Przejdź do opisu produktu

Oxymore Himalaya

oczyszczacz powietrza

Oxymore
nr kat.
1230122

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Filtry  fotokatalityczny
Czujniki  lotnych związków organicznych
Zobacz pełny opis produktu

Razem taniej!

Akcesoria

Opis produktu

Oxymore Himalaya

Oddychaj czystym powietrzem dzięki certyfikowanemu oczyszczaczowi powietrza Oxymore Himalaya z samoregenerującym się filtrem katalitycznym i mocną lampą UVA.

Poznaj Oxymore Himalaya

USUWANIE LZO

USUWANIE LZO

LZO, czyli lotne związki organiczne, są obecne w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych czy publicznych. Długotrwałe wdychanie LZO może mieć fatalne skutki dla zdrowia. Aby temu zapobiec, wybierz Oxymore Himalaya, usuwający do 74 g LZO w ciągu dnia. Oczyszczacz powietrza usuwa różnorodne szkodliwe cząsteczki, m.in. wirusy, bakterie, pleśń, roztocza oraz inne alergeny.

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Ten model jest idealnym wyposażeniem przestrzennych wnętrz – zarówno dużego domu, jak i biura open space o maksymalnej powierzchni 150 m2. Ultrawydajny oczyszczacz powietrza sprawdzi się także w pomieszczeniach publicznych, np. na sali fitness, gdzie zapewni czyste powietrze odwiedzającym i zmniejszy ryzyko zarażenia drobnoustrojami.

OCZYSZCZANIE FOTOKATALIZĄ

OCZYSZCZANIE FOTOKATALIZĄ

Dzięki samoregenerującemu się filtrowi fotokatalitycznemu Oxymore® Ultimate z dwutlenkiem tytanu TiO2 i węglem aktywnym Oxymore Himalaya skutecznie oczyszcza powietrze, nie obniżając zadowalającej wydajności nawet po dłuższym czasie użytkowania. Nowatorskie komponenty zmniejszają koszty eksploatacji urządzenia, polegającej głównie na corocznej konserwacji.

REGULACJA PRĘDKOŚCI

REGULACJA PRĘDKOŚCI

W zależności od wymiarów lokalu, ilości szkodliwych substancji i preferencji wobec głośności pracy urządzenia możesz regulować prędkość oczyszczania powietrza. Masz do dyspozycji 2 prędkości: wolniejszą do 110 m³/h bądź szybszą do 190 m³/h. To rozwiązanie sprawia, że oczyszczacz spisuje się doskonale zarówno w małej sypialni, jak i przestronnym salonie.

PROFESJONALNA STERYLIZACJA

PROFESJONALNA STERYLIZACJA

Niezawodny oczyszczacz powietrza Oxymore Himalaya ma zastosowanie w lokalach prywatnych i publicznych. Skuteczne usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów i innych cząsteczek, które negatywnie wpływają na zdrowie ludzi, czyni to urządzenie adekwatnym wyposażeniem gabinetów lekarskich i kosmetycznych, zakładów fryzjerskich i innych miejsc usługowych.

TANI W UTRZYMANIU

TANI W UTRZYMANIU

Wbudowana lampa UVA 55 unicestwia patogenne drobnoustroje nawet przez 10 000 godzin, czyli przez ponad rok. Po tym czasie lampa nie gaśnie, aczkolwiek stopniowo obniża swoją moc. Rzadka wymiana lampy sprzyja niskim kosztom eksploatacji urządzenia – nie musisz się przejmować spadkiem wydajności oczyszczacza powietrza przez dłuższy okres.

PROSTE UŻYTKOWANIE

PROSTE UŻYTKOWANIE

Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie z obsługą Oxymore Himalaya z innowacyjnymi komponentami? Producent zadbał o codzienny komfort korzystania z oczyszczacza powietrza. Zasada Plug & Play, Plug & Purify oraz konserwacja wyłącznie raz w roku sprawiają, że nie musisz martwić się wykonywaniem skomplikowanych czynności.

ZGODNOŚĆ Z NORMAMI

ZGODNOŚĆ Z NORMAMI

Chcesz mieć pewność, że parametry oczyszczonego powietrza w mieszkaniu lub biurze odpowiadają normom akceptowanym przez światowych ekspertów? Postaw na oczyszczacz powietrza, który został przetestowany pod kątem francuskich rozporządzeń IAQ (Indoor Air Quality Guidelines): 2015-1926 z 30 grudnia 2015 oraz IAQ 2015-1000 z 17 sierpnia 2015.

MIĘDZYNARODOWA CERTYFIKACJA

MIĘDZYNARODOWA CERTYFIKACJA

AFNOR, czyli Francuskie Stowarzyszenie Normalizacyjne, wyspecjalizowane w standaryzowaniu parametrów różnych urządzeń w skali międzynarodowej, wydało certyfikat dla systemu wykorzystywanego przez Oxymore Himalaya. Certyfikat jest zgodny z NF EN60335-1 oraz dyrektywami: maszynową 2006/42 WE i niskonapięciową 2014/35 UE.

Oczyszczacz powietrza Oxymore Himalaya z bliska

1 LEKKIE TRANSPORTOWANIE

Oczyszczacz powietrza Oxymore Himalaya jest wyposażony w cztery kółka wielokierunkowe do łatwego transportowania urządzenia pomiędzy pomieszczeniami i wygodnego przesuwania podczas sprzątania.

2 PROZDROWOTNA LAMPA

Wbudowana lampa Oxymore® UVA 55 czuwa nad eliminacją drobnoustrojów w otoczeniu użytkownika. Koniec z obawianiem się kichnięcia lub kaszlnięcia. Czuły oczyszczacz powietrza unicestwia cząsteczki zdolne do pogorszenia Twojego samopoczucia i stanu zdrowia.

3 NIEZAWODNA FILTRACJA

Technologia Oxymore® Particule F7 bazuje na współpracy filtra wstępnego z samoregenerującym się filtrem Oxymore® Titane TiO2. Rozkład szkodliwych LZO jest inicjowany przez dwutlenek tytanu. W efekcie Oxymore Himalaya przekształca je do form neutralnych dla otoczenia.

W opakowaniu Oxymore Himalaya

1Oczyszczacz powietrza
2Lampa UVA
3Filtr fotokatalityczny
4Przewód zasilający
5Zestaw kółek wielokierunkowych (4 szt.)
6Instrukcja obsługi w języku polskim
7Karta gwarancyjna

Oxymore – marka godna zaufania

Marka z francuskimi korzeniami

Ponad 10 lat doświadczenia na rynku

Producent oczyszczaczy powietrza z technologią fotokatalizy

Dane techniczne

oczyszczacz powietrza Oxymore Himalaya

Technologia oczyszczania fotokataliza
Wydajność 150 m3/h
Filtry fotokatalityczny
Moc  100 W
Łączność Wi-Fi   nie
Nawilżanie powietrza nie
Czujniki  lotnych związków organicznych
Regulacja stopnia oczyszczania tak
Kolor  biały
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  78 x 31 x 31 cm
Waga z opakowaniem  8 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Producent   
Nazwa producenta / importera  Midas Marcin Żmiejko
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Oxymore
  • Rodzaj: oczyszczacz powietrza
  • Nawilżanie powietrza: nie

Ocena klientów

Pytania i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Oxymore Himalaya

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Oxymore Himalaya, wpisz 1230122 w wyszukiwarce euro.com.pl.