH z przezroczystymi drzwiami o czarnych brzegach
Biała pralka WW90T754ABH z przyciemnianymi szybami drzwi i drzwiczkami AddWash
 

WW10T654DLH

WW80T634DLH

WW90T754ABH

EcoBubble™

AddWash™

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

59 min
59 min
39 min
Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna+

Aktywna piana

Szuflada StayClean

-

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

10,5 kg

8 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22

22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Good

Good

Better

Poziom głośności

53 dB(A)

53 dB(A)

53 dB(A)

Klasa energetyczna

A

B

A

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 600

600 x 850 x 500

600 x 850 x 550

Waga netto

76 kg

67 kg

77 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.

Dane techniczne

pralka Samsung WW10T654DLH AddWash AI Control

Sposób załadunku od przodu
Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 60 x 60 x 85 cm
Kolor  biały
Kolor drzwiczek  czarny
Programator (sterowanie) elektroniczne: przyciski, ekran dotykowy
Wyświetlacz elektroniczny LCD
Kierunek otwierania drzwiczek w lewo
Silnik inverter tak
Efektywność energetyczna   
Pojemność (maksymalny załadunek) 10,5 kg
Klasa energetyczna A
Zużycie prądu (100 cykli)  52 kWh = 32,24 zł
Roczne zużycie wody 11660 litrów
Zużycie prądu (cykl) 0,88 kWh
Zużycie wody (cykl) 53 litry
Poziom hałasu - wirowanie 72 dB
Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min
Wilgotność resztkowa 44 %
Klasa prania A
Klasa wirowania B
Klasa poziomu hałasu wirowania  A
Programy i funkcje   
Programy prania bawełna, cichy, eco 40-60, higiena, mix, super szybki
Czas trwania programu "eco 40–60"  4:00
Czyszczenie bębna  tak
Opóźnienie startu pracy tak
Regulacja prędkości wirowania skokowa
Regulacja temperatury tak
Równomierne rozłożenie ładunku  tak
Kontrola piany tak
Automatyka wagowa tak
Automatyka prania tak
Funkcje dodatkowe  Aktywna piana, pamięć ulubionych ustawień, start/pauza z opcją dołożenia prania, zdalne sterowanie smartfonem, dodanie pary do cyklu
Dodatkowe informacje  menu w języku polskim
Zastosowane technologie  aplikacja Samsung Smart Control, bęben Samsung Swirl, dodatkowe drzwi Samsung AddWash, krótsze płukanie (dodatkowy natrysk wody) Samsung Speed Spray, pranie bąbelkowe (aktywna piana) Samsung Eco Bubble, silnik Samsung Digital Inverter
Bezpieczeństwo użytkowania   
Blokada rodzicielska (panelu sterowania) tak
Inne zabezpieczenia  ochrona przed skokami napięcia
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  70 x 66 x 88 cm
Waga z opakowaniem  77 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy
Instrukcja użytkownika  Pobierz
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 10 lat na silnik
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz
Producent   
Nazwa producenta / importera  Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 2 500 zł - 2 999 zł
  • Marka: Samsung
  • Pojemność: bardzo duża (od 10 kg)

Ocena klientów

5 na podstawie 27 ocen
5
(26)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
  • jakość prania
  • pojemność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Super pralka.
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
28-07-2021,
Ins35
Potwierdzony zakup

Pralka super. Uśmiech żony bezcenny 😀

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Duet idealny
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
15-10-2021,
Anna
Potwierdzony zakup

Kupiłam pralkę WW10T654DLH oraz do kompletu suszarkę DV90T6240LH. Ten duet spełnia moje oczekiwania. Nie dość, że pięknie się razem prezentują, do tego pralka jest cicha, ma wiele przydatnych funkcji i co najważniejsze- jej pojemność jest na tyle duża, że nie muszę się martwić o to, że pranie mi się nie zmieści. Najbardziej cieszę się z funkcji AddWash, ponieważ wiecznie mam problem z pogubionymi skarpetkami.. :) Dodatkowo jest energooszczędna. Użytkuję ją od niedawna, ale już się polubiałyśmy #AkcjaLaczProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny wyboór
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
16-10-2021,
Kamil
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony z zakupu, poleciłbym te pralke kazdemu #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jak pralka to tylko samsung!
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
06-10-2021,
Monika
Potwierdzony zakup

Jest to już moja kolejna pralka z tej firmy. Kocham funkcje AddWash, bez niej pranie bym musiała wstawiać cztery razy częściej. Pralka jest funkcjonalna, dzięki tak ogromnej pojemności mogę wyprać w niej ogromne koce. Z tego urządzenia pranie wyciągam czyste i pachnące. Rewelacyjna funkcja jest również Szuflada StayClean dzięki tej funkcji resztki środków piorących są łatwo usuwane bez mojego udziału :D #AkcjaLaczProduktyDlaWygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung 10,5kg
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
14-10-2021,
Renatka
Potwierdzony zakup

