Remington Hydraluxe CI89H1

lokówka tradycyjna

Remington
nr kat.
1220711

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

PromocjaPromocja
Średnica  32 mm
Funkcje dodatkowe  automatyczne wyłączenie, funkcja blokady temperatury, obrotowy przewód, powłoka ceramiczna, regulacja temperatury, szybkie nagrzewanie, wyświetlacz LCD
Seria  Hydraluxe
Zobacz pełny opis
189 zł
lokówka tradycyjna Remington Hydraluxe CI89H1
Remington Hydraluxe CI89H1
189 zł
Opis i dane
 
 
CI89H1 Hydraluxe CI89H1 Hydraluxe

Lokówka (32mm) do włosów Hydraluxe CI89H1

CI89H1 Hydraluxe Produkt do każdego rodzaju włosów

Stylizacja w wersji deluxe

Marzysz o pięknych, lśniących lokach? Teraz są na wyciągnięcie ręki. Dosłownie! Z lokówką Hydraluxe od firmy Remington zakręcisz włosy i jednocześnie zadbasz o ich nawilżenie. Grzałka z powłoką ceramiczną Moisture Lock nie pozwoli na przesuszenie Twojej fryzury, a ustawienie temperatury Hydracare umożliwi Ci stylizację w temperaturze zaledwie 185°C. Aby Twoje włosy wyglądały olśniewająco każdego dnia.

CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe CI89H1 Hydraluxe Sezon Jesień / Zima 2020

Zapoznaj się z produktem przed jego zakupem

 
Zestaw:
2 2

Unikalna cecha

Powłoka Moisture Lock

Powłoka pod wpływem temperatury uwalnia mikroodżywki, które utrzymują nawilżenie włosów i chronią je przed przesuszeniem. Grzałka o średnicy 32 mm nagrzewa się w zaledwie 30 sekund. Jej antypoślizgowa powłoka zapobiega zsuwaniu się włosów z lokówki.

3 3

Unikalna cecha

Temperatura Hydracare

Przytrzymanie przycisku + uruchamia funkcję Hydracare, która automatycznie reguluje temperaturę na 185 stopni. Ogranicza ilość ciepła, które przedostaje się na włosy, chroniąc pasma przed uszkodzeniami termicznymi.

1 1

Standardowa cecha

Chłodna końcówka

Chłodna końcówka chroni opuszki palców przed ciepłem.

4 4

Standardowa cecha

Obrotowy przewód

Obrotowy kabel pozwala na wygodną stylizację 360 stopni, jak w salonie fryzjerskim.

Akcesorium

Rękawiczka

Dołączona w zestawie rękawiczka odporna na ciepło dodatkowo chroni przed ryzykiem oparzenia dłoni w trakcie kręcenia loków.

Akcesorium

Saszetka ochronna

Saszetka odporna na ciepło, pozwala bezpiecznie schować lokówkę od razu po stylizacji, idealne do transportu i przechowywania.


Propozycja nowej codzienności dla Twoich włosów

 

Stylizacja i pielęgnacja

Najpiękniejsze, sprężyste loki wyczarujesz z dobrze nawilżonych włosów. Dlatego lokówkę Hydraluxe wyposażono w grzałkę z ceramiczną powłoką Moisture Lock, która uwalnia mikroodżywki pod wpływem ciepła i przenosi je wprost na Twoje pasma. Włosy stają się idealnie gładkie i miękkie, a Twoja fryzura piękna jak nigdy dotąd.

CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe

Zdrowa temperatura

Zapomnij o uszkodzeniach termicznych podczas stylizacji. Z lokówką Hydraluxe ułożysz loki lub fale przy niższej, zdrowej dla włosów temperaturze. Wystarczy, że wybierzesz ustawienie Hydracare, a urządzenie automatycznie nagrzeje się do 185°C. Pozwala Ci to osiągnąć spektakularne efekty, ograniczając ilość ciepła, na które narażone są Twoje włosy.

Wygodna stylizacja, piękne efekty

Modne fale w plażowym stylu czy szałowe loki? Bez względu na to, na jaką fryzurę masz dziś ochotę, ułożysz ją dzięki grzałce o średnicy 32 mm. Teksturowana antypoślizgowa powłoka zapobiega zsuwaniu się włosów z lokówki, więc możesz skupić się na tworzeniu swojego wymarzonego looku, a nie kontrolowaniu uciekających pasemek.

CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe

Idealne dopasowanie

Wybierz temperaturę optymalną dla Twoich włosów i stylizacji, która dziś tworzysz. Lokówka Hydraluxe ma aż 5 ustawień w zakresie od 160°C do 210°C, więc pozwoli Ci osiągnąć dokładnie taki efekt, o jakim marzysz. A czytelny wyświetlacz cyfrowy ułatwi wybór ustawień. Prosto i wygodnie.

Błyskawiczne nagrzewanie

W zabiegane poranki liczy się każda minuta. Na szczęście lokówka Hydraluxe nie każe na siebie długo czekać. Szybkie nagrzewanie sprawia, że jest gotowa do pracy w zaledwie 30 sekund. I już możesz zacząć układać swoje włosy w piękne loki.

CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe

Stała temperatura

Nie musisz co chwilę zerkać na lokówkę, żeby sprawdzić, czy temperatura jest odpowiednia. Moc grzałki ustawisz na wybranym poziomie dzięki funkcji blokady temperatury. Możesz mieć pewność, że się nie zmieni, dopóki Twoja fryzura nie będzie gotowa.

Automatyczne wyłączanie

Zdarza Ci się nie pamiętać, czy wyłączyłeś lokówkę? Już więcej nie musisz się tym martwić. Urządzenie Hydraluxe wyłączy się automatycznie po 60 minutach bezczynności, nawet jeśli przypadkiem zostawisz je podłączone do prądu.

CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe

Bezpieczna stylizacja

Układaj włosy tak jak lubisz, bez obaw o poparzenia. Wygodna rękawica do stylizacji i chłodna końcówka lokówki Hydraluxe dają Ci jeszcze więcej wygody i bezpieczeństwa podczas stylizacji. A gdy potrzebujesz odłożyć urządzenie na chwilę, wbudowany stojak pozwoli Ci to zrobić bez szwanku dla Twoich mebli.

Przewód 360°

W wyrażaniu siebie nic nie powinno Cię ograniczać. A już na pewno nie kabel Twojej lokówki. Dlatego w urządzeniu Hydraluxe przewód jest obrotowy i pozwala Ci komfortowo zakręcić włosy na całej głowie.

CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe

Ponadczasowy design

Lokówka Hydraluxe dba o Twój piękny wygląd, ale sama również przyciąga spojrzenia. Stylowa biało-srebrna obudowa z czarnymi akcentami oraz elegancki, nowoczesny design sprawiają, że nie będziesz chciała jej chować do szuflady.

Gwarancja

Dodatkowy rok gwarancji uzyskasz rejestrując swój zakup na stronie producenta w ciągu 30 dni od zakupu.

Serwis gwarancyjny marki Remington znajduje się również w Polsce. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każde Twoje zgłoszenie zostanie przeprocesowane na terenie naszego kraju, a także zostaniesz obsłużony/a w ojczystym języku najszybciej jak to będzie możliwe.

 
CI89H1 Hydraluxe

One już wypróbowały 32mm lokówkę Hydraluxe!

Sprawdź opinie CI89H1 Hydraluxe

Cechy produktu

Czyli co sprawia, że lokówka 32mm Hydraluxe gwarantuje takie efekty?

CI89H1 Hydraluxe

Grzałka z powłoką ceramiczną Moisture Lock

CI89H1 Hydraluxe

Ustawienie temperatury Hydracare

CI89H1 Hydraluxe

Cyfrowa regulacja temperatury, aż 5 ustawień od 160°C do 210°C dla wszystkich rodzajów włosów

CI89H1 Hydraluxe

Szybkie nagrzewanie, gotowość w 30 sekund

CI89H1 Hydraluxe

Grzałka o średnicy 32 mm z powłoką antypoślizgową

CI89H1 Hydraluxe

Obrotowy przewód

CI89H1 Hydraluxe

Saszetka do przechowywania


Co zawiera opakowanie?

Wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się wygodą i doskonałymi rezultatami.