Pralka jest u mnie od tygodnia, wyprała już wszystko co było możliwe od delikatnych koronek po pościele i śpiwory. Super program z higieniczną parą, szkoda że nie ma programu do prania butów. Jestem bardzo zadowolona 😁

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
#AkcjaLaczProduktyDlaWygody
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
13-10-2021,
KacperOrzeł
Potwierdzony zakup

Niedawno dokonałem zakupu pralki Samsung model WW10T654DLH Add Wash Al Control i już po pierwszych kilku dniach użytkowania utwierdziliśmy się z żoną, że był to doskonały wybór. Pralka posiada liczne, bardzo przydatne funkcje i programy, a także jest bardzo duża i pojemna (10,5 kg wsadu), dzięki czemu w końcu możemy zrobić jedno duże pranie zamiast kilku. Program higiena+ oraz odświeżenie skradły nasze serca. Pralka jest cicha, solidna, ładnie wykończona, ma nowoczesny design i pasuje jak ulał do naszej świeżo wyremontowanej łazienki. Dodatkowym atutem jest jej duża oszczędność wody i prądu (dawny A+++), wytrzymały silnik inwerterowy oraz specjalny bęben Swirl, dzięki któremu ubrania nie mechacą się. Polecam wszystkim ten model - ja z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni. W mojej ocenie pralka ta zasługuje na zdecydowane 5 w skali od 1 do 5. Pralka kupiona w ramach promocji: #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Miłe zaskoczenie
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
20-10-2021,
Kris
Potwierdzony zakup

Pralkę używam od niedawna lecz już mnie mile zaskoczyła. Pralka super pierze, nowoczesne systemy w niej zastosowane idealnie sprawdzają się w praniu różnych rzeczy. Smart Things super sprawa, pomaga w doborze programu. Dopasuje program do każdego prania. Aktywna piana, dezynfekcja w programach idealnie sprawdza się przy praniu ciuszków naszej malutkiej córeczki. Bardzo pojemna i cicha dzięki silnikowi bezszczotkowemu, polecam każdemu kto się wacha przed zakupem. #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Samsung WW10T654DLH AddWash AI Control - polecam
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
24-09-2021,
Lidia P
Potwierdzony zakup

Pralka jest super, a funkcja addwash po prostu wspaniała. Długo zbierałam się z zakupem ale nie żałuję, dużo programów dostosowanych do różnych potrzeb. Do tego jest bardzo pojemna (aż 10,5kg), przyjazna i prosta w obsłudze. Posiada czytelny i intuicyjny wyświetlacz. Ponadto pralka jest enegrooszczędna i przyjazna dla środowiska. To już kolejny zakup urządzeń firmy SAMSUNG. Jestem w pełni zadowolona i usatysfakcjonowana. Razem z suszarką DV90T6240LH SAMSUNG stworzyły idealny komplet #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super pralka Samsung WW10T654DLH AddWash AI Control #AkcjaŁączProduktyDlaWygody.
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
17-09-2021,
Ala
Potwierdzony zakup

Właśnie zostałam szczęśliwą posiadaczką pralki Samsug WW10T654DLH AddWash AI Control. Produkt spełnia w 100 % moje oczekiwania. Zasługuje w pełni na 5 gwiazdek. Jakość prania super! Bardzo duży wybór programów prania , dostosowanych do codziennych potrzeb. Duży załadunek aż 10,5 kg .!!!! Bardzo czytelny wyświetlacz i mega prosta w obsłudze. Dużym plusem jest możliwość dorzucania prania. Jest cicha, energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Ma nowoczesny design. Razem z suszarką Samsung model DV90T6240LH stworzyła idelny komplet w mojej niewielkiej łazience. Wygląda super. Gorąco polecam ten model! Z pewnością spełni oczekwiania najbardziej wymagających Klientów. Cieszę się, że to kolejny produkt firmy Samsung w moim domu z którego zakupu jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam !!!! #AkcjaŁączProduktyDlaWygody.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Pozytywna
jakość prania:
głośność pracy:
pojemność:
programy:
stabilność:
energooszczędność:
09-10-2021,
Aleksandra Nesteruk
Potwierdzony zakup

Super urządzenie! Jest to moje pierwsze urządzenie z Samsunga. Jakość wykonania jest świetna. Używam urządzenia od tygodnia i na ten moment jestem zachwycona prostotą obsługi i intuicyjnością. Bardzo przydatna okazała się funkcja AddWash. Sterowanie z poziomu aplikacji pozwala na dobranie najbardziej optymalnego programu prania. Obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Bardzo szybka wysyłka. #akcjalaczproduktydlawygody

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
1 2 3
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Samsung WW10T654DLH AddWash AI Control

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Samsung WW10T654DLH AddWash AI Control, wpisz 1223350 w wyszukiwarce euro.com.pl.