 
AC8901 Hydraluxe 01

Lokówka (32mm) do włosów

CI89H1 Hydraluxe

AC8901 Hydraluxe 02

Rękawiczka

odporna na ciepło

AC8901 Hydraluxe 03

Saszetka ochronna

Do przechowywania lokówki

AC8901 Hydraluxe 04

Instrukcja obsługi

w języku polskim

Pytania i odpowiedzi

Rozwiń więcej CI89H1 Hydraluxe

Z czego wykonana jest grzałka? CI89H1 Hydraluxe

Grzałka wykonana jest z aluminium, ze względu na doskonałą przewodność cieplną. Pokryta jest warstwą teksturowanej ceramiki, nasyconej odżywką Moisture Lock. Fakturowana powłoka ceramiczna lekko chwyta włosy, zapobiegając ich przypadkowemu wyślizgnięciu się, podczas gdy mikrocząstki odżywki przenoszą się na włosy, pomagając zachować idealną równowagę ich nawilżenia. W ten sposób pozwala tworzyć trwałe i lśniące loki.

Jak działa ustawienie temperatury Hydracare? CI89H1 Hydraluxe

Po wybraniu ustawienia Hydracare, na cyfrowym wyświetlaczu pojawią się litery „HC”, a temperatura automatycznie ustawi się na 185°C. W ten sposób lokówka Hydraluxe ogranicza ilość ciepła, na które narażone są włosy. Zapewnia to zdrowszą stylizację.

W jaki sposób powłoka jest „antypoślizgowa”? CI89H1 Hydraluxe

Według konsumentów częstą wadą lokówek typu „wand” jest to, że włosy zsuwają się z nich podczas stylizacji. Nasza teksturowana powłoka antypoślizgowa została opracowana tak, aby zapewnić lekki opór i zapobiec ślizganiu się podczas użytkowania bez szarpania lub zahaczania włosów.

W jaki sposób odżywka przenosi się z grzałki na włosy? CI89H1 Hydraluxe

Mikrocząstki odżywki wbudowane są w pory warstwy ceramicznej, ciepło obniża lepkość tych cząstek, więc gdy włosy są nawinięte na grzałkę, siły tarcia wmasowują odżywkę w powierzchnię włosów.

Czy cząstki odżywki sprawią, że moje włosy będą tłuste? CI89H1 Hydraluxe

Nie, są one uwalniane na włosy w stałej, ale niewielkiej ilości.

Czego mogę się dowiedzieć o marce Remington? CI89H1 Hydraluxe

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie higieny osobistej. Od rozpoczęcia działalności w Nowym Jorku w 1937 roku Remington miał jeden jedyny cel - pomóc Ci wyglądać i czuć się świetnie. Dzięki nieustannym innowacjom nasze produkty od ponad 80 lat znajdują się w czołówce produktów pielęgnacyjnych, inspirując kobiety i mężczyzn na całym świecie do przejęcia kontroli nad swoim wyglądem. Niezależnie od tego, czy jest to część Twojej porannej rutyny, czy przygotowywanie się do wielkiego wydarzenia - rozumiemy, że pewność siebie, aby być sobą, zaczyna się od wyglądania tak, jak chcesz.

CI89H1 Hydraluxe
CI89H1 Hydraluxe

Odkryj zdrowsze oblicze stylizacji z lokówką Hydraluxe od firmy Remington. Dzięki ustawieniu temperatury Hydracare 185°C możesz układać zmysłowe loki lub subtelne fale przy mniejszej ilości ciepła. A grzałka z powłoką ceramiczną Moisture Lock zadba przy tym o idealny stopień nawilżenia Twoich włosów. Zachwycaj burzą lśniących, sprężystych loków każdego dnia.

Dane techniczne

lokówka tradycyjna Remington Hydraluxe CI89H1

Kolor  biały
Liczba poziomów temperatury 5
Jonizacja nie
Średnica  32 mm
Seria  Hydraluxe
Funkcje dodatkowe  automatyczne wyłączenie, funkcja blokady temperatury, obrotowy przewód, powłoka ceramiczna, regulacja temperatury, szybkie nagrzewanie, wyświetlacz LCD
Parametry zewnętrzne   
Wymiary opakowania  36 x 6,50 x 15,50 cm
Waga z opakowaniem  0,60 kg
Wyposażenie   
Wyposażenie  etui, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Gwarancja   
Gwarancja  60 miesięcy
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Spectrum Brands Poland Sp.z o.o.
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Cena: 100 zł - 199 zł
  • Marka: Remington
  • Typ lokówki: lokówka tradycyjna

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Usługi
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 489
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Remington Hydraluxe CI89H1

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Promocje dla tego produktu
Tylko do jutra! Tylko do jutra!
Promocja na wybrane produkty.
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Remington Hydraluxe CI89H1, wpisz 1220711 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów